Skocz do zawartości
Slizer

Ps3 Super Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Model: CECH-4204C - jest dobry? Czy jakaś chińska podróbka?

Może ktoś szybko mi odpowiedzieć, bo zamierzam kupić ps3 i nie wiem czy ten model kupić czy inny??

 

PS. Made In China FOX.

 

Warto czy nie za bardzo?

Edytowane przez rafallo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz wiem.

A co do CECH 4204C i CECH 4004C.

Czym one się różnią? Którą lepiej zakupić?

Pomoże mi ktoś? Na gwałt potrzebuje informacji...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przymierzam się do zakupu PS3ki, a z racji ceny(dziś widziałem 569zł w Auchan), wybór pada na wersje SS 12GB. Wiem, że mozna dołożyć do niego dysk 2,5' i ogladałem filmiki, natomiast zastanawiam się czy działałoby takie coś, i do tego dysk 3,5'? - http://www.komputronik.pl/product/102040/Akcesoria/Kable_i_adaptery/Przedluzacz_SATA_zasilanie_Data_M_F_Delock.html
Wsadziłbym ten kabelek do środka PS3(tam, gdzie wkłada się styki dysku 2,5'), a 3,5' bym postawił sobie luźno leżący obok PS3. Miejsce bym znalazł, tylko nie jestem pewny czy by to działało. Ofc reszta parametrów byłaby spełniona, 500GB, 5400rpm, tyle że 3,5'.
Czy musi to być koniecznie 2,5' ? PS3 w jakiś sposób sprawdza czy to jest włożone 2,5' ?

Ktoś się może bawił w takie coś? Google nie za bardzo wie, a mi by się taka wiedza przydała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok teraz wiem.

A co do CECH 4204C i CECH 4004C.

Czym one się różnią? Którą lepiej zakupić?

Pomoże mi ktoś? Na gwałt potrzebuje informacji...

Wiesz co, myślę że nie ma jakiejś wielkiej różnicy między nimi, a nawet bym powiedział, że niczym się nie różnią. Bierz którą chcesz :D 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Czy musi to być koniecznie 2,5' ? PS3 w jakiś sposób sprawdza czy to jest włożone 2,5' ?

Ktoś się może bawił w takie coś? Google nie za bardzo wie, a mi by się taka wiedza przydała.

http://forum.cdrinfo.pl/f105/instalacja-hdd-3-5-do-ps3-88646/ ewentualnie http://psforum.pl/artykuly-57/jak-podpiac-dysk-wewnetrzny-1-tb-3-5-do-playstation-3-a-1236/

 

Wystarczy trochę poszukać  ;)

Edytowane przez Prezmaczek1989

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prezmaczek1989, już dotarłem do tych linków wcześniej, (aczkolwiek nie przez google), ale i tak dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://forum.cdrinfo.pl/f105/instalacja-hdd-3-5-do-ps3-88646/ ewentualnie

 

Wystarczy trochę poszukać  ;)

 

Mózg się lasuje od czytania tych 4 stron, koleś napisał że ma gdzieś estetykę ale pierdyliard perfekcyjnych panów domu mu wyjeżdża na ambicję że takie "zrób to sam" będzie brzydko wyglądało, do tego jeszcze posty o kosztach, facet kupił uszkodzone ps3 bez napędu za flaszkę, dysk dostał za friko od kumpla, dokupił zasilacz i wyszło go to w całości w okolicach 100zł a Ci mu podają propozycję że mógł lepiej kupić nowe ps3 z dużym dyskiem za 1300-1500. Ja pierdziele, a myślałem że u nas na forum tylko się takie "kfiatki" trafiają :wallbash:

 

PS: Przyznam się bez bicia że wczoraj dopiero pierwszy raz solidniej w sklepie obejrzałem i wymacałem Ps3 SS :yucky: :sick: Tu w tym miejscu chciałem wyrazić moje współczucie wobec każdego kto musi znosić ten widok codziennie u siebie w domu :sad:

 

disgusted-clint-eastwood.gif

 

Oczywiście to tylko moja opinia i możecie mieć ją gdzieś, nikt mnie jednak niech nie próbuje przekonywać do SS bo dla mnie to okropna plastikowa kupa :bad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przesadzasz... Ta konsola kosztuje 599 zł NOWA (może nawet gdzieś taniej znajdziesz)! Dostajesz napęd BR do oglądania filmów, konsole i pada! Co byś chciał dostać w tej cenie? Uważam, że jest to dobre posunięcie ze strony Sony patrząc na to, że jest to tylko przedłużenie ostatniej fazy życia produktu. Fakt, że MS lepiej wykonał swoją konsole w ostatniej wersji - nawiązał do swojego nowego produktu i całość zamknął w lepszej jakości materiale ale co z tego, skoro ta generacja idzie już do lamusa?! :)

 

Osobiście ciesze się, że mogłem zakupić PS3 teraz aby ograć wszystkie exy których na oczy nie widziałem i wydałem na konsole grosze (cenę zawdzięczamy również konstrukcji SS)... Spędzę pewnie na PS3 jeszcze z 6 - 12 miesięcy i zakupię PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po "Przesadzasz..." już dalej nie czytałem :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świadczy to jedynie o tym że masz problemy w czytaniu ze zrozumieniem :yes:

... Oczywiście to tylko moja opinia i ... nikt mnie jednak niech nie próbuje przekonywać ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post nie miał na celu Cie "przekonać" do SS - i to Ty masz problemy "z czytaniem ze zrozumieniem" posta którego podobno nie czytałeś! Bo skąd niby wiesz co miałem na myśli nie czytając mojej wypowiedzi?

 

Chciałem zwrócić uwagę tylko na to, że wersja SS jest wytworem który ma służyć jako przedłużenie życia produktu - i uważam to za świetne rozwiązanie ponieważ wielu graczy może kupić konsole NOWĄ za 600 zł i ograć exy przed przejściem na next gena. To, że jest wykonana z materiału plastik-fantastik nie ulega wątpliwości, o brzydocie czy też piękności się nie wypowiadam - rzecz gustu (jakby mi ją dali za 300 zł to może być nawet w obudowie pegazusa jak dla mnie...)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ze tak sie zapytam z czego mialaby byc wykonana z metalu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z plastiku ale matowego/ z tekstura jak ps3 slim, a nie z piano black ktory rysuje sie od patrzenia na konsole nie mowiac juz o tym co sie dzieje gdy chcesz wytrzec z niej kurz.

Nie da sie uryc ze konsole mozna kupic strasznie tanio, wczoraj widzialem w auchanie za 569zl. To sa naprawde grosze, juz vita jesr drozsza.

Edytowane przez Gemtin
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój post nie miał na celu Cie "przekonać" do SS - i to Ty masz problemy "z czytaniem ze zrozumieniem" posta którego podobno nie czytałeś! Bo skąd niby wiesz co miałem na myśli nie czytając mojej wypowiedzi? (...)

 

Nie musiałem go czytać, zresztą mam uczulenie na bzdury i wolałem nie ryzykować.

 

... Chciałem zwrócić uwagę tylko na to, że wersja SS jest wytworem który ma służyć jako przedłużenie życia produktu - i uważam to za świetne rozwiązanie ponieważ wielu graczy może kupić konsole NOWĄ za 600 zł i ograć exy przed przejściem na next gena ...

 

Napisałem o swoich odczuciach po kontakcie z SS, to co sądzę o jego wyglądzie etc. Moje wyłącznie zdanie na jego temat, nie żadna tam analiza eksperta z którą należy polemizować tylko zwykła opinia. To że jest tani i przedłuża żywotność generacji mam gdzieś między pośladkami. Nie sądzę by był to jakiś argument że coś jest tanie i działa to musi mi się od razu podobać. Zresztą, każdy może mieć swoje odczucia, może SS wcale nie jest brzydki tylko mój gust ma inne upodobania. To kompletnie nie ma znaczenia. Mnie się ta konsola nie podoba i nic a także nikt tego zdania nie zmieni.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podpisuje sie pod tym. Ta wersja wyglada okropnie, imo nie ma porownania do fat'a

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wili23 - z plastiku ale nie tak badziewnego jak widzimy w SS! No i "plastikowy" system wkładania płyt...

 

Tomo - bzdury to Ty piszesz ---> "Tu w tym miejscu chciałem wyrazić moje współczucie wobec każdego kto musi znosić ten widok codziennie u siebie w dom". Współczuć to można dzieciom w Afryce - Ci którzy zakupili PS3 SS zrobili to świadomie, bez przymusu. Zazwyczaj włączam ją, ładuje płytkę i napierd... ile wlezie na padzie, a nie podziwiam "piękna" jakie dał mi inżynier Sony ;)

 

Dla mnie też jest brzydka, ale kosztuje tyle co kot napłakał i za tą cenę Panowie nie ma co wybrzydzać :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja miałem slima teraz mam super slima i w zasadzie lata mi to jak ona wygląda, leży w półce, spełnia swoje zadanie, czyli gra więc nie spuszczam się nad tym za bardzo.

No ale wiadomo każdy jest inny, jeden siedzi i się patrzy na sprzęt 24/h i żeby tylko odrobina kurzu nie pojawiła się na konsoli a drugi tak jak ja, po prostu gra i jest zadowolony z tego, że działa bezproblemowo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... Współczuć to można dzieciom w Afryce - Ci którzy zakupili PS3 SS zrobili to świadomie, bez przymusu ...

Współczuł będę komu tam sobie będę chciał, co do kupowania Ps3 SS to pewnie wiele osób wybrałoby slima lub fata, gdyby tylko były jeszcze nowe takie konsole powszechnie dostępne na rynku. Tego niestety nie wiemy bo nie mamy na to żadnych badań. Możemy więc opierać się tylko na własnym zdaniu i tyle w temacie. Koniec próżnej dyskusji, dalsze posty odwołujące się do mojej opinii na temat SS będę kasował, szkoda więc Waszych klawiatur na wyrywanie kolejnych zdań z kontekstu. Bez odbioru!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z podlaczeniem ps3 do Tv za pomoca hdmi. Telewizor widzi ps3, ale gdy wlaczam to wyskakuje nie podlaczono kabla. Kupilem specjalny kabel hdmi do konsol za 70zl i nic z tego. Konsola mi dziala przez wejscie SCART, ale wtedy mam lipną rodzielczosc - 576p. Probowalem resetowac konsole ale nic to nie dalo. Nie wiem co juz robic. Probowalem na dwoch telewizorach i monitorze wszedzie to samo. Ps3 super slim 500gb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dluzsze przytrzymanie power? Jesli to, to robilem. :(

Ale co do tego pod punktu

"Przejdź do opcji Settings (Ustawienia) w menu XMB, aby samodzielnie skonfigurować ustawienia opcji Display (Wyświetlacz)"

Resetuje, wchodze w ustawienie, wybieram HDMI i czarny ekran. Dziala tylko przez SCART

Wersja softu to 4.53

Edytowane przez Banda Unikat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Dluzsze przytrzymanie power? Jesli to, to robilem.  :sad:
Ale co do tego pod punktu
"Przejdź do opcji Settings (Ustawienia) w menu XMB, aby samodzielnie skonfigurować ustawienia opcji Display (Wyświetlacz)"

Resetuje, wchodze w ustawienie, wybieram HDMI i czarny ekran. Dziala tylko przez SCART

Wersja softu to 4.53

Nowa, używana? Wcześniej działała? Brzmi to na jakieś uszkodzenie, dłuższe przytrzymanie power powinno działać zawsze. Jak się da to na gwarancję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to na walnięte hdmi w konsoli. Odszukaj na forum użytkownika Serwis_konsol i opisz mu problem przez PW, albo najlepiej zadzwoń do niego, ewentualnie skleć post w temacie dot. serwisu konsoli ps3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×