Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ehhh szkoda że nie będzie raczej SIF Pedro.. dzięki sędziemu... bo jak by nie ten matoł co to sędziował to Pedro by dzisiaj 4 bramki ustrzelił :D, a tak tylko 2 ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CR7 dzis niezle poszedl - tak na marginesie ;)

tylko uaktualnia sklady to odrazu kupie Demba Ba z chelsea :)

Piachu a kiedy aktualizacja jest? Jest możliwe , że wszystko dziś w nocy ruszy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie mam zielonego pojecia, niby w sezonach juz sa aktualizacje, a na UT cisza...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co pamiętam to rok temu raz na tydzień była aktualizacja bazy :P

E: Jednak źle pamiętałem :)

Tak było rok temu:

Tuesday 17 Jan: 6pm GMT

Friday 20 Jan: 6pm GMT

Monday 23 Jan: 6pm GMT

Friday 27 Jan: 6pm GMT

Monday 30 Jan: 6pm GMT

Friday 3 Feb: 6pm GMT

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po tym malym "bugu" w UT mam do wydania 3800 FP. Codziennie sobie jedna paczke za to otwieram :P kumulacja nastapi jak beda karty TOTY ;) Mam nadzieje ze beda jakies specjalne paczki HH. Dzis wylosowalem Xabi Alonso..ale cos slabo stoi 16-20tys..spodziewalem sie lepszej ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czego się dowiesz?

jak otrzymywać bouns + 1000 monet za mecz :rofl:

jak zmienić nazwę klubu :rofl:

jak powiększyć stos kart na wymianę oraz stos kart jednorazowych :rofl:

jakie paczki warto kupować a jakich unikać :laugh:

jak stosując moją metodę pieniądze wydane na ten poradnik zwrócą się w przeciągu dwóch dni :laugh:

jak wygrywać mecze. :rofl:

jaka z 11 opisanych metod jest dla Ciebie najlepsza. :nono:

jak otrzymać darmową złotą paczkę :rofl:

jak w tydzień zarobić pierwsze 100 000 monet ,które pozwolą na inwestowanie i ogromne zyski :teehee:

jak zarabiać monety posiadając kapitał ponad 100 000 monet :scout_en:

jakich zawodników warto kupować, poparte przykładam :biggrin:

jak zarabiać realne pieniądze dzięki grze w FUT i dlaczego Twoja drużyna najprawdopodobniej już w tym momencie jest warta ok. 150 zł :rofl:

jak zarabiać realne pieniądze w innych trybach :banana:

dlaczego nie warto sprzedawać albo kupować monet :laugh:

dlaczego dzieje się tak ,że raz gra się bardzo dobrze a innym razem nic nie wychodzi :laugh:

jak nieświadomie na jednej karcie zarobiłem 180 000 monet , a teraz jest to moja metoda na zarabianie monet :rofl:

a nawet:

jak w prosty sposób dzięki grze w Fifę ćwiczyć mięśnie brzucha i klatki piersiowej :rofl:

Ktoś to kupił z forumowiczów? http://ultimateteam.pl/test/

Bo 30k na 1h to nie mało ;p

Edytowane przez Poareow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeden kiedys kupil poradnik jakis, oczywiscie odradzalem, pozniej byl "placz" bo nic tam nie bylo ciekawego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś to kupił z forumowiczów? http://ultimateteam.pl/test/

Bo 30k na 1h to nie mało ;p

Śmierdzi mi tym poradnikiem trochę trollingiem. na 2/4 pytań ja sam sobie mogę odpowiedzieć. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksty w stylu "darmowa paczka" mnie bawią :D W tym poradniku nic ciekawego na pewno nie ma bo większość tych podpunktów jest ładnie zmanipulowana :) Ja bym nawet mógł napisac że gwarantowane 200k na godzinę o ile wcześniej zbierało się przez tydzień karty na sprzedaż :D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teksty w stylu "darmowa paczka" mnie bawią :biggrin: W tym poradniku nic ciekawego na pewno nie ma bo większość tych podpunktów jest ładnie zmanipulowana :) Ja bym nawet mógł napisac że gwarantowane 200k na godzinę o ile wcześniej zbierało się przez tydzień karty na sprzedaż :biggrin:

i tak temu kto chce to kupic nie przetlumaczysz, czlowiek uczy sie na wlasnych bledach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie chce tego kupic w zadnym wypadku ale myslalem ze moze ktos z forum to kupil, bo juz 11 osob to kupilo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic Ci to nie pomoże, rozwalilo mnie to - jak czytalem jakis z takich poradnikow i metoda na zarabianie bylo kupowanie graczy zlotych za 300 monet i sprzedawanie ich na quick sellu za 306 np .....

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic Ci to nie pomoże, rozwalilo mnie to - jak czytalem jakis z takich poradnikow i metoda na zarabianie bylo kupowanie graczy zlotych za 300 monet i sprzedawanie ich na quick sellu za 306 np .....

Oglądałem podobny sposób na YouTube,ale metoda polegała na kupowaniu wyjątkowych zawodników do 300 coinsów a na Quick Sellu dostaje się 640 coinsów. 10 zawodników=ok.3k. Metoda w praktyce się nie sprawdza. Nikt nie wystawia rare zawodników po 300 coinsów

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dokladnie, jak wystawiaja rare to od 150coins licytacja, a ludzie i tak podbija do 600 ;) zysk dla tego kto wrzuci bida za 600, biorac pod uwage ilu ludzi tam siedzi jest dosyc male prawdopodobienstwo, ze zarobisz na tym kokosy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się dorobiłem swoich monet głównie na paru zawodnikach. Skrtel, Toure, Cisse, Coloccini, Cabaye, Koscielny. Jako, że ich wartość na qs była ok. 300 to dało się je kupić nawet za 300-350. W praktyce sprzedawały sie za ok. 1000. Dziennie kilkadziesiąt kart się sprzedawało i tak można było ładnie zarobić :) Karty już spalone bo schodzą za 550-600 a na licytacji ciężko je dostać poniżej 450 więc nawet nie zawracajcie sobie tym głowy :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wiadomo, ze juz na nich ciezko zrobic co kolwiek, im dalej w "sezon" tym ceny spadaja :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokladnie CAM>CM CF>ST to najdrosze mozna znalejsc daleko na stronach po 5k a sprzedaje sie je po 7k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli doładuje konto w dolarach lub funtach to będe mógł kupić fifa points? i ile kasy to weźmie bonie orientuję się jak to działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety tak to nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiem jak podwoić fifa pointsy za darmo bez żadnych nieczystych trików.

a więc tak.

1.Kupujemy fifa pointsy na konsoli.

2.Kupujemy za to kilka paczek.

3. Logujemy się na web appie i jest tyle punktów ile było na konsoli

4. KUpujemy packi na web apie

Zobaczy ktoś czy to działa ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×