Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

WTF? Przecież w każdym MGS były takie humorystyczne elementy? Szafki w MGS2 i plakaty dziewczyn, czy patrzenie się w biust Evy w MGS3, pierwsze z brzegu przykłady.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli jest to faktycznie część gameplayu, to ja nie wiem co powiedzieć. Kojima gwałci własne dziecko. Nie mogę przełknąć podczepiania balonów do ludzi, a teraz jeszcze to. Żałosne...

 

Jak ci się nie podoba to nie musisz tego używać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci się nie podoba to nie musisz tego używać...

No właśnie wiadomo ze jest to dla beki i nikt normalny gry nieprzejdzie w kartonie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak były humorystyczne elementy, ale nie wszystko kręciło się wokół kartonu.

To, że nie muszę tego używać nie znaczy, że jest to debilne i z gry skradanki zrobił parodię, którą ciężko jest przełknąć fanom mojego rodzaju.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, ale karton był juz w pierwszym MGS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tutaj widzę bardziej typowy internetowy ból dupy. Coś co nir można by przełknąć dla fana to np. Widok z 1 osoby, albo wyeliminowanie skradania w końcu big boss ma teraz swoją armię :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak ból dupy ze względu na rozwijanie debilizmów zamiast gry właściwej, ale lepiej patrzeć na degradację dobrej serii z uśmiechem na twarzy... Dla mnie te zabiegi przekroczyły granicę żartobliwości. Komentarze godne pożałowania. Niemniej jednak życzę udanej zabawy w przyszłości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie używaj tego ale masz problem, ja się cieszę, że zobaczę karton i srającego konia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast gry właściwej? A gdzie jest niedopracowana? Ground zeroes mam wszystkie trofea na 100 i nie zauważyłem żeby gra właściwą gdziekolwiek była niedopracowana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...ja się cieszę, że zobaczę karton i srającego konia.

Ale że w kartonie? :O

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku jeszcze? Ciężko uwierzyć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy ten Q4 2014 nie wybiega aż na wiosnę 2015? To może chodzić o rok fiskalny w branży gier. :) No chyba, że ma ambicje wydać grę już w 2014. :)

 

Kojima raczej bez powodu takiej fotki nie wrzucił. :)

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast gry właściwej? A gdzie jest niedopracowana? Ground zeroes mam wszystkie trofea na 100 i nie zauważyłem żeby gra właściwą gdziekolwiek była niedopracowana

Codziennie rano sram, czyli znam się na gównie. Wystarczy popatrzeć na rozwiązania techniczne w przyszłych grach (The Division) i obecnym TLoU. MGSV wygląda biednie, nawet sam Kojima to powiedział, ale jaki aspekt gry rozwija? Karton! Karton zmienia się żołnierza, ma wymalowaną babkę, karton spada z nieba... W MGS1 był karton, wzbudzał podejrzenia, kopniak w karton i po nim. Nagle tutaj okazuje się, że to bardziej zaawansowana broń niż Metal Gear.

Proponuję zakończyć tę rozmowę na żałośnie niskim poziomie jak sam MGS5. GL&HF.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie sobie spokój. Kto nie grał w MGS i nie jest fanem twórczości Kojimy, ten tego nie zrozumie. Na szczęście tych fanów są miliony. Kropka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko czy ten Q4 2014 nie wybiega aż na wiosnę 2015? To może chodzić o rok fiskalny w branży gier. :) No chyba, że ma ambicje wydać grę już w 2014. :)

Kojima raczej bez powodu takiej fotki nie wrzucił. :)

Może i faktycznie chodzi o rok fiskalny. Zobaczymy na wieczornej konferencji, co tym razem wyczaruje Kojima i czy potwierdzi datę premiery...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byle nie luty 2015, bo pensję mam tylko jedną. Tegoroczna gwiazdka byłaby idealna, ale wątpliwa sprawa. Obstawiam wałkowany od dawna marzec. 

 

Przydałby się gameplay w końcu z innej miejscówki niż pustynia. Chyba, że takiego nie ma  :whistling:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie pokazali już dostatecznie dużo gameplay'ów oraz samych trailerów. Niech gra wychodzi i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie to rozbawiło,jak widać nasi wrogowie w MGS5 dawno nie mieli kobiety przy sobie skoro slinia sie na karton.byl bym szalony jak bym nie kupił tej gry przez jakis karton,tym bardziej ze moze na poziomie EASY karton bedzie mozna wykorzystać bo pewnie na wyższym poziomie zrobią zniego sito razem znami wsrodku :)

Było by mega niespodzianka,gdy by premiera była w tym roku.

Edytowane przez Pasiak85

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda, że pokazują to samo co na E3...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowa broń w grze - taktyczna kupa. :biggrin:

 

^^

 

Ja wolę obejrzeć nowy sposób przejścia tego samego poziomu, niż mieliby pokazywać połowę gry. :) Konami tak nie robi.

Edytowane przez KoRnick90

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepsza baba na kartonie niż owca w łóżku. 

 

Wersja na PC potwierdzona. Ale kogo to obchodzi. Dawaj dziadu datę premiery na konsole!

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×