Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Aguero u mnie grał, do momentu, gdy nie kupiłem jego ifa :biggrin: Ale bardzo dobry, główki, siła ok. On i Neymar moimi ulubieńcami na tej pozycji. Robben to jest kozak już od 13 i w 14 również jest OP. Możesz składać. Obawiam się jednak, że przez te ify będziesz miał czasami spory handicap ;) Już to przerabiałem i teraz jak już, to max 1 if.

Edytowane przez Foxter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj awansowałem ponownie do ligi 8. 9 przeszedłem jak burza, pierwszy mecz w 8 i pada nie mam.  :shok: Na x0 przy fifie padły dwa. Dlaczego ta gra jest tak nie sprawiedliwa?  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!
Mam pytanie ;)
Mam do obsadzenia jeszcze dwie pozycje w moim składzie z Serie A (3-5-2) - ŚPD i ŚPO. Do tych pozycji mam do wyboru 3 zawodników - Tevez, Pirlo, Marchisio. Zastanawiam się kogo do jakiej pozycji przydzielić. Zastanawiałem się nad Tevezem jako ŚPO oraz Pirlo jako ŚPD, ale wolę się jeszcze Was zapytać ;)
Oto mój skład jak coś - http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=ejTtgmpInKlRi:ps3
Pozdrawiam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka!

Mam pytanie ;)

Mam do obsadzenia jeszcze dwie pozycje w moim składzie z Serie A (3-5-2) - ŚPD i ŚPO. Do tych pozycji mam do wyboru 3 zawodników - Tevez, Pirlo, Marchisio. Zastanawiam się kogo do jakiej pozycji przydzielić. Zastanawiałem się nad Tevezem jako ŚPO oraz Pirlo jako ŚPD, ale wolę się jeszcze Was zapytać ;)

Oto mój skład jak coś - http://www.easports.com/uk/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=ejTtgmpInKlRi:ps3

Pozdrawiam ;)

ŚPD dobrze obstawione, jak dla mnie Pirlo na CDM raczej nie jest najlepszy, ma słaby DEF i główki ale jak uważasz, lepiej jak dla mnie na CAM jego lub Diamantiego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei coraz bardziej zaczynam łapać doła. Nie mogę wyjść z 7 ligi i praktycznie w każdym meczu jestem słabszy od przeciwnika. Nie wiem jak oni to robią ale co mecz jestem oblegany i nie mogę się dłużej przy piłce utrzymać. Składy brązowe i srebrne robią ze mną co chcą, a ja tylko patrze jak klepią piłkę i co kilka chwil stwarzają sytuacje pod moją bramką. Moi biegacze ze skillem powyżej 90 przegrywają pojedynki biegowe z jakimiś Bolkami, a kiedy mam piłkę to odbijam się od przeciwnika jak kula bilardowa i po 2-3 podaniach ją tracę. To jest dopiero 7 liga i nawet nie chcę mi się myśleć co się dzieje wyżej. Tak wygląda mój skład za ponad 650k- http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=kRS0ECDunKlMI:ps3 a czuję się jakbym grał kopaczami z naszej ekstraklasy.

 

Ma ktoś ogarnięty ochotę pokopać około 22 i skopać mi tyłek? Może przy okazji się czegoś nauczę i ktoś mi coś podpowie, choć nie uważam się za słabego gracza. W 13 co prawda nie grałem w FUT, ale w sezonach online regularnie grywałem w lidze 1-3.

Ja mam podobny problem. Jestem w 8 lidze , skład mam Rating 84 a grając z drużynami o ratingu plus minus 76 o wygraną jest niezmiernie ciężko. Moi napastnicy biegnąc do wypuszczonej piłki są prześcigani przez obrońców bez najmniejszych problemów nawet jak na początku mają ich za sobą, natomiast jak przeciwnik atakuje to np. Ramos goni nie znanego mi napastnika jakby był na mega kacu, nie mówiąc , że moi zawodnicy odbijają się od przeciwników jak dzieci i podają sobie tak że piłka wychodzi za linię boiska. Czytałem tutaj parę stron wcześniej i ktoś napisał , że EA zrobiła tak specjalnie "żeby coinsy nie grały" ale bez przesady , konsola może trochę wyrównywać szanse ale do jakiś granic a nie , że z mojej gry zespołu tworzy się jakiś kabaret.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ci sie Hamsikiem i De Rossim gra? Pirlo miałem i zawodnik kompletnie nie dla mnie. Wolny, jakby ociezaly, ze slabym odbiorem. Guarin z Vidalem w srodku dają radę. Muszę jeszcze sprawdzic Marka, Daniele, Marchisio i Hernanes ktory jest podobny do Guarina co jest na +. Bo jednak Pogba i Nainggolan nie do konca mnie przekonują, co nie znaczy ze sie zle nimi gra ;)

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie z tej dwójki lepiej gra się Albą :) Gra Marcelo też nie była zła, ale czegoś mi brakowało i to zapewne tej szybkości bo Alba jest naprawde, ale to naprawdę szybki, a na szybkie skrzydła szybki boczny obrońca jest świetny. Albą w 90% udaje mi się zablokować dośrodkowanie, a Marcelo to tak okolo 50%. A jako, że wielu ludzi gra, podanie do boku i RUN BITCH RUUUUUUUUUUUUN + wrzutka to szybkie boki obrony są dla mnie najlepszym wyjściem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prawa obrona w BBVA? Na Alvesa nie stać.. Jakieś inne rozwiązanie?

Montoya daje radę i jest tani.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A prawa obrona w BBVA? Na Alvesa nie stać.. Jakieś inne rozwiązanie?

Juanfran . 

Dobrze sie gra Schurlle , Davidem Luizem i Eriksenem ? ( ze SPURS )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aguero u mnie grał, do momentu, gdy nie kupiłem jego ifa :biggrin: Ale bardzo dobry, główki, siła ok. On i Neymar moimi ulubieńcami na tej pozycji. Robben to jest kozak już od 13 i w 14 również jest OP. Możesz składać. Obawiam się jednak, że przez te ify będziesz miał czasami spory handicap ;) Już to przerabiałem i teraz jak już, to max 1 if.

 

Ja mam 4 IF w składzie za łącznie ponad 650k, w ogóle mi nim nie idzie i gra nim to straszne męczarnie praktycznie co mecz . Zawodnicy jakby stali w miejscu, są wolniejsi od brązowych, czy srebrnych i są przepychani jakby ważyli 40kg. Mój drugi skład z kolei za 50k wygrywa praktycznie mecz za meczem i z przyjemnością się chce nimi grać.

 

EA jak dla mnie strzela sobie w stopę taką polityką gry i sama zachęca do handlowania swoimi coinsami, bo po co budować skład za grubą kasę i nim przegrywać jak można wygrywać zawodnikami o wartości karty chemistry lub dwóch kontraktów..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Montoya daje radę i jest tani.

 

Juanfran . 

 

Mam Juanfrana, ale średni jest. W ogóle prawych obrońców jak na lekarstwo. Lahm, Piszczek i Alves.

Isco czy Cazorla? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Isco i gra mi się nim świetnie. Ale ostatnio zakupiłem Cazorle i zobacze jak się nim będzie grało :) Ale tak jak mówię, Isco grałem i naprawdę dobrze mi nim szło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Isco i gra mi się nim świetnie. Ale ostatnio zakupiłem Cazorle i zobacze jak się nim będzie grało :) Ale tak jak mówię, Isco grałem i naprawdę dobrze mi nim szło :)

Isco mam i też na razie mi się nim nieźle gra :) Pytam po prostu, bo zawsze może być lepiej :D

 

Benzemą ktoś grał? Warty tych 30k? Mam Negredo i Coste którzy wymiatają.. Ale zawsze to dwie cyferki w górę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezneme tez kupiłem dopiero więc nie pomogę ; / Z tej dwójki mam tylko Coste i jest naprawdę dobry i wart tych 20k ;)

 

Btw. Ma ktoś może 70+ poziom?

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponawiam pytanie :

Dobrze sie gra Schurlle , Davidem Luizem i Eriksenem ? ( ze SPURS )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema mam takie małe pytanko ile mozna miec kart w jendym klubie ? Jest jakis ogranicznik czy mogę trzymac ile chce kart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kart w klubie można mieć ile się chce / Prócz duplikatów ( nie licząć kontraktów itp.). Jedyne ograniczenia są w obserwowanych oraz trade pille :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym roku nei ma ograniczenia :) Oczywiście nie mogą się dublować :P

 

E: @up byłeś szybszy :D

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gral ktos czarnym Valbuena? jesli tak to jakie opinie ;>

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam do Was pytanie. Cały czas idę w stronę rozwijania klubu pod zględem zgrania za pomocą zawodników tych samych lig, lecz zauważyłem, że  nie osiągnę tak maksymalnego procentu zgrania.

Powiedzcie mi warto kupowac zawodników tej samego kraju, jeśli tak to jaką najlepiej.

Powiedzcie co daje mi takie zgranie? Bo grałem z jednym graczem który miał samych Francuzów i tak szybko biegali. Nie wiem czy to od tego zależy.

 

Jeśli nie opłaca się iśc moją dotychczasową drogą to doradźcie mi trochę.

 

Mój skład:

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=ilyBmFC0nKl4Z:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×