Skocz do zawartości
Slizer

Ps3 Super Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Specjalnie kupiłem 500gb żeby nie bawić sie w dokupywanie dysku. Co oni sprzedają makabra.. :mellow:  Jak myślicie zwrot czy na gwarancje słać?

Edytowane przez McKay

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem , że wysyła się ją do PRAM? Jak poczytałem internet to zwątpiłem. Za swoją 3 dniową mam dostać jakąś refabrykowaną z innymi nr seryjnymi  :whistling: Orientuje sie ktoś warto tam wysłać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze mowiac musialbys wrzucic na YT jak to wyglada, czy rzeczywiscie cos jest nie tak :) Z reguly opinie w takich sytuacjach sa subiektywne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nawet nagranie w miarę dobrym telefonem powinno pomóc ocenić czy to faktycznie wada konsoli czy twoje wygórowane oczekiwania :)

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tryb gry? :) Mój TV raczej tego nie posiada. Ustawienia ekranu co tam móglbym zmienić? Mafia 2 po prostu nie grywalna. Jade samochodem non-stop tnie , tekstury sie doczytywają. Ściągnąłem U3 F2P Multiplayer i jest grywalnie nie idealnie ale juz mozna popykać coś. Demon Soul's na chwile odpaliłem i jest ok. Także nie wiem co mam myśleć czy jest ok czy nie jest ok. Miałem 2 lata temu X360 i żadnych spadków nie uświadczyłem  :sweat:

 

To raczej problem u ciebie, bo u mnie na starym kineskopie z artefaktami na pół ekranu mafia, jak i inne gry działają bez zarzutu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam slimke z tych pierwszych modeli i jak narazię jest nie do zdarcia, bo patrząc co robiłem z nią, to aż włos na głowie staje. :D

Czasami mi się zdarzyło przysłonić kartką wylot wentylatora i inne krzaczki takie jak:

- Granie po kilkanaście godzin i wyłączenie jej od razu bez żadnego pitolenia się z odczekaniem ( l4 i urlop)

- fantestu czy jak się tam, to zwie w ogóle nie robiłem. ;D

Pokonała samochodem z 2 tys km i dalej działa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest sens kupowania SuperSlim? Czy zamontować do takiej konsoli można dowolny dysk 500GB na SATA II ? Czy zamontowanie wymaga trudnego procesu instalacji? Jak wygląda kwestia awaryjności tego modelu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sens sensem kwestia gustu , Dowolny dysk 2.5 cala (laptopowy) Sata 2 , zamontowanie dysku ? Nie , a jak się posiada dokupioną   kieszeń to już w ogóle. Awarie się zawsze może zdażyć jedni narzekają inni nie. Po prostu przejrzyj Forum to się wszystkiego dowiesz. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja.
Naszło mnie na splatynowanie MW2.Mam teoretycznie 2 misje jeszcze w CO-OPie.No i ucieszony,że mi się chce(szczerbaty.gif)włączam to,a tu 0 gwiazdek i przypomniałem sobie,że zmieniałem konsole i nie mam savów kwasny.gif Da się coś z tym zrobić żeby nie przechodzić od początku?
Dodam,że rangę na multi mam taką jaką miałem,ale i tak mi pisze"0% complete" jak wchodzę w multi sad.gif 

Jak zły temat to przenieść.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie wysyłałeś saveów do chmury to nic nie zrobisz. Multi masz bo postęp jest przechowywany na serwerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taka sytuacja.

Naszło mnie na splatynowanie MW2.Mam teoretycznie 2 misje jeszcze w CO-OPie.No i ucieszony,że mi się chce(szczerbaty.gif)włączam to,a tu 0 gwiazdek i przypomniałem sobie,że zmieniałem konsole i nie mam savów kwasny.gif Da się coś z tym zrobić żeby nie przechodzić od początku?

Dodam,że rangę na multi mam taką jaką miałem,ale i tak mi pisze"0% complete" jak wchodzę w multi sad.gif 

Jak zły temat to przenieść.

Było trzeba zrobić kopie zapisów chociażby na pendrive. Ja tak robie co tydzien

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z tym dyskiem 12GB w SuperSlim? Ten 12GB to jest jakaś karta pamięci, czy jak to działa? Jeżeli będę chciał wsadzić dysk 500GB to będę musiał wyciągnąć te 12GB czy to jest jakaś pamięć w stylu pendrive?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy może mi ktoś wyjaśnić jak to jest z tym dyskiem 12GB w SuperSlim? Ten 12GB to jest jakaś karta pamięci, czy jak to działa? Jeżeli będę chciał wsadzić dysk 500GB to będę musiał wyciągnąć te 12GB czy to jest jakaś pamięć w stylu pendrive?

 

To 12GB to jest pamięć flash, jak chcesz dołożyć większy dysk to nie będziesz musiał nic wyciągać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ cyricano

 

Dziękuję za informację :)

 

A czy orientuje się ktoś, czy dysk SATA3 (500GB, Seagate) będzie działał z SuperSlim? (bo taki mam na stanie obecnie, a przymierzam się do kupna nowej konsoli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsole zwróciłem i znów stoje przed zakupem.. nie warto pakować sie znów w to SS 500gb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wole Slima. Superslim jeat glosny nawet i bez dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co za SuperSlima miałeś ale mój po paru godzinach gry jest niesłyszalny. 

Jedynie gdy odpalam jakaś grę z płyt to jest głośniejszy lecz dalej cichy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plyte slychac ale kto gra w gry bez glosu, by nasluchiowac dzwieki wychodzace z sslimna?? jak gram z dysku to powiem ze w moim kompie stacjonarnym samo chlodzenie (bo posiadam dyk ssd) jest 3 razy glosniejsze niz szum sslimki, w chalupie mialem po 29 stopni bo mieszkam na ostatnim pietrze a on caly czas tak samo chodzi, gdzie gram po 5h, 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie posiadacze PS3 SS :).

Czy wam też przy tej konsoli wariują przelotki od padów PS2 na USB? Wypróbowałem ze 3 i przy każdej pady szwankują :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam model super slim 500gb i chciałbym się dowiedzieć czym on się różni od innych starszych modeli ps3 ?

Jakie są plusy + i minusy - ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam model super slim 500gb i chciałbym się dowiedzieć czym on się różni od innych starszych modeli ps3 ?

Jakie są plusy + i minusy - ?

Właściwie 90% ludzi narzeka na to że jest po prostu głośniejszy od slima, głownym powodem tego jest słaba izolacja napędu, oraz że zamiast wsuwania płyty, jest wkładanie jej od góry :) Poza tym nie ma większych różnic poza wyglądem oczywiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem obydwie slimki i powiem że różnica jest bardzo duża jeśli chodzi o pracę napędu. Na niekorzyść superslimki. W nocy praca czytnika jest nie do przyjęcia, chyba że tylko ja miałem taki wadliwy model.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Jeśli na to co napiszę była już wcześniej odpowiedź to z góry przepraszam i proszę o wyrozumiałość :)

Po pierwsze to mam wersję SS 12 GB i czytam, że można dokupić kieszeń i do tego dysk 2,5 cala. Tylko teraz moje pytanie czy na takim dysku będę mógł instalować gry i pobierać je sobie z PS+ ? Bo wychodzi GTA V, a podobno nie starczy mi nawet miejsca na częściowe pliki, które wymagają instalacji ...

 

Drugie pytanie, bardzo dla mnie smutne jest takie, czy miał ktoś podobny problem z grą God of War III wersja premierowa. Otóż dzisiaj wkładam płytę do napędu ( po raz pierwszy, wczoraj w nocy przeszedłem God of War Collection i dzisiaj dorwałem trzecią część ), widzi mi ją, odpala się i mam czarny ekran i tylko słyszę jak moja konsola próbuje wczytać grę i próbuje, i próbuje i nie może....  Na konsoli PS3 fat gra się wczytuje bez zarzutu i nie ma na płycie ani jednej ryski. Czytałem, że SS czasami wybrzydzają jeśli chodzi o podwójne bluraye, ale no kurcze moja PS3 jest praktycznie nowa :/ Poza tym moje gran turismo 5 Academy Edition hula bez zarzutu. Czytałem, że podobny problem występuje z grami takimi jak Killzone 3, Ucharted 3 oraz Metal Gear Solid 4. Ale no kurcze widzę oferty SS 12GB i w komplecie włąśnie GOW III i U3  w media :/ Dla testu dzisiaj pożyczyłem płytkę killzone 3 i mi czyta płytę. Jeśli ktoś miał podobny problem i go rozwiązał to bardzo bym prosił o odpowiedź.

 

Moje ostatnie pytanie dotyczy tego gdzie musiałbym się udać, aby zareklamować swoją PS3 jeśli nie pójdzie mi mój GoW III ? Mam wszystkie papiery gwarancyjne, sam ją wypakowywałem z pudełka, ale nie kupowałem jej w żadnym sklepie tylko kupiłem ją od brata. Są jakieś specjalne puntky ?

 

Byłbym naprawdę wdzięczny za odpowiedzi na moje pytania :)

 

Pozdrawiam !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1) Bez problemu możesz wsadzić dysk i będzie wszystko śmigać

2) Wygląda na problem z laserem skoro fatka normalnie odczytuje płytkę

3) Zadzwoń na infolinie Sony, zgłoś usterkę i zamówią Ci kuriera a jak nie chcesz wysyłać to powiedzą Ci gdzie jest najbliższy autoryzowany punkt serwisowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×