Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

^dobry pomysł, nawet Kojima lubi Polskę więc myślę, że nie byłby to problem

jak już GTA spolonizowali to MGS też powinien być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię pierogi ruskie.

 

Wy chyba nie piszecie na serio, a już szczególnie kolega wyżej. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, pierwsza część posta była z przymróżeniem oka

ale z tym GTA to już całkiem serio

niby dlaczego Konami miałoby nie wypuścić polskich napisów do MGSa?

przecież nie jesteśmy jakimś małym rynkiem zbytu

niby jakie są argumenty przeciw temu? Jeżeli R* mogło to Konami tym bardziej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MGS w porównaniu z GTA to relatywnie mała grupa odbiorców. Tym bardziej, że mamy do czynienia z kolejną częścią opowieści i bez znajomości całości można się zgubić, więc nowych klientów za dużo nie przybędzie. Ludzie ograli poprzednie MGSy po angielsku, to i tego odpalą w konsoli w tym języku. W Ground Zeroes nasz dystrybutor do pudełka nie włożył nawet broszurki po Polsku, więc o przetłumaczeniu całości można śmiało zapomnieć. Taki urok serii. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie tłumaczenia - chyba sprzedaż zaskoczyła na całym świecie, w PL pewnie też. wg. VGZ chartz gra sprzedała się w ilości sztuk 1,32 miliona bez cyfrowej dystrybucji! Przecież to świetny wynik, na pewno powyżej oczekiwań. Do pełnej wersji jeszcze troche czasu, więc może wydawca przejrzy na oczy, MGS jest jednak marką samą w sobie i na pewno dobrze sie sprzeda, tym bardziej że nawet do wiosny nie będzie jakoś multum gier na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy żeby zdobyć trofeum unlocked wystarczy przejsc wszystkie misje na normalu i hardzie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Musisz przejść każdą misję na hardzie dwa razy, a na normalu musisz zaznaczyć okularkami każdego strażnika.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot ze zdobyciem ostatniej naszywki XOF, bo nie wiem jak się turla. Pomożecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakaś dziwna kombinacja kalwiszowa bodajrze l2 i l3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot ze zdobyciem ostatniej naszywki XOF, bo nie wiem jak się turla. Pomożecie ?

Było to R3 albo L3, ten sam guzik na którym sprint się aktywuje. Przytrzymaj go, gdy Snake leży na ziemi i obróć analogiem w lewo lub w prawo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Hideo Kojima podgrzewa atmosferę przed rozpoczynającymi się w przyszłym tygodniu targami E3 w Los Angeles. O tym, że w ich trakcie zobaczymy Metal Gear Solid V: The Phantom Pain (PS4), raczej wszyscy wiedzieliśmy. Teraz przyszedł jednak czas na trochę szczegółów.

Twórca serii zapowiedział na twitterze, że prezentacja gry na targach składać będzie się nie tylko ze zwiastuna, ale także pokazu obszernego fragmentu rozgrywki. Oprócz tego otrzymamy różne grafiki, zrzuty ekranu oraz plakaty. Prawdopodobnie poznamy też finalny projekt okładki.

Kojima obiecał, że w dzisiejszym odcinku programu Kojima Station trochę czasu poświęcone zostanie targom E3.

Będziemy rozmawiać o etapie, na którym znajduje się obecnie The Phantom Pain, oraz o tym, co pokażemy w Los Angeles.

Wciąż nie wiadomo za to, na konferencji której firmy pokazane zostaną wspomniane materiały. Z racji, że cykl już na dobre wszedł w erę multiplatformową, zapewne zaspokojone zostaną zarówno Sony, jak i Microsoft. Mimo wszystko Hideo zawsze trochę faworyzował swoich kolegów z Japonii, więc być może na prezentacji Sony zobaczymy coś ekskluzywnego.

http://www.pssite.com/news-33574-podczas_e3_utoniemy_w_materialach_z_metal_gear_solid_v__the_phantom_pain.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze marzyłem żeby gry wyglądały fotorealistycznie. Oglądając ten gameplay, mam wrażenie że oglądam film :)

Edytowane przez Achilles

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być realistycznie, a tymczasem mamy karton przyzywany z innego wymiaru. Teraz czuć prawdziwego MGS'a  :yes:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według ciebie ten karton ma nosić na plecach? Jakie głupie czepianie się na siłę. Dobrze, ze Lara w TR nie musi zmieniać podpasek.

Edytowane przez ONE
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być realistycznie, a tymczasem mamy karton przyzywany z innego wymiaru. Teraz czuć prawdziwego MGS'a  :yes:

 

Karton znika ? Tzn ze go nie sklada pol godziny i nie chowa do kieszeni ?

 

Dzieki za info, pre-ordered anulowany !

 

revenge :whistling:

Edytowane przez Bansai
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dość, że karton z kosmosu to jeszcze brak parasolkuf. Nie tylko anulowałem preorder, ale jeszcze sprzedałem Ground Zeroes. Wstyd tylko, że 100% trofeów wbiłem, a nawet przechodniuf nie ma. 

 

Według ciebie ten karton ma nosić na plecach? Jakie głupie czepianie się na siłę. Dobrze, ze Lara w TR nie musi zmieniać podpasek

Gdzie ja się czepiam? Stwierdziłem, że karton wrócił to i MGS'a czuć. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolejny raz zmietli. Muzyka ponownie wspaniała - każdy trailer jest inny i wyjątkowy. Już się nie mogę doczekać. :D Dla mnie zapowiada się na najlepszego numerowanego MGS'a. :D Jak będzie to zobaczymy, ale każda część była inna i genialna - ta na pewno też taka będzie. Można być o jakość spokojnym. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×