Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

a ja gram 4-3-2-1 i mam podczas meczów masę sytuacji 2 vs 1 (napastnik i np. lewy napastnik),również dobrze się broni w tej oto formacji. Gram ligą angielską.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja polecam klasyczne 4-4-2 jeżeli dobrze dobierze się zawodników pod swój ulubiony styl można naprawdę grać na bardzo wysokim poziomie, gram praktycznie od początku tym ustawieniem (z przerwą może 1,2 meczową) i gra mi się zanokomicie, tak jak pisałem w krótkim czasie jestem już w 1 lidze ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę jeszcze raz moje zdanie na ten temat: pod BPL 4-1-2-1-2 najlepsza ogólnie, do PACE najlepiej 4-3-3, można też dobrze pograć 4-3-1-2 :) A tak ogólnie to i tak najlepiej wybrać tą co się najprzyjemniej gra i każdy musi wybrać sam. Moja ulubiona to 4-1-2-1-2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie 4231. Nie potrzeba mi szybkości. Wolę kogoś zaklepać na śmierć, żeby nawet nie powąchał piłki :) Przy ładowaniu składów jak widzę gości z cała paką z pace powyżej 90, to od razu mam banana na twarzy :biggrin:

BTW pograłem trochę zawodnikami IF. To są jacyś koksiarze :biggrin: Bo takim Paulinho IF gra mi się o niebo lepiej niż Ramiresem, a Filipe Luisem IF dużo lepiej niż Marcelo :) A i jeszcze Adriano z lewą nogą i takim strzałem na RB to dla mnie bajka :D

Edytowane przez ahorsides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak to wszystko pieknie wyglada na forum, a pozniej tona sweaty goals z udzialem agbonlahora czy aguero %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden z ostatnio bardzo przyjemnych meczów. Po początkowym składzie myślałem, że będzie trudniej :)

12.jpg

11.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nareszcie udało mi się zaliczyć trofeum I Love This Club-Osiągnij wartość klubu na poziomie 85 000 000. :) Był ktoś tutaj tez na tyle wytrwały? :biggrin:

Jak tyle zarobiłeś? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tyle zarobiłeś? :biggrin:

Wbrew pozorom nie jest to aż takie straszne. Potrzeba na to z tego co pamiętam ok 300k. Może ciut więcej. Kupując karty srebrne wyjątkowe za 250/300 szybko leci. A jak się gra regularnie mecze i wygrywa ligi to 300k wpadnie prędzej czy później. No chyba, że ktoś wszystko przewala na paczki :D

Edytowane przez ahorsides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki kompleks kolejnej paczki jak mam 7,5k :biggrin: Zawsze gówno leci :biggrin:

Też wam karty wiszą?

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie zdecydowanie 4231. Nie potrzeba mi szybkości. Wolę kogoś zaklepać na śmierć, żeby nawet nie powąchał piłki :) Przy ładowaniu składów jak widzę gości z cała paką z pace powyżej 90, to od razu mam banana na twarzy :biggrin:

BTW pograłem trochę zawodnikami IF. To są jacyś koksiarze :biggrin: Bo takim Paulinho IF gra mi się o niebo lepiej niż Ramiresem, a Filipe Luisem IF dużo lepiej niż Marcelo :) A i jeszcze Adriano z lewą nogą i takim strzałem na RB to dla mnie bajka :biggrin:

Wszyscy narzekają na pace whores ale jak mam grać z takim przeciwnikiem to rzygać się chce. Najlepiej strzelić gola i podawać do końca meczu między sobą :ermm:

Dosiego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huh zrobilem BPL 352 1 mecz odrazu BBVA sklad 87 overall z IF Messim lol. Easy 2-0 dla mnie gosc oddal 3 strzaly. Ogolnie wygralem lige z 1 porazka(moje bledy...) i kasa sie juz zwrocila za ten sklad :D pozniej go wrzuce jakby ktos chcial skorzystac. Gralem 2 mecze tym i 1 moim Serie A na zmiane.

Edytowane przez F3niX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuć, wrzuć, chętnie zobaczę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy narzekają na pace whores ale jak mam grać z takim przeciwnikiem to rzygać się chce. Najlepiej strzelić gola i podawać do końca meczu między sobą :ermm:

Dosiego :biggrin:

Mylisz grę na czas z atakiem pozycyjnym :] No chyba, że ktoś podaje na swojej połowie obrońcami i czeka na koniec to co innego. Mi z kolei rzygać się chce jak gram z jakimś noobem co tylko umie grać długą do przodu i liczyć na szybkość.

Edytowane przez ahorsides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam taki kompleks kolejnej paczki jak mam 7,5k :biggrin: Zawsze gówno leci :biggrin:

Też wam karty wiszą?

Tak, mi też wiszą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mylisz grę na czas z atakiem pozycyjnym :] No chyba, że ktoś podaje na swojej połowie obrońcami i czeka na koniec to co innego. Mi z kolei rzygać się chce jak gram z jakimś noobem co tylko umie grać długą do przodu i liczyć na szybkość.

Wiem, że chodziło Ci o atak pozycyjny. Przypomnij sobie mecze Hiszpanii na Euro. Przy prowadzeniu klepali aż się tego oglądać nie dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.ea.com/pl...TNR161nIBPC:ps3 Jak myślicie warto sprzedać Ramires'a w moim składzie? Muszę mu prawie co 2 mecze kupować Fitnessy bo jest bardzo mało wytrzymały... Każdy piłkarz jakoś daje sobie radę tylko Ramires ma taką małą wytrzymałość. Tak w ogóle zauważyłem,że bardzo,bardzo dużo osób ma składy A'la Real Madryt,FC Barcelona w FUT... Co bym nie trafił to albo Koksy z RM albo z FCB.... Co jest w tym? Wygrywam z gościem powiedzmy 4:0,a on w 20 końcowych minutach meczu remisuje ze mną,a nawet mnie robi w chu**,choć gra słabiej ode mnie. Denerwujące są do tego akcje ''Gol za gol''. Strzelam gola dajmy na to w 55',a przeciwnik solo leci przez cały mój skład i strzela bramkę w 56' :) W takich sytuacjach nie wytrzymuje i cisnę na superdefensywie. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mam Ramiresa tyle, że w formacji 352. I wydaje mi się, że u mnie musi więcej pracować niż u Ciebie. Co do jego kondycji to nie mam żadnych problemów. Jeśli jednak chcesz bardzo go wymienić to polecam Tiote lub Fellaini .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fellaini siedzi u mnie na ławce rezerwowych. Zapomniałem go zmienić za Scholesa :) (Ładnie komponuje się z Lampardem,Chamberlain'em i Lescottem). Co myślicie o Clichy'm na LB? Wart swojego ceny?

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/pl...TNR161nIBPC:ps3 Jak myślicie warto sprzedać Ramires'a w moim składzie? Muszę mu prawie co 2 mecze kupować Fitnessy bo jest bardzo mało wytrzymały... Każdy piłkarz jakoś daje sobie radę tylko Ramires ma taką małą wytrzymałość. Tak w ogóle zauważyłem,że bardzo,bardzo dużo osób ma składy A'la Real Madryt,FC Barcelona w FUT... Co bym nie trafił to albo Koksy z RM albo z FCB.... Co jest w tym? Wygrywam z gościem powiedzmy 4:0,a on w 20 końcowych minutach meczu remisuje ze mną,a nawet mnie robi w chu**,choć gra słabiej ode mnie. Denerwujące są do tego akcje ''Gol za gol''. Strzelam gola dajmy na to w 55',a przeciwnik solo leci przez cały mój skład i strzela bramkę w 56' :) W takich sytuacjach nie wytrzymuje i cisnę na superdefensywie.

Ja to po prostu gram dwoma składami na zmianę, żeby nie trzeba było wywalać kasy na fitnessy, a zamiast tego zebrać szybciej na jakiegoś zawodnika :) A co do składów to ja ostatnio w 90% przypadków trafiam na BPL :) Ostatnio tylko raz trafiłem na podobny skład do mojego.

BTW grał już ktoś Luizem IF na CDM? Bo planuję niedługo go kupić i ciekaw jestem czy tak samo jest mocny jak na CB ;)

Edytowane przez ahorsides

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to po prostu gram dwoma składami na zmianę, żeby nie trzeba było wywalać kasy na fitnessy, a zamiast tego zebrać szybciej na jakiegoś zawodnika :) A co do składów to ja ostatnio w 90% przypadków trafiam na BPL :) Ostatnio tylko raz trafiłem na podobny skład do mojego.

BTW grał już ktoś Luizem IF na CDM? Bo planuję niedługo go kupić i ciekaw jestem czy tak samo jest mocny jak na CB ;)

Podesłałbyś link do twojego składu bo chciałbym zobaczyć kim grasz :) Co do Luiz'a to niestety nie pomogę :(

PS: Mógłby mi ktoś powiedzieć dlaczego brazylijczycy są tacy mocni? Co bym nie grał z Brazylijczykami to najczęściej przegrywam :D

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×