Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

wiecie im dorsza paczka tym większa szansa :) mi się udałe trafić w brązowej gracza srebrnego dałem na licytacje i poszedł za 46tys ale to było 2 miesiące temu :) tych paczek za 5 tys to nie warto otwierać bo 1 błyszcząca i zazwyczaj kontrakt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy w planach jest zrobienie aplikacji Fut na telefony z windowsem, a konkretnie to chodzi mi o wp 7.5/7.8 Obczaiłem apkę na androida bo mój brat ma z tym systemem telefon i nawet dobrze to wygląda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy w planach jest zrobienie aplikacji Fut na telefony z windowsem, a konkretnie to chodzi mi o wp 7.5/7.8 Obczaiłem apkę na androida bo mój brat ma z tym systemem telefon i nawet dobrze to wygląda

a jak masz parametry bo wejdz normalnie przez opere i działa na htc jak jeszcze aplikacji nie było :)

http://www.ea.com/uk/football/videos/ugc/135325391 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a flash obsługuje? tak od 450 w sieci a z kompem to jak ma słabą drożynę to kolo 400

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wywaliłem cały skład, już nie kupowałem paczek i zostało mi 150k. Teraz tylko zastanawiam się jaki nowy skład zrobić, żeby wydać te 150k :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to chyba wykasuje cały team i zrobie sobie nowy.Już nie mam tej radosci z grania w fut gdzie za 20000 moge miec sklad ktorym mozna grac caly czas az do nowej fify.Zrobie nowy klub i będe grał tylko zawodnikami z ...paczki.Zero licytacji.Tylko gracze z paczki.Według mnie taka opcja bedzie nawet lepsza bo ciezej bedzie sie zbieralo na ten sklad a nie w tydzien.I znow bedzie radosc za kazdym razem gdy otwieram paczke tak samo jak tym skladem bym wygral z typem co ma chemie 100 i graczy pokroju aguero,yaya toure, lloris.Oczywiscie kontrakty,formacje,zmiana pozycji itp to bede kupywal,ale pilkarzy i trenerow tylko z paki.Grał ktoś tak ? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co to za skład za 20000?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Trade Pile mam paru graczy którym skończyła się aukcja i mam ciągle Completing. Powie ktoś co można z tym zrobić? Nigdy takiego problemu nie spotkałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wisza Ci karty ;) cierpliwosci, naprawi sie samo

dzięki. :) a wiesz ile coś takiego może potrwać? bo jak dobrze by poszło i bym dziś sprzedał te karty to kupię Di Marię/Navasa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz moze cos ktos napisze na ten temat, mi wisialy raz pare minut - ale z tego co obserwuje wątek niektorym wisialy o wieeele wieeele dluzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaraz moze cos ktos napisze na ten temat, mi wisialy raz pare minut - ale z tego co obserwuje wątek niektorym wisialy o wieeele wieeele dluzej

u mnie już z godzinkę heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zakupiłem karty w tym samym czasie, niektóre już się odwiesiły, a niektóre jeszcze dalej wiszą. Więc jeszcze trochę cierpliwości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który z tych stoperow jest wedlug was najlepszy? :D i kim grac? ( D.Luiz. Kaboul. Vermalen) :) czy moze polececie kogos innego? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agger!

Moja parka (była, sprzedałem squad żeby pohandlować) obrońców to Agger i Vermalen.

A tak wgl ile jesteście na + czy - w Trading?

Ja -70k ale w tym mies to 105k do przodu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Agger!

Moja parka (była, sprzedałem squad żeby pohandlować) obrońców to Agger i Vermalen.

A tak wgl ile jesteście na + czy - w Trading?

Ja -70k ale w tym mies to 105k do przodu ;)

Agger chyba trochę za wolny na gości co maja w swoich drużynach samych "biegaczy".

Ja jestem do przodu 105 k:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×