Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Benzema u mnie jak się rozhuśtał to był najlepszy w całym teamie za grubą kasę. Strzelił u mnie więcej bramek niż rozegrał meczów i na tle zespołu wygląda jak z innej planety, bo ma coś około 50% bramek całego zespołu.

 

Z kolei Cazorla błyszczał u mnie jak nie miałem 4 IF i kolejnych 4 piłkarzy za jakieś 50-90k. Teraz żaden z nich nie błyszczy lol.


A ja mam do Was pytanie. Cały czas idę w stronę rozwijania klubu pod zględem zgrania za pomocą zawodników tych samych lig, lecz zauważyłem, że  nie osiągnę tak maksymalnego procentu zgrania.

Powiedzcie mi warto kupowac zawodników tej samego kraju, jeśli tak to jaką najlepiej.

Powiedzcie co daje mi takie zgranie? Bo grałem z jednym graczem który miał samych Francuzów i tak szybko biegali. Nie wiem czy to od tego zależy.

 

Jeśli nie opłaca się iśc moją dotychczasową drogą to doradźcie mi trochę.

 

Mój skład:

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=ilyBmFC0nKl4Z:ps3

 

 

Nie dąż do perfekcji, bo skrypty, handicapy, itp, itd Cię dopadną i przekombinujesz ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Benzema u mnie jak się rozhuśtał to był najlepszy w całym teamie za grubą kasę. Strzelił u mnie więcej bramek niż rozegrał meczów i na tle zespołu wygląda jak z innej planety, bo ma coś około 50% bramek całego zespołu.

 

Z kolei Cazorla błyszczał u mnie jak nie miałem 4 IF i kolejnych 4 piłkarzy za jakieś 50-90k. Teraz żaden z nich nie błyszczy lol.

 

 

Nie dąż do perfekcji, bo skrypty, handicapy, itp, itd Cię dopadną i przekombinujesz ;)

 

 

To co polecasz/cie zrobić aby lepiej rozwinąć zespół? Nadal brać zawodników pod ligę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

benzema świetnie mi gra ale pierwsze 10 meczów nie było go widać na boisku

Może przez pierwsze 10 się zgrywa :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak wogole jestem ciekaw czy te zgranie cos daje wogole czy tylko wymysł Ea :D bo jak mam zgranie 100 a 60 np to nie widze roznicy ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest różnica. Zawodnicy lepiej przyjmują, rozumieją się na boisku. Wychodzą do piłek. Ja grałem raz brązowymi z 60 i brązowymi co mieli 100 i różnica jest ogromna :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@awakeman. Przerabialem schemat z ifami. Nie ma sensu ich kupowac. Nie chodzi o kase, ale o to, ze jezeli wrzucisz 3-4 informy do skladu to musisz sie napocic, aby wygrac jakikolwiek mecz. Jezeli sklad jest caly rare, to gra sie inaczej. Jednak nadal liczy sie w tej grze szczescie.

W 13 gralem 5221. Ronaldo, tots rvp i robben. Szedlem jak burza, a pozniej to nawet nie wiedzialem, jak sie bronic 3 stoperami i 2 wysunietymi lol.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To co polecasz/cie zrobić aby lepiej rozwinąć zespół? Nadal brać zawodników pod ligę?

zbieraj pod lige ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie po raz 3 :

Dobrze sie gra Schurlle , Davidem Luizem i Eriksenem ? ( ze SPURS )

grał ktoś?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Willian ok. 20k droższy , a cd. opini na jego temat to mam podzielone - sporo slyszalem ze Willian nie jest wart swojego hajsu . 
Z kolei co innego słyszałem o Schurlle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warto brac Williana,no chyba ze kupisz sobie Williana a na porzadnego napastnika juz ci nie starczy - wtedy Schurle.Wszystko zalezy od tego ile masz funduszy.Najlepiej zrob caly sklad taki jaki chcesz miec z wylaczniem LP/LS(nie znam Twojej formacji) i jak zostanie na Wiliiana,to go bierz.

 

 

A ja mam do Was pytanie. Cały czas idę w stronę rozwijania klubu pod zględem zgrania za pomocą zawodników tych samych lig, lecz zauważyłem, że  nie osiągnę tak maksymalnego procentu zgrania.

Powiedzcie mi warto kupowac zawodników tej samego kraju, jeśli tak to jaką najlepiej.

Powiedzcie co daje mi takie zgranie? Bo grałem z jednym graczem który miał samych Francuzów i tak szybko biegali. Nie wiem czy to od tego zależy.

 

Jeśli nie opłaca się iśc moją dotychczasową drogą to doradźcie mi trochę.

 

Mój skład:

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=ilyBmFC0nKl4Z:ps3

 

Rob jedna lige a nie taki rozpierdziel.Inna sprawa ciezko miec pelne zgranie jak CB gra na pozycji LM, ST na LW itd.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam skład średniawy ( Jestem nałogowcem w otwieraniu paczek -.- ) narazie mam zamiary takie :

Assaidi ---> Schurlle (( LP ))

De Bruyne ---> Nasri (( ŚPO ))

Kościelny ---> David Luiz 

Johnsson ---> Walker (( PO ))

Torres ---> Nawet jeszcze nie wiem za kogo , ale cd. Torresa to gra się nim świetnie do pary z Benteke .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hahaha to gratuluje,dlatego ja w tej edycji otworzylem moze z 3 paczki za coinsy,i najlepszy Marcelo. otwieranie paczek jest bezsensu,ale gdy widze jak ktos trafia Cr7 to mi sie chce je otwierac - w tej edycji nie otwieram,ale w fut 13 mase coinsow w paczkach utopilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj pierwsze HH od 21:30 do 22:30. Paczki po 15k :)

Szkoda, ze nie dali tych po 50k lub 100k, moze kupilbym jakies FP, bo nie chce sie pozbywac swojego 1kk, zwlaszcza przed premiera fify na ps4. Licze, ze tam sie odnajde. Nowy silnik... Eh nadzieja matka glupich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×