Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

no i po Wiedźminie i Batmanie mamy kolejnego kandydata do Goty? uważam że wyróżnienie pójdzie do W3 - najdłuższy singiel - zróżnicowanie fabularne misji nawet tych pobocznych, wielkość gry, oraz darmowe dodatki! czyli zmiana polityki marketingu, jakość produktu do ceny = 100%!

czyli odwrotnośc polityki Konami - jeżeli tak ma wyglądać dzisiejsza polityka gier - płacimy za grę - potem za plusa by grać online - a oni jeszcze bezczelnie chcą opłaty za kolejne tryby w grze, wiem że wiele gier tak ma ale CD RED pokazali że w przypadku największych produkcji, da się to rozegrać inaczej i że to się opłaca producentowi i klienci są zadowoleni. Także uważam że ten zabieg zdyskredytuje tą grę do Goty, mimo pewno jej doskonałości :P 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy olać crap pokroju Wiedźmina i przeznaczać czas tylko na wartościowe tytuły ;)

 

Wczoraj powróciłem do GZ, te mechaniki są genialne, robienie S-ranków to była czysta przyjemność. Właściwie prócz SOMY (i Fallout 4, ale to będzie wielka kloaka przed patchami) nic do końca roku nie wychodzi ciekawego, więc mogę przytulić takiego kolosa. Zrobienie wszystko na S i 100% przy tej ilości contentu to będzie pewnie grubo ponad100 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGSV przytulę dopiero w zimowe wieczory. Jeszcze Wiedźmin nawet nieruszony...

Jak dla mnie obecnie faworytem numer 1 do gry roku jest Bloodborne.

Edytowane przez adick007

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Etam...z mb coins jest drama o nic. W samej grze można te monety zdobywać więc nie widzę powodu żeby robić z igły widly.

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy olać crap pokroju Wiedźmina i przeznaczać czas tylko na wartościowe tytuły ;)

 

Wczoraj powróciłem do GZ, te mechaniki są genialne, robienie S-ranków to była czysta przyjemność. Właściwie prócz SOMY (i Fallout 4, ale to będzie wielka kloaka przed patchami) nic do końca roku nie wychodzi ciekawego, więc mogę przytulić takiego kolosa. Zrobienie wszystko na S i 100% przy tej ilości contentu to będzie pewnie grubo ponad100 godzin.

MGS5 95% na Metacritic najlepiej oceniona gra w tym roku, W3 mial 92%, Batman 87% no i Bloodborn 92% ... co do crapa to się nie ośmieszaj :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS5 95% na Metacritic najlepiej oceniona gra w tym roku, W3 mial 92%, Batman 87% no i Bloodborn 92% ... co do crapa to się nie ośmieszaj :)

 

 

MGS?>Bloodborne> Batman> zdrowa kupka mojego psa> Wiedźmin. Tak więc nie prowokuj niepotrzebnych dyskusji, skoro i tak wiesz, że mam rację :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zdrowa kupka mojego psa> Wiedźmin.

 

Chcesz sie napyerdalac?

 

O kurde:

 

Edytowane przez Juliusz Cezar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę może z czapy i nie wiem, czy już nie padło. Z grubsza zaciekawiły mnie oceny nowego metal'a natomiast nigdy w tę grę nie grałem. Czy nie znając tematu, nie widząc wcześniejszych części jest sens sięgać po ten tytuł? Wiem, że fabuła odgrywa tutaj dużą rolę i nie chciałbym wydać ponad 200zł na tytuł, który odstawię na półkę już w dzień zakupu, bo okaże się, że bez kontekstu ocena spada z 10/10 do 2/10. Pytanie chyba zarówno do osób, które ograły każdą część jak i do tych, które np. zaczynały przygodę z serią od ostatniej części.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twoje pytanie jest chyba piątym na ten sam temat, odpowiedź uzyskasz przeglądając Temat gry (zakładam że Ci się nie chce), na YT masz chyba dwa kanały po polsku na których jest przedstawiona historia Mgs.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie trochę może z czapy i nie wiem, czy już nie padło. Z grubsza zaciekawiły mnie oceny nowego metal'a natomiast nigdy w tę grę nie grałem. Czy nie znając tematu, nie widząc wcześniejszych części jest sens sięgać po ten tytuł? Wiem, że fabuła odgrywa tutaj dużą rolę i nie chciałbym wydać ponad 200zł na tytuł, który odstawię na półkę już w dzień zakupu, bo okaże się, że bez kontekstu ocena spada z 10/10 do 2/10. Pytanie chyba zarówno do osób, które ograły każdą część jak i do tych, które np. zaczynały przygodę z serią od ostatniej części.

 

Naprawdę myślicie, że jakikolwiek wydawca w dzisiejszych czasach jest w stanie pozwolić sobie na wypuszczenie gry, w którą wpompował grube miliony, a która byłaby niegrywalna bez szczegółowej znajomości serii mającej swój początek pod koniec lat 80 i liczącej sobie ponad 10 pozycji? Bo ja myślę, że nawet wizjonerowi Kojimie, Konami nie pozwoliłoby na taki ruch. 

Edytowane przez sLk
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS?>Bloodborne> Batman> zdrowa kupka mojego psa> Wiedźmin. Tak więc nie prowokuj niepotrzebnych dyskusji, skoro i tak wiesz, że mam rację :)

7439.png

:D 

 

trochę szkoda że Kojima odchodzi, zawsze liczyłem że seria fabularnie zatoczy koło i że doczekam się remaku pierwszego MGS'a na silniki np V ... 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz grać śmiało...jeżeli dali takie logi jak w GZ to na spokojnie o każdej postaci przeczytasz w tym snakeophonie...inaczej nic nie będziesz wiedział o nic ani o samym główny bohaterze.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to bez sensu grać bez znajomości poprzednich części, ale zrobisz jak zechcesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra wiadomo że to tak samo jak odpalać Gwiezdne wojny od ostatniej części...ale tak jak mówię. W grze pewnie jest encyklopedia w której wsio postacie powinny być opisane. Jeżeli jest inaczej to kupowanie gry bez obcowania minimum z MGS3, Ground Zeroes i PeaceWalker mija się z celem. No dobra może nie mija się z celem ale MGS3 + GZ powinny być ograne...chociaż bez PW nie będzie się wiedziało kto to PAZ chociażby. Ewt. zostaje Ci obejrzenie streszczenia fabuły tych części które poprzedzają GZ/PP.

 

Poza tym strzelanie,skradanie itp itd nie będą zepsute przez brak znajomości świata gry.

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chociaż MGS3, (Można portable Ops), PeaceWalker i Ground zeroes. MG , MG2, MGS, MGS2 i MGS 4 chronologicznie dzieją się PO wydarzeniach z Phantom Pain.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że zawsze jest lepiej znać uniwersum danej gry/filmu itp. niż go nie znać, immersja jest na pewno większa w takim wypadku. Nie sądzę natomiast, cytując @barunio, że :

 "bez kontekstu ocena spada z 10/10 do 2/10" bo to byłoby samobójstwo ze strony Konami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem że napisów PL brak? To chyba jedyny minus tej gry

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jup, zero jakichkolwiek napisów...co wg. mnie nie jest minusem. Biorąc pod uwagę poziom tłumaczeń w naszym kraju to lepiej nie mieć w ogóle tłumaczenia niż mieć kulawe i mijające się ze wszystkim.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam. Nie słucham. Nie oglądam. Widziałem tylko pierwszy trailer. Chcę odpalić tę grę i nie wiedzieć o niej nic. Niech mnie zaskakuje każda nowość. Na żaden tytuł nie czekałem tak bardzo jak na MGS V. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Boberek gralby 3/4 postaci a i tak bysmy go nie poznali xd A serio nie wyobrazam sobie tej serii z dubbingiem. To by tak nie pasowalo ze szok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientujecie sie czy cyfrówka będzie dzień wcześniej do pobrania? Bo przy takiej premierze zyebany PSN znowu siądzie i 25gb będzie pobierać 3 dni :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej Boberek niż Linda czy Pazura,

Wysłane z mojego D5103 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×