Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Fellaini... najlepszy zakup póki co w FUT 14  ;) Gram nim na ŚPD a w 3 meczach strzelił mi 4 gole, w dodatku tylko jedną z głowy  :biggrin: Świetny gracz, wprowadził nową jakość w mój zespół  :)

 

U mnie również dramat, sprzedałem go na koszt Ramiresa.

 

ps. Ja też chcę tego Autobuyera :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na czarne karty w moim spanish teamie ;) Grał ktoś ST Sanchezem i RM Pedro? Myślę też nad Iniestą, możecie coś o nich napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czas na czarne karty w moim spanish teamie ;) Grał ktoś ST Sanchezem i RM Pedro? Myślę też nad Iniestą, możecie coś o nich napisać?

Grałem sanchezem i jego workrates go niszczy cały czas jest nie tam gdzie powinien , a o pedro nie moge nic powiedziec bo nim nie gralem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z głowy

iście zajebiście,czuje sie zgaszony  :rolleyes:

 

Czas na czarne karty w moim spanish teamie ;) Grał ktoś ST Sanchezem i RM Pedro? Myślę też nad Iniestą, możecie coś o nich napisać?

Iniesta wiadomo ze dobry,ale patrze na kazdego zawodnika pod katem cena jakosc,i w tym aspekcie iniesta wypada blado - meczu nim nie wygrasz a 100k za niego to pokazna sumka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

iście zajebiście,czuje sie zgaszony  :rolleyes:

 

Iniesta wiadomo ze dobry,ale patrze na kazdego zawodnika pod katem cena jakosc,i w tym aspekcie iniesta wypada blado - meczu nim nie wygrasz a 100k za niego to pokazna sumka.

To odpowiem Ci inaczej, sam go zrobiłem

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz lepiej,myslalem ze to jakas kiepska ripsta,plus dla ciebie za zdolnosci :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iniesta wiadomo ze dobry,ale patrze na kazdego zawodnika pod katem cena jakosc,i w tym aspekcie iniesta wypada blado - meczu nim nie wygrasz a 100k za niego to pokazna sumka.

 

Po głowie też mi chodzi czarny Isco oraz Koke... Może ktoś nimi grał?

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie inwestuj w bbva bo nie ma dobrych napastnikow,no chyba ze na neymara cie stac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie inwestuj w bbva bo nie ma dobrych napastnikow,no chyba ze na neymara cie stac.

Neymar jest strasznie słaby ( chodzi mi o siłę ) lekko się go dotknie i od razu piłke traci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba dostanę Padaczki! Grałem puchar wygrałem w półfinale po dogrywce 4-1, koneic meczu wszystko elegancko, wychodzę z meczu i ROZŁACZENIE Z EA :/ Szok!!! OMG co za gówno!!!

 

SZOK KTOŚ MI SIĘ WŁAMAŁ NA KONTO!!!! SZOK, NIE MAM ZAWODNIKÓw..... WTF???/

 

Ej co jest grane weźcie mi pomóżcie, nagle straciłem wszystkich moich najlepszych zawodników i całą kasę na koncie.... Dzwonię do EA jutro, to jest niemożliwe.....

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to chyba dostanę Padaczki! Grałem puchar wygrałem w półfinale po dogrywce 4-1, koneic meczu wszystko elegancko, wychodzę z meczu i ROZŁACZENIE Z EA :/ Szok!!! OMG co za gówno!!!

 

SZOK KTOŚ MI SIĘ WŁAMAŁ NA KONTO!!!! SZOK, NIE MAM ZAWODNIKÓw..... WTF???/

 

Ej co jest grane weźcie mi pomóżcie, nagle straciłem wszystkich moich najlepszych zawodników i całą kasę na koncie.... Dzwonię do EA jutro, to jest niemożliwe.....

 

 

Firewall'a masz włączonego w routerze? Pisz niezwłocznie maila do supportu, nie czekaj do jutra.

 

 

nie inwestuj w bbva bo nie ma dobrych napastnikow,no chyba ze na neymara cie stac.

 

Benzema jest ok, strzelił u mnie już 42 bramki na 39 meczów. Kupię zaraz czarnego Sancheza i sam się przekonam co i jak z nim jako ST ;) Czarni, Isco i Pedro już kupieni za bardzo dobrą kaskę ;)

 

Ogólnie zarobiłem 24k w 3 dni na sprzedaży Cazorli, Eto'o, Isco, Maty, Williana i Navaro. Kupiłem ich wszytskich 3 dni temu właśnie ;)

 

Najlepszą kasę robi się na takich zawodnikach widzę.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Teraz to chyba dostanę Padaczki! Grałem puchar wygrałem w półfinale po dogrywce 4-1, koneic meczu wszystko elegancko, wychodzę z meczu i ROZŁACZENIE Z EA :/ Szok!!! OMG co za gówno!!!

 

SZOK KTOŚ MI SIĘ WŁAMAŁ NA KONTO!!!! SZOK, NIE MAM ZAWODNIKÓw..... WTF???/

 

Ej co jest grane weźcie mi pomóżcie, nagle straciłem wszystkich moich najlepszych zawodników i całą kasę na koncie.... Dzwonię do EA jutro, to jest niemożliwe.....

 

 

Firewall'a masz włączonego na routerze? Pisz niezwłocznie maila do supportu, nie czekaj do jutra.

Gdzie mogę znaleźć do nich Meila, prosze was pomóżcie... nawet się na konto zalogować nie mogę.... powiem wam że jestem maksymalnie zdołowany ehhhhh :/ Support PL też nie działa nie mogę wejśc na ich stronę nawet....

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wejdz na live chata EA,ale tego UK - do polskiego supportu nawet nie pisz,bo raz ze nie maja live chata,dwa ze na odpowiedz od nich sobie troche poczekasz.

oczywiscie jutro bo dzis to nikt tam juz nie siedzi

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

możesz jakiegoś linka podać proszę bo już mało czasu zaraz się okaże że i tak gówno zrobią...

 

Patrzcie co się stało:

Jak mogę sprawdzić, kto to zrobił jak i gdzie CI zawodnicy poszli??

836_2013_10_20_234945.jpg

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzis juz nie mam czasu szperac,jutro poszukam.Mi kiedys na live chacie pomogli,a nasz support dopiero po tygodniu lub dwoch odpisal wiec porazka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dalsza gra dla mnie nie ma naprawde sensu.... sprzedaję tą gre w ..... no już brak mi slow, jak ktoś podczas gry na konsoli mogl mi sie wlamac na konto i w =ciagu jednej sekundy sprzedać wszystkich zawodników...

Prosze poszukaj ten Live chat dla mnie błagam cie....

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Warson, szukam tego live chatu od 15 minut i za cholerę nie mogę go znaleźć. Na anglojęzycznych forach piszą żeby wejść w jakąś zakładkę Talk To a Game Advisor w dziale supportu, ale za cholerę nie mogę nic takiego znaleźć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie korzystałeś czasem z magicznych stron co :za darmo" rozdają monety? Bo bez odpowiedzi nie można się zalogować na czyjeś konto mimo że zna się hasło. Może udostępniłeś komuś slot?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem, Chat Live EA. Sprawdzą IP delikwenta i do 15 dni mam odzyskać wszystko. Oby się udało bo dla mnie z dniem dzisiejszym dalsza gra nie ma sensu. A Więc mam 15 dni przerwy...

 

Tylko najdziwniejsze jest to że komuś udało się zalogować w momencie kiedy ja grałem i byłem zalogowany co jest niemożliwe... Jeszcze skurw**l sprzedał karty i kupił trening za kasę i usunął kartę do jakiego klubu to poszło... ale wydaje mi się że EA do tego dojdzie po IP że nie z mojego IP się zalogował a więc może się uda...

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć linka do live supportu. Na pewno komuś się kiedyś przyda.

 

Teraz przez 2 tyg. odpocznij od FUT'a i męcz sezony online ;)

 

A teraz pół nocy testowania nowego składu- http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=dSDy7QdnnKltX:ps3 ;)

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to się wchodzi przez Origin. I ttzeba grzebać.

Co do gry zbyt dużo cennego czasu na tradingu oraz przede wszystkim w meczach straciłem na zdobycie kasy oraz ulubionego składu żeby od tak teraz orzejsc na sezony ligowe zwykle.

Sory ale się powtórzę dla mnie w tym momencie gra straciła sens... a miałem wręcz idealny skład... całe szczęście że za tydzień wychodzi BF4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co to się wchodzi przez Origin. I ttzeba grzebać.

Co do gry zbyt dużo cennego czasu na tradingu oraz przede wszystkim w meczach straciłem na zdobycie kasy oraz ulubionego składu żeby od tak teraz orzejsc na sezony ligowe zwykle.

Sory ale się powtórzę dla mnie w tym momencie gra straciła sens... a miałem wręcz idealny skład... całe szczęście że za tydzień wychodzi BF4.

 

To miej pretensje tylko i wyłącznie do siebie bo nikt twojego hasła tak z dupy nie zgadł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy po 2 gole:

Ozil, Hazard, Aguero, Muller, Ibrahimovic, Cavani, Pjanić, Palacio, a Rossi x3. Do tego Klich 4 asysty. Dvalishvili 2 gole, Teodorczyk 2 gole, Błąd 2 gole.

 

Nie chcialbym teraz wybierac szczegolnie napastnikow do TOTW6, naprawde ciezki wybor. Napewno Rossi, i jak cos to moze jeszcze 2. Szykuje sie naprawde mocny totw6. Czuje rowniez polski akcent.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×