Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli ktoś chętny na spara UT to psn mwnath, czekam .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi się zaliczyć trofeum I Love This Club-Osiągnij wartość klubu na poziomie 85 000 000. :) Był ktoś tutaj tez na tyle wytrwały? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lampard IF na 100%.

Czy myślicie, że Isco CAM jest lepszy od Ozila CAM? Już sam nie wiem czy tego Ozila kupywać... :pardon:

Isco jest świetny, ale nie mam pojecia czy Ozil lepszy.

Edytowane przez MichalEEEk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć który napastnik najlepszy, właściwie to niewykonalne, jeżeli jesteś słaby to nawet gdybyś miał najlepszych grajków daleko nie zajdziesz. Ja praktycznie w kilka godzin awansowałem do 2 ligi i szykuje się za chwilę awans do 1 i to wcale nie jakimiś genialnymi zawodnikami. W ataku D.Cisse i przez bardzo długi czas Saha, teraz zamieniałem go na Defoe...:) Reszta składu na podobnym równym poziomie. Nie ma to jak wypunktować jakiegoś grajka który ma same gwiazdy w składzie i myśli że bez starania i tak wygra, otóż nie:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem zmienić skład bo miałem już dosyć tej nierównej rozgrywki. Ostatnio wygrałem drugi raz 1. ligę brązowym składem, a w następnym sezonie 5 porażek z rzędu. Dokończyłem sezon tym składem http://www.ea.com/intl/football/fifa-ultimate-team/show-off#k3pPlMMynIBrb:ps3 i całkiem fajnie się gra mimo że to znienawidzony przez wszystkich 5atb :biggrin: Rozegrałem 4 mecze i 4-1, 3-0, 3-0, 6-3 :)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga włoska. Mam 12 000 do dyspozycji. W jakiego zawodnika warto zainwestować? Pomoc? Obrona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj widziałem Davida Luiza IF jako N :biggrin:

Mam dziwnego buga na drugim koncie,awansowałem do 4 ligi dostałem hajs itp,wchodze dzisiaj i gram w 5 lidze od nowa ! xD

Chyba graliśmy z tym samym gościem,bo ja też grałem z takim xd. 3/4 składu miał z TOTW m.in Santi Cazorla i Thiago Silva jak również David Luiz na ST. XD Nie wiem dlaczego tak dużo ludzi wybiera De Gea'e na GK. Nie obrażając ale on jest słaby w tej części Fifa. Lepiej zainwestować w Cecha albo Reine (z tych tańszych GK).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cech to najwieksze nieporozumienie tej Fify. Kazdy long shot >>>>>>>>> Cech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tanich bramkarzy mam Handanoviča z Intelu. Naprawdę nieźle gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liga włoska. Mam 12 000 do dyspozycji. W jakiego zawodnika warto zainwestować? Pomoc? Obrona?

polecam Ogbonne z Torino

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z tanich bramkarzy mam Handanoviča z Intelu. Naprawdę nieźle gra.

Potwierdzam. Jak gram mecze przeciwko Handanovic'owi to muszę się NAPRAWDĘ postarać aby strzelić tego gola.

@F3niX nie wiem czy Cię dobrze zrozumiałem,ale myślisz,że Cech wpuszcza łatwe piłki. Grałem przeciwko Cech'owi około 5 meczy. Rezultat? W meczu mogłem strzelić albo tylko jedną bramkę albo Cech wszystko bronił :) Sam się zastanawiam czy go nie kupić.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie składu z ligi hiszpańskiej na angielską wygrane przychodzą mi zaskakująco łatwo co tylko utwierdza mnie w przekonaniu ze UT rządzi PACE. 3 mecze do rozegrania w 1 lidze, potrzebuje 4 pkt do jej wygrania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie ta paczke za 3.000 coinsow a tam w srodku zlota paczka ;P

A co do mojej sprawy z zawieszonym sezonem offline support napisal ze sprawa zostanie przekazana "ekspertom". Mam nadzieje ze cos zdzialaja ;)

Moj sklad SerieA http://www.ea.com/uk...vSGJ0inIBAD:ps3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie ta paczke za 3.000 coinsow a tam w srodku zlota paczka ;P

A co do mojej sprawy z zawieszonym sezonem offline support napisal ze sprawa zostanie przekazana "ekspertom". Mam nadzieje ze cos zdzialaja ;)

Moj sklad SerieA http://www.ea.com/uk...vSGJ0inIBAD:ps3

ja bym pozamieniał stronami Brazylijczyka koło Brazylijczyka trochę kresek ci wpadnie na zielono

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupilem sobie ta paczke za 3.000 coinsow a tam w srodku zlota paczka ;P

A co do mojej sprawy z zawieszonym sezonem offline support napisal ze sprawa zostanie przekazana "ekspertom". Mam nadzieje ze cos zdzialaja ;)

Moj sklad SerieA http://www.ea.com/uk...vSGJ0inIBAD:ps3

Dlaczego masz Sagne na RB ? Nie lepiej znaleźć sobie jakiegoś obrońce z Serie A?

EDIT:Zgadzam się z @up. Jak się zrobi zmianę tego IF to będą się ładnie komponować inni gracze ze sobą.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w serieA sa slabi obroncy na RB(Abate nie lubie, moze na Lichsteinera sie kiedys skusze w sumie Jonathana nawet nie sprawdzilem, ale to przecietniak w "realu" ;) ), a Sagna mi sie fajnie gra, moze z czasem zmienie zdanie. A z tym ustawieniem (brazylijczyk kolo brazylijczyka az tak nie patrzcie bo tak na szybko ich wrzucilem skladu w ktorym mi sie najlepiej gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w serieA sa slabi obroncy na RB(Abate nie lubie, moze na Lichsteinera sie kiedys skusze w sumie Jonathana nawet nie sprawdzilem, ale to przecietniak w "realu" ;) ), a Sagna mi sie fajnie gra, moze z czasem zmienie zdanie. A z tym ustawieniem (brazylijczyk kolo brazylijczyka az tak nie patrzcie bo tak na szybko ich wrzucilem skladu w ktorym mi sie najlepiej gra.

srebrny Rossi z Parmy zjada Sagna :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

3-5-2 czy 4-2-3-1 do BPL?!

Oboma formacjami gra mi się tak samo,tak samo fajnie i mam dylemat... ale wy mi go rozwiążecie :D piszcie wasze opinie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×