Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz to chyba dostanę Padaczki! Grałem puchar wygrałem w półfinale po dogrywce 4-1, koneic meczu wszystko elegancko, wychodzę z meczu i ROZŁACZENIE Z EA :/ Szok!!! OMG co za gówno!!!

 

SZOK KTOŚ MI SIĘ WŁAMAŁ NA KONTO!!!! SZOK, NIE MAM ZAWODNIKÓw..... WTF???/

 

Ej co jest grane weźcie mi pomóżcie, nagle straciłem wszystkich moich najlepszych zawodników i całą kasę na koncie.... Dzwonię do EA jutro, to jest niemożliwe.....

To samo się stało z kontem mojego brata tylko, że w sobotę. Tylko, że bez sensu on to rozegrał bo zaraz założył nowy klub, ma szansę na jakies odzyskanie tego składu co miał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisałem wczoraj na Live Chacie z EA napisał koleś że sprawdził IP i w ogóle i do 2 tygodni ma nadzieję że uda się odzyskać grajków i Kasę..

Ja nie założe nowego klubu bo za dużo czasu straciłem na budowaniu zespolu za kasę, za odkrywanie paczek i za wcześniejszy dostęp do UT i bawieniu się w trading..

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a nie zasysales autobuyerow albo podobnych programikow ? na podejrzanych stronach nie byles ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opędzlować musiał Cię ktoś z kim kiedyś dzieliłes slot, bo z poziomu WebApp nie da się zalogować na konto gdy jest ono aktywne w danej chwili na konsoli.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pisałem wczoraj na Live Chacie z EA napisał koleś że sprawdził IP i w ogóle i do 2 tygodni ma nadzieję że uda się odzyskać grajków i Kasę..

Ja nie założe nowego klubu bo za dużo czasu straciłem na budowaniu zespolu za kasę, za odkrywanie paczek i za wcześniejszy dostęp do UT i bawieniu się w trading..

Musiałeś gdzieś podać swoją odpowiedź na pytanie zabezpieczające, nawet jeśli ktoś kto z Tobą dzielił slota wszedł by na Twoje konto tak czy siak musiałby podać odpowiedź na to pytanie

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coraz bardziej mi się podoba ten UT. W paczce dzisiaj trafił mi się Muller a przed chwilą w drugiej Reus :D Teraz się zastanawiam czy sprzedać dziada czy jakoś go do BBVA wkleić. 

 

Jak skorzystać z usług trenera od kondycji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie UT coraz bardziej denerwuje i nudzi..jedyne co to ciekawe handlowanie(choc tutaj tez juz sie nie chce) i otwieranie paczek ;) ale zeby bylo za co otworzyc to trzeba grac lub handlowac ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handlowanie dla mnie jest mega irytujace i trudne - zalozmy ze zawodnika wartego na KT 8k wyciagniesz za 7600. Sprzedasz go za 8k i jestes na zero,bo ea ma jakis chory podatek...Przyznam sie bez bicia,ze handel przenigdy mi nie wychodzil ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wrzucił Reusa do BBVA. Mam go pod 433(4) i pełni on rolę chłopaka od podawania piłek do Neymara. :biggrin:

 

Ogólnie zastanawiam się, czy Iniesty nie zamienić na Isco If. Szukam pomocnika, który potrafi dobrze podać i strzelić bramkę, jeżeli jest taka konieczność. Ktoś testował obu? :>

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wrzucił Reusa do BBVA. Mam go pod 433(4) i pełni on rolę chłopaka od podawania piłek do Neymara. :biggrin:

 

Ogólnie zastanawiam się, czy Iniesty nie zamienić na Isco If. Szukam pomocnika, który potrafi dobrze podać i strzelić bramkę, jeżeli jest taka konieczność. Ktoś testował obu? :>

 

Ja bym wrzucił Reusa do BBVA. Mam go pod 433(4) i pełni on rolę chłopaka od podawania piłek do Neymara. :biggrin:

 

Ogólnie zastanawiam się, czy Iniesty nie zamienić na Isco If. Szukam pomocnika, który potrafi dobrze podać i strzelić bramkę, jeżeli jest taka konieczność. Ktoś testował obu? :>

Niby jest zajebisty, ale trochę kasiory by wpadło dzięki niemu. Mam problem, bo gram na razie na dwóch napastników Costa i Negredo i bez zarzutu się sprawdzają. Poza tym nie mam kogo wsadzić na prawą flankę. Kogo masz tam?

 

Jakieś dzisiaj niemieckie jaja, bo właśnie wpadł mi Piszczek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam coś takiego.

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=iusfENxynKlKQ:ps3

 

Też go trafiłem w paczce i przenoszę, sprawdzam w różnych formacjach. Imo 4231(2) jest dla niego najlepsza, no ale trzeba też umieć grać pomocnikiem/skrzydłowym, co nie za bardzo mi wychodzi :biggrin: U mnie głównie asystuje, ale jeżeli grasz na dwóch napadziorów to chyba nie ma go na siłę co pchać do składu.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na sprzedaż. Kupię za to Di Marię, Cazorlę, Fabregasa, Albę i pewnie jeszcze kogoś :)  Zastanawiam się nad zamianą Sancheza na Pedro.. Jak myślisz? Pedro lepszy jest? Bo Sanchez już zaczyna mnie irytować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mnie też irytuje i zastanawiam się nad Pedro. Słabsza noga 5 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to chyba Pedro jest właściwym wyborem. Jeszcze w grę wchodzi Navas, ale on to tylko prawa noga i szybkość. Cazorla czy Mata? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie ma w ogole o czym gadac czy autobuyery czy sloty, tak czy siak mnie ktoś opier****l i teraz zostaje wiara w EA że to odzyskam. :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tu nie ma w ogole o czym gadac czy autobuyery czy sloty, tak czy siak mnie ktoś opier****l i teraz zostaje wiara w EA że to odzyskam. :/

no właśnie jest o czym gadać, bo jeśli korzystałeś z tych programów to tylko i wyłącznie twoja wina ;) Jeśli nie, to EA powinno stanąć na głowie żeby ci pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałem się na sprzedaż. Kupię za to Di Marię, Cazorlę, Fabregasa, Albę i pewnie jeszcze kogoś :)  Zastanawiam się nad zamianą Sancheza na Pedro.. Jak myślisz? Pedro lepszy jest? Bo Sanchez już zaczyna mnie irytować :biggrin:

jak się nie umie grać to nikt nie jest dobry :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się nie umie grać to nikt nie jest dobry :biggrin:

Mam Sancheza teraz na prawej pomocy. Uwierz, że jeśli ma wolną przestrzeń to daje radę. Ale jeśli jest zadyma to lekkie dotknięcie go, skutkuje tym co w rzeczywistości :D 2 minuty zanim się podniesie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei coraz bardziej zaczynam łapać doła. Nie mogę wyjść z 7 ligi i praktycznie w każdym meczu jestem słabszy od przeciwnika. Nie wiem jak oni to robią ale co mecz jestem oblegany i nie mogę się dłużej przy piłce utrzymać. Składy brązowe i srebrne robią ze mną co chcą, a ja tylko patrze jak klepią piłkę i co kilka chwil stwarzają sytuacje pod moją bramką. Moi biegacze ze skillem powyżej 90 przegrywają pojedynki biegowe z jakimiś Bolkami, a kiedy mam piłkę to odbijam się od przeciwnika jak kula bilardowa i po 2-3 podaniach ją tracę. To jest dopiero 7 liga i nawet nie chcę mi się myśleć co się dzieje wyżej. Tak wygląda mój skład za ponad 650k- http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=kRS0ECDunKlMI:ps3 a czuję się jakbym grał kopaczami z naszej ekstraklasy.

 

Ma ktoś ogarnięty ochotę pokopać około 22 i skopać mi tyłek? Może przy okazji się czegoś nauczę i ktoś mi coś podpowie, choć nie uważam się za słabego gracza. W 13 co prawda nie grałem w FUT, ale w sezonach online regularnie grywałem w lidze 1-3.

Edytowane przez awakeman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei w fifie 13 w FUT grywałem TYLKO w 1 lidze , co jakiś czas tytuł oczywiscie . Sezony pojedynków - również pierwsza liga .

Teraz ... Ledwo utrzymałem się w FUT w 8 lidze - ale to może dlatego że w FIFE13 grałem do Marca i straciłem troche ten "DRYG"

Zobaczymy jak będzie za kilka tygodni ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle nie mogę przestawić, jak dla mnie to dwie zupełnie inne gry. Czy do gry ciałem używacie R1, czy czegoś innego bo co mam spotkanie z przeciwnikiem bark w bark to tracę piłkę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mial ktos podobny problem? wygralem mecz, doliczylo mi pkt ale widze je tylko w glownym okienku centrala fut, gdy biore juz konkretnie sezony online to pkt mam o 3 mniej niz powinienem miec, zagralem jeden mecz jeszcze majac nadzieje ze sie wyrowna i dupa, normalnie doliczylo 3 pkt tu i tu

mam nadzieje ze wyrazilem sie jasno:)

 

a i i to wyglada tak jakby mial o 1 mecz mniej rozegrany a nie ze mi nie doliczyli :P

Edytowane przez Vinnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle nie mogę przestawić, jak dla mnie to dwie zupełnie inne gry. Czy do gry ciałem używacie R1, czy czegoś innego bo co mam spotkanie z przeciwnikiem bark w bark to tracę piłkę?

Ja przytrzymuję kwadrat. Gram na alternatywie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×