Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

felipe santana, paulinho, kagawa, benteke, cavani, gibs, demichelis, turan, inler, dzeko, danny, trashorras, szczesny, henry, santi cazorla, witsel....

 

szkoda ze nie mozna ich opylic no ale chociaz inne sklady sie porobi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tymi 5 paczkami, każdy je dostaje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy je dostaje. Są dostępne na konsoli (pewnie do poniedziałku, przez 5 dni). 5 paczek po 12 wyjątkowych kart. Karty nie są na wymianę, więc jak trafisz SIF Messiego lub MOTM Van Persiego to jest to dosyć poważny problem. EA rozdało je z okazji 5-lecie istnienia FUTa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dostalem 5, kumpel 10.
Tzn, ze otrzymam dodatkowe 5 w przyszlosci czy raczej siusiaka w dupe?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej to drugie, FIFA Ultimate Team Polska na facebooku napisało, że 10 otrzymali gracze, których najwięcej rozłączyło z serwerami EA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze mi tam nic ciekawego nie dało w tych urodzinowych kartach prawie same śmieci ech  :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w tych urodzinowych paczkach wpadł Pique, Pedro i Mandzukic. Tylko, że są mi nie potrzebni. Za to wczoraj po wygraniu złotej paczki w turnieju wpadł mi Suarez 88 :D i na starcie w debiucie 2 ładne gole a bałem się, że nie da się nim grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam na koncie taki skład zamienie go na Neymar wiecej inforamcji na riv

Sprzedasz Aguero i masz Neymara... w czym problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mysciak.
Na lewą pomoc Lulić z Lazio ... Na lewą obronę - może być Constant czy Radu  z Serie A. Na środek obrony Benatia z UP albo Chiellini . Na bramkę Marchetti . 
Ogólnie Serie A to kopalnia świetnych grajków , za śmieszne stosunkowo piniądze ... 
Swoim składem tanich makaronów - niekiedy gonię składy z BPL , Bundesligi , BBVA - naszpikowane grajkami z których jeden wart jest więcej niz cały mój skład Serie A i wszystkie pozostałem karty jakie mam ... :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, kupić teraz Yaya Toure, czy lepiej w środę? Teraz jest w TOTW więc cena troche podskoczyła, ale czy spadnie do ok 90k ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema tam taki problem mam kupione 3 karty 2x kondycja i 1x trening i nie mogę ich wykorzystać wie ktoś dlaczego ? 

Edytowane przez keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema tam taki problem mam kupione 3 karty 2x kondycja i 1x trening i nie mogę ich wykorzystać wie ktoś dlaczego ?

Zawiesiły się? Musisz zgłosić sprawę na forum ea. Naprawią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie, kupić teraz Yaya Toure, czy lepiej w środę? Teraz jest w TOTW więc cena troche podskoczyła, ale czy spadnie do ok 90k ?

Do 90k może spaść jak EA znów narzuca paczkami, jak to zrobili na 5-lecie. Mimo wszystko powinien spaść kilka tysięcy jak wejdzie nowe TOTW.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz kupisz za 116k jutro za koło 106k bo po weekendzie za tydzień koło 98k jak bedzie promocja z paczkami to i za 85k kupisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie jakiś sposób na główki po rogach? Na każdą strzeloną po rogu bramke trace średnio chyba z pięć mimo zawodników z główkami po 85. Co rzut rożny to dzownie kolanami bo co mecz to przynajmniej z jedną dwie strace w ten sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×