Skocz do zawartości
alfik

Metal Gear Solid V

Rekomendowane odpowiedzi

To na pewno ostatnia część ponieważ Kojima zrobił out. A może inaczej...ostatnia oficjalna od głównego twórcy. Nie wiadomo jak będzie dalej i czy nowe będą trzymały poziom. Co do Raidena wkurxalo mnie w nim jego sieroctwo...cial przeciwnika tylko na 100 kawaleczkow zamiast na 10000. (Xd)

Wysłane z kota podlaczonego do pralki za pomocą szpadla aka TapTalk. Więc nie wołajcie mnie na sb. now Free

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z której strony Raiden jest homo?

No jak homo, to raczej od tylnej strony :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Boss to nie Big Boss! Big Boss to nawet nie Grey Fox!!! Big Boss w The Phantom Pain to C-3PO! #HideoBUK

gwiezdne-wojny-przebudzenie-mocy-threepi

 

 

 

 

DeiImE9es-U.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Big Boss w TPP to moj pies po przeszczepie glowy i skomplikowanej operacji plastycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież ten przeszczep głowy to nie miało być, znaczy to prawda przecież...

 

Ukończyłem właśnie maraton składający się z Metal Gear Solid, Metal Gear Solid 2, Metal Gear Solid 3, Metal Gear Solid 4, Metal Gear Solid Peace Walker i Metal Gear Solid Ground Zeroes. 

 

My body is ready czy jakoś tak. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

STEELBOOK.png

 

 

Cudeńko autorstwa Pana Shinkawy. Jak tylko dostanę edycję kolekcjonerską to wystawiam tamten steelbook na sprzedaż i rozpoczynam polowanie na to dzieło. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przestał mi działać R2 w Ground Zeroes. Kupowałem cyfrówkę zanim pojawiło się w plusie i jak wtedy grałem to nie było żadnego problemu a od tamtego czasu nic nie zmieniałem w konfiguracji. A dzisiaj odpaliłem i nie mogę strzelać. W ogóle R2 nie reaguje. W innych grach bez problemu. A w Ground Zeroes lipa. Co dziwniejsze, jak przytrzymam jednocześnie L2, trójkąt i kółko i wtedy przytrzymam R2 to zaczyna strzelać, ale dopiero po sekundzie od wciśnięcia. Podobnie jak przytrzymam L2, R1 i trójkąt. Wie ktoś jak to naprawić? Aktualnie pobieram na nowo i zobaczę wtedy czy działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Właśnie sobie przeszedłem tę misję Ground Zeroes i nie wyobrażam sobie jak mogli za to rozbudowane demo śpiewać 150 ziko, no ale jest w plusie sprawdziłem i skuszę się chyba na Phantom Pain, wrażenie bardzo pozytywne, jakby graficznie jeszcze było podrasowane to bajka. Trochę na rambo mi wyszło to przejście niestety mimo udanego początku, no ale to dalej super MGS już te cutscenki są mega klimatyczne o wkręcające w fabułkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Starh...  chyba wypada się z Tobą zgodzić. :D Czemu MGSV wychodzi akurat w tym roku kiedy Wiesław? Hehe.

Czyżby Hayter powrócił? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy będzie Polska wersja ? Chociaż napisy....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdopodobnie nie będzie. Chyba nawet było już mówione, że aby zachować dobre tłumaczenie nazw własnych itd., gra będzie jedynie w kilku językach. No chyba, że się mylę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś czy będzie Polska wersja ? Chociaż napisy....

Nie ma na to najmniejszych szans, chociaż gra wychodzi na PC więc prędzej czy później fani ją przetłumaczą (tekstu zapewne będzie mniej niż w mgs4)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miały być spoilery, a dzięki temu trailerowi wiem jeszcze mniej niż wcześniej :-) GOTY jak nic. Hideo buk.

 

Małe snejki? Rexopodobny Gear? Tam była Paz? Czo się dzieje. 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miały być spoilery, a dzięki temu trailerowi wiem jeszcze mniej niż wcześniej :-) GOTY jak nic. Hideo buk.

 

Małe snejki? Rexopodobny Gear? Tam była Paz? Czo się dzieje. 

Paz żyje

Skull Face działa z BB

Kto podkłada głos pod Zero

Dlaczego Liquid i Soilid są ubrani tak samo?

Poza tym wydaje mi się, że Hayter jest w grze - 0:30 i słowa "Witch each change, I changed too"

Edytowane przez Starh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam czekam i staram się nic nie oglądać , prawdopodobnie ( bo ta cała afera do końca śmierdzi viralem ale już chyba nie ma się co łudzić ) ostatnia gra Hideo dla Konami ... Prawdopodobnie nigdy nie doczekamy się proper remaster Snatchera więc trzeba zapomnieć o tej grze do jesieni i przeżyć TO godnie :)

Edytowane przez Danielski_82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej, tak przy okazji. W 2:18 wjeżdża jakiś piecyk gazowy. 

 

To nie jest Mammal Pod z Peace Walkera?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×