Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

Nie, pod koniec PW wszystko sie zrobi troche jasniejsze. Ale tak, bedzie to kaseta po bodajze

walce z Metal Gear ZEKE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego w Ground Zeroes mamy "a double agent whose true alliances are unknown" ?

 

A co do kaset, to chodziło mi bardziej o pamiętniki Paz w GZ  ;)  

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To dlaczego w Ground Zeroes mamy "a double agent whose true alliances are unknown" ?

 

 

Bo najpierw ja przedstawiaja, a dopiero potem dostajesz kasety w ktorych jak na dloni widac

ze sie waha, oraz ze chce dobrze dla BB ? Bez sensu by bylo jakby ja przedstawili inaczej :), no i nie zapominajmy jak skonczyla swoj zywot w GZ, mozna to nazwac poswieceniem ktorym dobitnie przypieczetowala swoja strone, jakby dodac do tego koncowe wydarzenia z PW to watpliwosci byloby zero nt jej przynaleznosci.

 

Jednak jak mowie, trzeba zagrac, nie mozna pograc w godzinne demo i miec obraz tego jaka postacia byla Paz bez zagrania we wczesniejsza czesc gdzie byla jedna z glownych postaci.

Edytowane przez Bansai

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że chce dobrze dla BB wywnioskowałem z epilogu, gdzie ma nadzieję na uratowanie BB. Czas na kasety znajdę chyba już jutro, bo sporo mnie omija bez nich  :whistling:

 

No ale niezaprzeczalny fakt, trzeba zagrać. Innego wyjścia nie ma. Dzięki za każde info. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja poczekam z zakupem aż wyjdzie phantom pain. Może będą jakieś wydanie 2 płytowe wraz z ground zero to wtedy się skuszę. Na razie odstępuje mimo że z metal gear jestem od samego początku jej istnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś nie chce taniec ta gra zbytnio a w ogóle używek jest dosłownie kilka na rynku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kto by u nas placil 120zl za demo. Ja sobie moge pozwolic i jestem fanem mimo tego nie kupie bo jestem starej daty, kiedys dema byly darmowe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma używek, bo chociaż zapłaciłem 30 tysięcy złotych dolarów za 4 minutowe demo, to jest tak wciągające, że co jakiś czas odpalam sobie poszczególne misje i karmię me oczy tym fantastycznym skrawkiem gry. Pewnie nie ja jeden. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps4 idzie kupić za niecałą stwoke, ale nie dam tyle bo przeszedłem juz na ps3 i zaspokoilem głód ciekawości:P czekam aż kupie za 50 i się nią pobawie jeszcze przynajmniej parę godzin:) BTW od czego zależy czy w grze jest dzień czy noc?

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Misje specyficzne dla platform PS4 (Deja Vu) i Xbox One (Jamais Vu)

Zostaną zupełnie za friko udostępnione dla graczy obu systemów.
 

MGSV-GZ-Exclusive-Missions.jpg

 

Jamais Vu  -  będzie można pobrać 1 Maja :) więc zagramy Raidenem wybijającym obcych :P

 

źródło: http://www.metalgearinformer.com/?p=14021

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem na jakieś informacje odnośnie Bólu Fantomowego, jakiegoś nowego trailera, gameplayu.... 

 

Ale lepszy rydz niż nic. Od kiedy zobaczyłem na czym polega Deja Vu, czyli na nędznym szukaniu pierdół, to trochę zazdrościłem posiadaczom Xboxa misji z Jackiem, bo to jednak pewna odmiana. Przetestować, przetestuję, ale szału nima. 

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko znaczy wszystko, kazde wyzwanie/trial, kazda znajdzka, kazda misja na S na normalu i trudnym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby mieć S nie wolno nikogo zabicbyc wykrytym ani loadowac, a czy czas jest istotny? Coś jeszcze?

Edytowane przez shuji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat na rank S, możesz zabijać

 tylko po prostu musisz wykonać szybko misję i nie zostać wykrytym
ale tych zabójstw to też nie zawiele, ja miałem 3 kille i S wpadł w destroy antiair




 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zostać wykrytym (oczywiście w granicach zdrowego rozsądku) i mieć nawet wczytanego checkpointa. Byle wcześniej zasuwać ile wlezie i przede wszystkim neutralizować wrogów, bez zabijania. Po kilkudziesięciu razach na tej mapie można to wszystko zrobić z zawiązanymi oczami. 

Edytowane przez DamianGrecky
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie głupie pytanie, jak się odpala te dodatkowe misje w ground zeroes (z raidenem) ??. U mnie same znaki zapytania, a chciałem zrobić sobie rzeź kataną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie głupie pytanie, jak się odpala te dodatkowe misje w ground zeroes (z raidenem) ??. U mnie same znaki zapytania, a chciałem zrobić sobie rzeź kataną

 

Zeby odpalic dodatkowa misje trzeba zebrac wszystkie naszywki XOF w glownej misji Ground Zeroes. Co do Raidena, nie ma katany, ma ten sam arsenal co Big Boss.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raiden zaliczony (jakkolwiek by to nie brzmiało). Niby na tych obcasach swoich śmiga, ale brak katany boli. Po najmniejszej linii oporu zrobiona misja, podobnie jak Deja Vu. Naprawdę tak ciężko było im dodać nową miejscówkę? Nawet jakąś małą, tyciutką.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde mógłby byś w końcu MGS z kinowym spolszczeniem

bo tam naprwdę angielski jest na wysokim poziomie

i nie zawsze jestem w stanie wychwycić 100% fabuły

zawsze potem na youtube oglądam z tłumaczeniem, czy na śp. zanzibarlandzie czytałem tłumaczenia dialogów :D

Jestem jak najbardziej za. Może by tak zorganizować jakąś petycję z podpisami i wysłać do Konami Europa. Lub pisać na Facebooku Konami Europa prośby o polonizację. Ja już zacząłem. Ci którzy wolą wersję angielską zawsze mogą wyłączyć polskie napisy. Apeluję do Wszystkich - może wspólnymi siłami coś da się zrobić. Ew ktoś z bdb angielskim może przygotował by prośbę o polonizację do Konami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×