Skocz do zawartości
Slizer

Ps3 Super Slim

Rekomendowane odpowiedzi

Witam panowie.
Mam problem z PS3 SS. Otóż konsola działa normalnie przez HDMI,a gdy chciałem podłączyć AV, te trzy kolorowe kabelki to wgle mi jej nie czyta w telewizorze. Dodam że to nie wina kabla bo pożyczyłem od kumpla i nadal nie działa. Pomoze ktoś, czy oddawać na gwarancje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie.

Mam problem z PS3 SS. Otóż konsola działa normalnie przez HDMI,a gdy chciałem podłączyć AV, te trzy kolorowe kabelki to wgle mi jej nie czyta w telewizorze. Dodam że to nie wina kabla bo pożyczyłem od kumpla i nadal nie działa. Pomoze ktoś, czy oddawać na gwarancje?

A reset ustawień wideo robił?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A reset ustawień wideo robił?

Prosze o instrukcje bo jestem zielony :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Mam pytanie i myślę , że mi pomożecie. Czy opłaca się jeszcze kupić PS 3 Slim 160/320/ za około 1000 zł czy lepiej kupić SS za 600 zł czy też odłożyć kiese na PS 4 ?? Proszę o to co byście zrobili na moim miejscu ( jeszcze nigdy nie miałem konsoli ) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Mam pytanie i myślę , że mi pomożecie. Czy opłaca się jeszcze kupić PS 3 Slim 160/320/ za około 1000 zł czy lepiej kupić SS za 600 zł czy też odłożyć kiese na PS 4 ?? Proszę o to co byście zrobili na moim miejscu ( jeszcze nigdy nie miałem konsoli ) 

 

Myślę, że zdecydowanie nie warto kupować zwykłej slimki, wiele czytałem o tym którą wersję wybrać gdy sam kupowałem PS3 i na Super Slim się nie zawiodłem. Ale jeśli już to koniecznie wersja z dyskiem, możesz taką znaleźć już za około 900 zł. 

 

Co do pytania o PS4 to chyba każdy napisałby to co ja. Mianowicie zależy czego oczekujesz - jeśli chcesz ograć tytuły konsolowe lub ekskluzywne to śmiało można wsiąść PS3 masz masę gier do nadrobienia i na pewno będzie wiele zabawy jeszcze z tą konsolą przed nami. Jeżeli chcesz po prostu przerzucić się na gaming konsolowy to chyba lepiej dozbierać od PS4 i cieszyć się już nową generacją. Ja niedawno byłem w podobnej sytuacji, koniecznie chciałem wreszcie kupić konsolę, ale jakoś do PS4 mi się nie śpieszy (zapewne zakupie ją w przyszłym roku). Narazie ciesze się z zakupu i ogrywam GTA 5, RDR, GT5, Uncharted i Infamous do tego gry z PS + i zabawy pod dostatkiem. Nie ma czasu grać w to wszystko :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to do PS 4 też mi jakoś na razie nie ciągnie ale skoro mówisz że  z Super Slim też jest dobra to chyba już wiem co kupię. Dzięki za odpowiedz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam 

 

Mam pytanie i myślę , że mi pomożecie. Czy opłaca się jeszcze kupić PS 3 Slim 160/320/ za około 1000 zł czy lepiej kupić SS za 600 zł czy też odłożyć kiese na PS 4 ?? Proszę o to co byście zrobili na moim miejscu ( jeszcze nigdy nie miałem konsoli ) 

i tu już nasuwa się pytanie,czy stać Cię na takie wydatki?Jeżeli masz pieniążki to zdecydowanie PS3SS za 600zł dokupisz tylko dysk 500bg za 200zł i będziesz zadowolony.PS3SS jest bardzo dobrym sprzętem pomijając obudowę i napęd.Z tego co widać są praktycznie bezawaryjne a i mnóstwo fajnych tytułów do ogrania.a co do PS4 to przyszłość za 2-3 lata będą coraz ładniejsze gry,sam nie mogę się doczekać BF4 i 60klatek/s.Zawsze możesz poczekać kilka miesięcy i wyrwiesz fajny zestaw PS4 w MM czy innej dużej sieci.Pozdrawiam.

Edytowane przez KAMIL-SZCZECIN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cinekPS3 - tak jak poprzednik napisał. nie pchaj się w ps4. na ps3 za śmieszne pieniądze ograsz mnóstwa porządnych produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się wytrzymam z ps4,znając życie to wyjdzie za kilka miesięcy poprawiona wersja, gry będą tańsze. Na ps3 mam jeszcze multum pozycji do ogrania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet gdyby ps4 było bezawaryjne całkowicie to po prostu nie ma tam w co grać. Chyba że w BF4 tłuc no ale nie każdy lubi multi. Obecnie moim zdaniem PS3 opłaca się kupić bardziej niż kiedykolwiek. Wszystkie exy już są i wszystkie zdrowo potaniały. Jedna  gra kosztuje zwykle 50 -60 złotych. Nawet tegoroczne gry nie są już tak ultra drogie. Wiele gier z przyszłego roku również jeszcze uruchomimy na PS3. Po co brać PS4 na którym nie ma co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

 

Jak najbardziej się opłaca. Ja właśnie zakupiłem taki zestaw: PSS 12GB w Staurnie za 649zł, do tego dokupiłem gwarancję na 4 lata za 95zł (a to laser, a to coś...), dodatkowo kieszeń z dyskiem 500GB za 219zł i na koniec dostęp do PSStore za 59zł 3 miesiące. W ten sposób od trzech dni gram w Uncharted 3 i Remember Me. Teraz zabieram sie za zakup cyfrowych wersji różnych gier i tak jak koledzy napisali wyżej jest jeszcze cała masa tytułów do ogrania.

 

Podsumowując: 927zł i ogień :]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

AVANS PS3 SS 12GB 599zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pl.playstation.com/new-ps3/

Mniejsze, lżejsze i w "eleganckiej" obudowie.

Premiera 28.09.2012

Początkowo będzie tylko wersja 500GB. Z czasem pojawi się wersja tańsza 12GB, do której będzie można dokupić większy dysk.

Ale jest tak samo nie zawodna jak inne?

AVANS PS3 SS 12GB 599zł

Co to znaczy ss?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy z dyskiem czy bez to ta sama konsola ;) ss to super slim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale jest tak samo nie zawodna jak inne?

Co to znaczy ss?

Super Slim (trzecia,najmniejsza odsłona Playstation 3)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie sprawić mały prezent na świeta w postaci kupna PS3. Waham się, gdyż mam do wyboru PS3 Slim oraz Super slim, a im więcej czytam zarówno o jednej jak i o drugiej tym bardziej nie wiem co wybrać :). Poniżej zamieszczam opis każdej z PS

 

1. Roczna playstation 3 Slim 160GB kupiona w sieci PLAY, posiadała roczną gwarancję, która minęła pod koniec listopada, ale zgodnie z prawem PLAY konsolę mozna oddać na podstawie paragonu w ciągu 24miesięcy na gwarancję. Do konsoli dołączony jest pad oraz dwie gry fifa13 + Gran Turismo 5 - koszt 700zł.

 

2. Półroczna playstation 3 super slim 500GB wraz z wykupioną gwarancją na 2lata. Dodatkowo w zestawie znajdują się - gry na dysku gta4 i unchartet 2; gry pudełkowe to battelfild 2, call off duty 2, FIFA14 i GTA5 + pad i kabel hdmi. Cena za zestaw 1000zł.

 

Obydwie konsole są sprawne w 100%. Skłaniam się ku drugiej ofercie, ale czytałem różne opinie na temat ss o jej rzekomej wadliwości oraz o niezawodności slimów, stąd też jako osoba niezbyt wtajemniczona w świat PS3 chcę się poradzić, by prezent nie okazał się niewypałem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałem sobie sprawić mały prezent na świeta w postaci kupna PS3. Waham się, gdyż mam do wyboru PS3 Slim oraz Super slim, a im więcej czytam zarówno o jednej jak i o drugiej tym bardziej nie wiem co wybrać :). Poniżej zamieszczam opis każdej z PS

 

1. Roczna playstation 3 Slim 160GB kupiona w sieci PLAY, posiadała roczną gwarancję, która minęła pod koniec listopada, ale zgodnie z prawem PLAY konsolę mozna oddać na podstawie paragonu w ciągu 24miesięcy na gwarancję. Do konsoli dołączony jest pad oraz dwie gry fifa13 + Gran Turismo 5 - koszt 700zł.

 

2. Półroczna playstation 3 super slim 500GB wraz z wykupioną gwarancją na 2lata. Dodatkowo w zestawie znajdują się - gry na dysku gta4 i unchartet 2; gry pudełkowe to battelfild 2, call off duty 2, FIFA14 i GTA5 + pad i kabel hdmi. Cena za zestaw 1000zł.

 

Obydwie konsole są sprawne w 100%. Skłaniam się ku drugiej ofercie, ale czytałem różne opinie na temat ss o jej rzekomej wadliwości oraz o niezawodności slimów, stąd też jako osoba niezbyt wtajemniczona w świat PS3 chcę się poradzić, by prezent nie okazał się niewypałem :biggrin:

Ja bym się skłaniał ku opcji nr 2. Raz - większy dysk. Dwa - lepsze gry w zestawie - GTA i FIFA jeśli Cię nie interesują możesz puścić na allegro - wtedy zwróci Ci się pewnie trochę ponad 200zł. Trzy - dłuższa gwarancja.

 

Nie wiem czy nie lepszą opcją byłoby jednak poszukać w jakimś sklepie, może wyjść taniej, 2.5 roku temu za używaną slimkę 160 dałem 750zł.

W TV leciała reklama, że jest promocja w Media Expert PS3SS, zestaw move z dwiema paleczkami i jakieś gry - nie wiem niestety jaka cena i jaka pojemność dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1.Jak otwierać klapkę tzn. przyciskiem czy można ręką tak jak się zamyka?

2.Trzeba czekać aż płyta się zatrzymie po wyłączeniu gry, czy można od razu?

3.Po wyłączeniu gry trzeba odczekać jakiś czas aż konsola trochę ostygnie i dopiero potem wyłączyć czy można nie czekać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×