Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

To zależy ile wart jest twój skład. Ceny strasznie niskie za coinsy więc nie wiem czy warto. Ja aktualnie gram sezony, ale skład zostawiam bo może zaraz mi się odmieni :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli nudzi mnie Ultimate Team. Co sądzicie o sprzedaniu składu i sprzedaży coinsów na allegro?

Zabaw sie :D Sprzedaj cały skład i kup za wszystko paczki w dzień TOTY. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu, jeżeli nie masz zamiaru już grać w Futa sprzedałbym te coinsy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. będę grał. Zrobię sobie szybkościowy skład z Serie A za najtańsze pieniądze, będę grać offline, wygrywając ligę - otwierał paczki i może akurat coś fajnego się trafi dodatkowego do sprzedania :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tzn. będę grał. Zrobię sobie szybkościowy skład z Serie A za najtańsze pieniądze, będę grać offline, wygrywając ligę - otwierał paczki i może akurat coś fajnego się trafi dodatkowego do sprzedania :biggrin:

''Przyjemne z pożytecznym to sukces odwiedczny...'' :D

Jak myślicie? Ile czasu po TOTY będzie widać duży spadek cen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli nudzi mnie Ultimate Team. Co sądzicie o sprzedaniu składu i sprzedaży coinsów na allegro?

im dalej od premiery tym te coinsy sa mniej warte, najwiecej zarobili ci co sprzedawali odrazu po premierze

szkoda, ze mnie nie bedzie stac na nikogo z TOTY :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będą jakieś specjalne paczki na TOTY?? jeśli tak,to czy w zwykłych złotych paczkach premium będzie można trafić graczy z TOTY??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

będą jakieś specjalne paczki na TOTY?? jeśli tak,to czy w zwykłych złotych paczkach premium będzie można trafić graczy z TOTY??

Nie będzie żadnych paczek :P

Graczy TOTY będzie można trafiać w złotych paczkach tak jak gracza IF. Nie wiem czy w normalnych złotych będzie można trafić, ale zakładam, że tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne do trafienia będą w normalnych złotych tak jak zawodnicy IF. Mogą dać jakieś promocyjne paczki np. jakaś za 50-100k z większą szansą lub większą ilością zawodników

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że zrobią przy okazji jakiś HH bo chcę kupić 1500 kart fitness :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne do trafienia będą w normalnych złotych tak jak zawodnicy IF. Mogą dać jakieś promocyjne paczki np. jakaś za 50-100k z większą szansą lub większą ilością zawodników

Że paczki z większą ilością zawodników były/są to wiem sam się nadziałem i kupiłem za 30 tys booster i sam szmelc. Ale bartez wspomniałeś o paczce ''z większą szansą na czarnulkę'' - są takie paczki z większą szansą??? Sory za pytanie , ale chyba nie było nigdy w opisie paczki , że jest większa szansa lol.

Edytowane przez crash5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Błagam was pomóżcie mi! Nie wiem już sam co zrobić. Mam 35k na koncie. Zachciało mi się grać ligą BBVA. I tu mój problem... Czy sprzedać mój calutki skład i zbudować z tego dobry team BBVA? Mój skład: http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#cZKzMEhjnIF1C:ps3 . Co myślicie o tym pomyśle?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za te 35k za dużo nie zwojujesz :P Zadaj sobie pytanie co w przypadku jak Ci BVA nie podejdzie i będziesz chciał znowu wrócić do BPL :P Jeśli już na prawdę chcesz to sprzedaj dzisiaj skład bo jutro będą niższe ceny :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No za te 35k za dużo nie zwojujesz :P Zadaj sobie pytanie co w przypadku jak Ci BVA nie podejdzie i będziesz chciał znowu wrócić do BPL :P Jeśli już na prawdę chcesz to sprzedaj dzisiaj skład bo jutro będą niższe ceny :)

35K+Kasa ze sprzedanego składu (Nie wiem czy dobrze obliczyłem ale wyjdzie mi razem,że będę mieć 90-100k XD)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja zmienialem sklady pare razy, stracilem na tym ze 200k i powiem Ci, ze jako fan BPL nie moge grac niczym innym tylko liga angielska :) - sytulacja by sie zmienila gdybym mial np, takiego CR7, ale do tego prawdopodobnie nigdy nie dojdzie ;)

takze moja rada - graj liga ktora najbardziej lubisz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kieruj się danymi ze stron bo tam są niekatualne dnae :P Sam musisz sobie zobaczyć ile byś dostał :)

Akurat sprawdzałem po tych cenach za ile ja kupiłem i odejmowałem tam parę % z tego. Jednak raczej zostanę przy BPL. Ty i piachu daliście mi do myślenia :) Dziękuje wam bardzo. Za te 35k kupię sobie za to Harta albo jakiegoś w miarę dobrego ŚP. Jeszcze raz bardzo dziękuje.

PS:Czy na osobę do Złotej Piłki się gdzieś głosowało? Jeśli tak i nadal można to bardzo bym prosił o podanie strony,gdzie można to robić. Oddam swój głos albo na Inieste albo na CR :)

EDIT: Patrzę na rynku i kontrakty są cholernie drogie (400 za złotą normalną ... ).

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 dzis niezle poszedl - tak na marginesie ;)

tylko uaktualnia sklady to odrazu kupie Demba Ba z chelsea :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×