Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Pogralem ostatnio troche w UT i postanowilem zrobic male statystyki bo dobijalo mnie to ze grajac ze slabszymi druzynami prawie nie dalo sie wygrac. Zagralem 3 sezony lepszym skladem i 3 sezony slabszym skladem.dokladnie 26 meczy lepszym i 27 gorszym. Lepszy sklad Hart- Sagna, company, agger IF, clichy, valencia, fellalini IF, nasri, young, aguero, balotelli. Slabszy: Reina, walker, vermalen, agger, gibbs. arfa, tiote, wilshere, dempsey, p. cisse, bent. Obie druzyny w formacji 4-4-2. Sklad L. Na 26 meczy 9 wygranych, 0 remisow 15 przegranych,

8 wygranych z druzynami lepszymi od mojej w tym 2 razy druzyny z zawodnikami TOTY, 1 wygrana z druzyna brazowa. Wszystkie przegrane z druzynami slabszymi od mojej. 2 razy udalo mi sie utrzymac w 1 lidze a w ostatnim sezonie spadlem do 2 ligi. Slabsza druzyna bilans 21-0-6. 19 zwyciestw z druzynami lepszymi 2 ze slabszymi. Wszystkie przegrane ze slabszymi odemnie. 3x mistrzostwo 1 ligi. Jak mozna zauwazyc, na 53 mecze ani jednego remisu, w okolo 60 % meczow w 90 minucie wynik byl remisowy i w doliczonym czasie zawsze padala zwycieska bramka. Dochodze do wniosku ze ten tryb jest naprawde bez sensu. Mozna stwierdzic ze EA tak go sknstruowalo zeby grajac slabszym skladem ludzie ktorzy nie graja specjalnie dobrze z latwoscia wygrywali mecze z lepszymi przeciwnikami, kupowali paczki za FIFA POINTS z nadzieja ze jak zbuduja lepszy sklad to beda nie do pokonania. A tu zonk kupujemy lepszy sklad i zaczynamy przegrywac, wiec co? Trzeba zbudowac jeszcze lepszy sklad. Ciagle widze ze ludzie na forach cisna tych ktorzy maja w skladach messiego, ronaldo itp. Graja jak cioty. Ja mysle ze to EA nie pozwala im dobrze grac.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś może co to za sposoby sprzedają na allegro że w 30 minut się dostaje złotą paczkę i jeszcze 2 tysiące monet.

Tutaj jest takie coś: http://allegro.pl/fi...2954992177.html

To jest sposób na walenie ludzi w **** bez wazeliny :) Nie polecam.Znając życie ten sposób to typowy trolling... Kupujesz za 25 zł poradnik a w poradniku : Aby dostać złotą paczkę w 30 minut doładuj fifa points XD.

BTW.Oscil zrobił bardzo fajne statystyki obrazujące realia FUT'a :)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wie ktoś może co to za sposoby sprzedają na allegro że w 30 minut się dostaje złotą paczkę i jeszcze 2 tysiące monet.

Tutaj jest takie coś: http://allegro.pl/fi...2954992177.html

Wystarczy przeczytać komentarze o gosciu co to sprzedaje:

  • Miały być złote paczki etc. tymczasem jest kretyński poradnik na który można wpaść samemu, jeśli ktoś go będzie chciał chętnie udostępnię za darmo.[/color]
    [Odpowiedź z: czw 13 gru 2012 21:14:10 CET] [wymoderowano] ALE NIE MARTW SIE ZARAZ BEDZIESZ MIAL ZABLOKOWANE KONTO BO TO SZCZYT WSZYSTKIEGO SAME NEGATYWY MASZ NA KONCIE CHLOPIE WIEC ZEGNAMKomentarz unieważniony (pią 14 gru 2012 19:11:36 CET): Kupujący i Sprzedający zgodzili się na unieważnienie komentarza do tej transakcji. help1.gif


    Kupiłem u panna poradnik do fify 13 jak wygrać wszystkie mecze. pan gwarantował ze wszystko się wygra mam rozmowę gg , niestety to była tylko lista szybkich graczy, i nie wygrywali. Pan stwierdził ze jak słabo gram to nic nie poradzi.

    [Odpowiedź z: nie 09 gru 2012 16:25:46 CET] Gimbus nic dodac nic ujac kupiles dostales najlepszy mozliwy sposob wygrywania zawodnikow ale wystawia negatywa za to ze nie umie grac????no bez jaj takie rzeczy robia tylko gimbusy!! PRZYKRO MI ZE TAK JAK PISZESZ "SAMI NIE WYGRYWALI" brak slow na to

Edytowane przez SzusterPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś chce mogę pokazać rozmowę z Archiwum z takim jednym oszustem :) . Chętnych zapraszam na gg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pogralem ostatnio troche w UT i postanowilem zrobic male statystyki bo dobijalo mnie to ze grajac ze slabszymi druzynami prawie nie dalo sie wygrac. Zagralem 3 sezony lepszym skladem i 3 sezony slabszym skladem.dokladnie 26 meczy lepszym i 27 gorszym. Lepszy sklad Hart- Sagna, company, agger IF, clichy, valencia, fellalini IF, nasri, young, aguero, balotelli. Slabszy: Reina, walker, vermalen, agger, gibbs. arfa, tiote, wilshere, dempsey, p. cisse, bent. Obie druzyny w formacji 4-4-2. Sklad L. Na 26 meczy 9 wygranych, 0 remisow 15 przegranych,

8 wygranych z druzynami lepszymi od mojej w tym 2 razy druzyny z zawodnikami TOTY, 1 wygrana z druzyna brazowa. Wszystkie przegrane z druzynami slabszymi od mojej. 2 razy udalo mi sie utrzymac w 1 lidze a w ostatnim sezonie spadlem do 2 ligi. Slabsza druzyna bilans 21-0-6. 19 zwyciestw z druzynami lepszymi 2 ze slabszymi. Wszystkie przegrane ze slabszymi odemnie. 3x mistrzostwo 1 ligi. Jak mozna zauwazyc, na 53 mecze ani jednego remisu, w okolo 60 % meczow w 90 minucie wynik byl remisowy i w doliczonym czasie zawsze padala zwycieska bramka. Dochodze do wniosku ze ten tryb jest naprawde bez sensu. Mozna stwierdzic ze EA tak go sknstruowalo zeby grajac slabszym skladem ludzie ktorzy nie graja specjalnie dobrze z latwoscia wygrywali mecze z lepszymi przeciwnikami, kupowali paczki za FIFA POINTS z nadzieja ze jak zbuduja lepszy sklad to beda nie do pokonania. A tu zonk kupujemy lepszy sklad i zaczynamy przegrywac, wiec co? Trzeba zbudowac jeszcze lepszy sklad. Ciagle widze ze ludzie na forach cisna tych ktorzy maja w skladach messiego, ronaldo itp. Graja jak cioty. Ja mysle ze to EA nie pozwala im dobrze grac.

Ja sie zgadzam z Toba w 100%. Handicap w kazdym meczu dla slabszej druzyny. Mialem sklad z over 87 i nie szlo nim zagrac skladnej akcji. Sprzedalem i zrobilem nowy z over 79 i wymiataja. Pierwszy sezon 7 zwyciest w remis. 22 pkt i mistrzostwo 1 ligi. A najlepszym pilkarzem byl co ciekawe srebryny gracz Bannan z AV z overem 73.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest sposób na walenie ludzi w **** bez wazeliny :) Nie polecam.Znając życie ten sposób to typowy trolling... Kupujesz za 25 zł poradnik a w poradniku : Aby dostać złotą paczkę w 30 minut doładuj fifa points XD.

BTW.Oscil zrobił bardzo fajne statystyki obrazujące realia FUT'a :)

Sama prawda :) +1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 1 lidze gram skladem Bundesligi/Ligue 1. Overall jest 80 albo mniej nie pamietam. Wiem za to, ze Reus strzela mi z kazdej pozycji, a Lavezzi to jeden z najlepszych graczy, jakimi gralem. Przebija wszystkie gwiazdy z BPL.

A ten poradnik to pewnie brzmi - zaloz nowe konto i w 30 minut dostaniesz zlota paczke, jak zrobisz wszystkie zadania menedzera xD

Edytowane przez F3niX
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@F3niX właśnie na to nie wpadłem że za zadania menadżera się dostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w 1 lidze gram skladem Bundesligi/Ligue 1. Overall jest 80 albo mniej nie pamietam. Wiem za to, ze Reus strzela mi z kazdej pozycji, a Lavezzi to jeden z najlepszych graczy, jakimi gralem. Przebija wszystkie gwiazdy z BPL.

A ten poradnik to pewnie brzmi - zaloz nowe konto i w 30 minut dostaniesz zlota paczke, jak zrobisz wszystkie zadania menedzera xD

Nani wg, mnie jest lepszy od Lavezziego i jeszcze paru LW bym znalazl :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz czyms takim gram

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#kOJ8TZoBnIM5J:ps3

Siema!

Zrobiłem sobie mój wymarzony BPL Silver squad, bo o wiele bardziej mnie kręcą srebrne i brązowe składy niż złote...

http://www.ea.com/pl...YZK3TynIDFO:ps3

Możecie polecić jakieś zmiany?

no tak ale to jest zloty sklad...

ale znalazlem perelke - 27 pace !

http://www.futhead.com/fifa/players/4882/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz czyms takim gram

http://www.ea.com/pl...J8TZoBnIM5J:ps3

no tak ale to jest zloty sklad...

ale znalazlem perelke - 27 pace !

http://www.futhead.c...a/players/4882/

CTRL + Q to Enable/Disable GoPhoto.it

teraz czyms takim gram

http://www.ea.com/pl...J8TZoBnIM5J:ps3

no tak ale to jest zloty sklad...

ale znalazlem perelke - 27 pace !

http://www.futhead.c...a/players/4882/

Ale siła 90 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 pace :D loooooool wyobrazcie sobie tych obroncow naprzeciw Welintona :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zdziwiłbyś się jakby się okazało, że go wyprzedza albo zatrzymuje bez problemu xd Tu się ostre cyrki dzieją hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 pace :biggrin: loooooool wyobrazcie sobie tych obroncow naprzeciw Welintona :biggrin:

Z handicapem taki Bo Svensson to wciąga Wellitona na śniadanie :biggrin: :biggrin:

BTW czy to normalne, że ceny formacji cały czas idą teraz tak w górę? :P Zaczną potem spadać czy zostanie jakiś czas na takim poziomie jak teraz?

Edytowane przez ahorsides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Podolskiego i Teveza na atak ? Miałem Balo i Torresa i było całkiem OK, teraz chcę małe zmiany w składzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto kupić Podolskiego i Teveza na atak ? Miałem Balo i Torresa i było całkiem OK, teraz chcę małe zmiany w składzie

jak chcesz zmiany to dawaj Mayuka z southampton i Lukaku :D

jutro sprawdze te wasze handicapy tym skladem

http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#wMdYDuAAnINah:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie stać mnie, straciłem tych dwóch piłkarzy przez podrobiony PDF i mam 60k :D chyba, że bym pograł troszkę i dorobił, ale ja chcę mieć skład ze znanych i lubianych przeze mnie zawodników, a nie robionych pod handicapy itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sam sobie odpowiedziales :P lubisz Benta to go kup, a jak lubisz RvP to go, a jak Berbatova no to... wiesz co masz robic ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

21 pace :D loooooool wyobrazcie sobie tych obroncow naprzeciw Welintona :D

Ja mam Alexa do pary z Sakho w obronie i uwierz mi, zaden pace abuser nie moze przejsc tej pary :D Alex to jest prawdziwy czolg w obronie i swietnie gra glowa(duzo bramek mi zdobyl po rzutach roznych)

W ogole Mayuka >>>>>>>>>>>>>>>>>>>>> Benty, Tevezy i inne Podolskie :D uwierzcie mi, ten koles jest lepszy od Balo, mimo ze nie ma takiego wzrostu i sily. Jego uderzenie to masakra i w dodaktu ma 5* weak foot.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taa na pierwszym spotkaniu z Mayuka mialem 4 bramki w plecy od niego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja lubie go do pary z Balo(Lukaku jakbym mial to byloby przegiecie) w debiucie strzelil mi 5 goli. Ciekawe, co ten koles, z ktorym gralem przezywal :D

Anyway teraz jak pisalem, gram online Ligue1 skladem i Bundesliga. Lewy jaka brame mi dzis zasadzil to masakra, tylko ze ja mam to do siebie, ze nie zapisuje nic :)

Moje aktualne sklady mozna znalesc w tym temacie kilka stron wczesniej(chyba kilka) jest ich 8 albo 9 :D najnowszym jest srebrny 451 z polskiej ligi, Piech na ST i Melikson z Traore na CAM - masakra xD. A no i ja gram na przemian online/offline w zaleznosci, kiedy moge sobie pozwolic granie non stop, bo czasem nawet na 2 godziny odchodze od konsoli i gra tak wisi w menu meczu :) o dziwo nigdy mnie z niego nie wyrzucilo(offline)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×