Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Ja oglądam na żywo jest alves Marcelo pique Ramos iniesta xavi xabi Alonso falcao messi cr7 trener roku vincente del bosque

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wypuszczenie tego gowna to dla EA byl by strzal nie w kolano a głowe, ani jednego gracza z BPL.. do puki nie zobacze tego na konsoli do puty nie uwierze

chyba, ze spamicie syfem nie majacym nic wspolnego z gra fifa 13 i trybem UT - mianowicie gala o zlotego buta :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie oglądasz gali że się pytasz??:)

Mi akurat taka drużyna pasuje , chociaż za dużo piłkarzy Realu.

Fajnie bo polecą ceny piłkarzy w lidze Hiszpańskiej;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

N i

to gowno stworzone przez jakiegos gracza na futhead a Wy wklejacie ten shit wprowadzajac ludzi w blad :P

Nie wiem jak to działa,ale ci sami gracze na futhead byli ogłoszeni na Live Ballon d'or 2012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystyna z gazowni powinna dostać bo zasłużył bardziej niż Lessi. Niestety jego rekord przesłoni osiągnięcia z drużyną (jedynie Puchar).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu to będzie TOTY w FUT. Niestety...

haha kpiny :) kto to kurde wybiera ? pique ? hahaha wymienie bez problemu 10 obroncow lepszych od niego w 12 roku

nie dziwcie mi sie, ze nie dowierzałem - ale to sa kpiny ten TOTY

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ronaldo pracuje na swój sukces, sam musi tworzyć sytuacje,a Messi gra na szpicy i wykańcza tylko pracę Xavi'ego i Iniesty... Więc chciałbym aby piłkę dostali albo CR7 albo Iniesta... Takie jest moje zdanie.

@piachu gdyby nie Pique byłby mały Chemistry w składzie XD

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie 10 obroncow - 20 25 lepszych, bez problemu. masakra

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystyna z gazowni powinna dostać bo zasłużył bardziej niż Lessi. Niestety jego rekord przesłoni osiągnięcia z drużyną (jedynie Puchar).

Hahaha żart roku, Ronaldo to zasłużył najwyżej na możliwość stania obok Messiego, na nic więcej. On nawet nie jest blisko Messiego.. I nie gadaj że Messi gra tylko dlatego że ma Xaviego i Inieste w zespole bo ci mogę udowodnić że Ronaldo jest bardziej uzależniony od Ozila i Di Divera niż Messi od Xaviego i Iniesty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez obrażania bo FCB akurat nurkami stoi.......

mily przerywnik muzyczny na rozladowanie emocji :)

wiadomo, ze Messi dostanie - tutaj nie bedzie niespodzianek.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez obrażania bo FCB akurat nurkami stoi.......

Ta, a jakiś mecz wgl oglądałeś ostatnio czy tylko na yt siedzisz? Ja oglądam cały czas mecze, jestem kibicem Barcy od około 11-12 lat. Ale potrafię patrzeć krytycznym okiem. Ze składu za nurkowanie wyrzucił bym teraz tylko i wyłącznie Sancheza, a reszta zespołu nie gra na "Ała". Gram także na żywo w piłkę więc wiem kiedy nie groźnie wygladająca sytuacja wygląda groźnie. Więc skończ opowiadać rzeczy, bo na każdy zespół można znaleźć takie sytuacje nawet na REAL. A co do tego wyżej o Ronaldo i "Lessim". Ktoś ładnie napisał, że Ronaldo zasłużył co najwyżej na stanie obok niego. P)opatrzmy choćby na sytuacje w lidze. 16 pkt. to ogromna strata jak na te zespoły. A jak chcesz troche statystyk to zobacz w ilu ostatnich meczach zdobył bramkę Messi, a Ronaldo bo jak dobrze mi się wydaje to Messi już w 8 meczu z rzędu.

I proszę mi tu nie mówić, że jak kibic to o razu nie potrafię spojrzeć na sytuację krytycznym okiem. Dla mnie nie robi to wgl problemu.

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Krystyna z gazowni powinna dostać bo zasłużył bardziej niż Lessi. Niestety jego rekord przesłoni osiągnięcia z drużyną (jedynie Puchar).

Proszę Cię... nie wygłupiaj się. Jak coś to uczciwie Iniesta

Wysłane z mojego GT-I9000 za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piachu wszyscy nurkują ale tylko się na Barcę patrzy... jak by Barca nie wygrywała to by się nie mówiło o Barcelonie tylko o tym jak piłkarze Man UTD , Chelsea czy Milanu nurkują... patrzeć na swój klub a dopiero potem na inne.. ale Di Diver jest rekordzistą ilości karnych wywalczonych tylko dzięki talentowi aktorskiemu....

To tak dla tych co nie wierzą że Messi nie potrzebuje Xaviego i Iniesty tak jak Ronaldo potrzebuje Ozila i Di Divera.. Coś dużo bramek Ronaldo strzela do pustej bramki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tylko YT nigdy nie widzialem meczu w calosci. pewnie masz racje bo kibicujesz od 12 lat i sam grasz, szacun

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha żart roku, Ronaldo to zasłużył najwyżej na możliwość stania obok Messiego, na nic więcej. On nawet nie jest blisko Messiego.. I nie gadaj że Messi gra tylko dlatego że ma Xaviego i Inieste w zespole bo ci mogę udowodnić że Ronaldo jest bardziej uzależniony od Ozila i Di Divera niż Messi od Xaviego i Iniesty...

Chętnie wysłucham tej argumentacji.

Ronaldo - mistrzostwo, superpuchar Hiszpanii, półfinał LM, półfinał Euro,

Messi - Puchar Króla, półfinał LM,

Jakby nie patrzeć Messi mimo rekordu miał słabszy rok i nie podlega to dyskusji. A, że nikt nie patrzy na wyniki drużyn, osiągnięcia indywidualne tylko głosuje po koleżeńsku lub według sympatii.

Jakie to ma znaczenie ile bramek Messi strzelił pod rząd. Jak chcesz w takie coś się bawić to Ronaldo ma rekord bramek z rzędu w GD, a nie przeciwko słabszym rywalom w lidze. 16 punktów to jedna strona medalu, mistrzostwo dla Realu to druga i Ronaldo był decydujący w tym pojedynku. Słabsza końcówka sezonu Ronaldo i Realu nie powinna mieć aż takiego wpływu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szybki przyklad. Busquets i Mascherano. Dziekuje dobranoct1_6033.jpg

Trzeba pamietac ze Ronaldo byl ewidentnym liderem Portugalczykow ktorzy o dziwo doszli do polfinalu pechowo przegrywajac z Hiszpanami.

Edytowane przez claudio
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcic obejrzyj sobie najpierw filmik boś się skompromitował właśnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niespodzianka :D emocje jak na grzybobraniu byly na tej gali :)

ale zasłużenie, pobicie tego rekordu to nie lada wyczyn tzn Mullera

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×