Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

jak tam sukcesy z nowymi paczkami za 25k i 30k?? :) Mnie kusi jedna z nich kupic, ale nie wiem czy nie lepiej poczekac bo moze bedzie bedzie jakas paczka za 100k ;) ostatnio sie na takowa nie zalapalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj Aguero chodzil po jakies 120k dzis po 100 czy mysliscie ze w ciagu kilku nastepnych dni cena jeszcze bardziej spadnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wczoraj kupilem ta paczke za 25k,najlepszy zawodnik to był Welbeck xD wszyscy zawodnicy discard

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też skusiłem się na jedną 25k i o dziwo pierwszy raz jak tylko skończy się TOTY szaleństwo to Falcao w formacji 3-4-3 sprzeda się za jakies 35-40k (prawdopodobnie) i zrobię jakiś profit na paczce.

Z tymi co śmigają teraz w Store sobie odpuszczę. Narazie trzymam te 150k coinsów na szukanie jakichś okazji na markecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chciałby zakupić coinsy to z chęcią pomogę :D 5.000 coinsów = 3zł :) Przy większej ilości zamówionych coinsów - rabaty :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem dwie paczki za 35k, dwie za 25k, kilka za 15k. Najlepsze karty to Falcao (ehhh za pare dni byłaby to niebieska karta), Cavani i Reus. Ogólnie spory minus, ale cudów się nie spodziewałem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wydalem prawie 200tys na paczki.... Wypadl jedynie Di Maria. Coz, dobrze ze wczesniej kupilem m.in. Aguero za ~90tys i Toure<30k i IF Fellaini <50k.

Aguero miazdzy kazdego napastnika z BPL pod kazdym wzgledem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcic jak mozna do cb napisac moze jakies gg bo wiadomosci Ci nie moge wyslac a czesto mnie nie ma na PS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachic, posłuchałem twoich rad i wyrwał ok. 40 kart team fitness w cenach 1000-1200. Co mam z tym teraz zrobić? Poczekać z dwa tygodnie aż wszystko wróci do normy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie albo mi się zdawało albo te squad fitnessy niektóre już chodzą po 200g O_O. Chodzę sobie po aukcjach,a tutaj widzę Squad Fitness za 200g. Migiem podbijam ale ''Nie możesz dodać tej karty do obserwowanych itp'' i przepadła. Czy to możliwe,czy mogłem pomylić z Fitnessem dla 1 osoby?

Coraz bardziej się zastanawiam czy nie sprzedać tego Hart'a... zamiast bronić banalne piłki to on je puszcza w bramkę... może za bardzo wychwalam Reinę w porównaniu do Hart'a ale Reina był boski na bramce.

Szlachic, posłuchałem twoich rad i wyrwał ok. 40 kart team fitness w cenach 1000-1200. Co mam z tym teraz zrobić? Poczekać z dwa tygodnie aż wszystko wróci do normy?

śledź rynek i sprawdzaj kiedy fitnessy będą chodzić po ok. 2k i zaczynaj sprzedawać. Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

squad fitness za 200 nie mozliwe, zapewne chodzi Ci o player fitness :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

squad fitness za 200 nie mozliwe, zapewne chodzi Ci o player fitness :)

Bardzo możliwe,że źle spojrzałem,bo też nie wierzyłem w to co widziałem.

Patrząc tak obiektywnie zainwestować teraz w takie fitnessy ok 100k (kupować karty po 1k) i sprzedać je 2x drożej to nawet nieźle można się dorobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wszyscy miłośnicy BPL stawiają na bramce Hart'a. Nikt nie sprawdza Lloris'a? Posiada chyba najlepsze staty z bramkarzy w BPL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wszyscy miłośnicy BPL stawiają na bramce Hart'a. Nikt nie sprawdza Lloris'a? Posiada chyba najlepsze staty z bramkarzy w BPL.

Daj mi kasę na LIoris'a to chętnie go przetestuje. Mam na bramce Hart'a bo każdy go sobie chwali,ale w moim składzie nie spisuje się za dobrze (narzekam?)
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zauważyłem, że wszyscy miłośnicy BPL stawiają na bramce Hart'a. Nikt nie sprawdza Lloris'a? Posiada chyba najlepsze staty z bramkarzy w BPL.

mialem obu jak dla mnie sa równi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szlachcic jak mozna do cb napisac moze jakies gg bo wiadomosci Ci nie moge wyslac a czesto mnie nie ma na PS

Nie wiem czemu miałem komunikator wyłączony. Już można pisać :P

Bardzo możliwe,że źle spojrzałem,bo też nie wierzyłem w to co widziałem.

Patrząc tak obiektywnie zainwestować teraz w takie fitnessy ok 100k (kupować karty po 1k) i sprzedać je 2x drożej to nawet nieźle można się dorobić :)

Ja kiedyś zainwestowałem 1,4kk i zarobiłem w ten sposób 550k :biggrin:

oAxgWrKn3RUZC8pFVR9b.png

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Była aktualizacja bo są karty Ba w Chelsea, Sturridge jako ST w L'pool i Debuchy w Newcastle z tych co znalazłem. I teraz moje pytanie, mam w składzie Ba z Newcastle, nie zmieni mi się on na Chelsea? Karta Ba w Chelsea chodzi jakieś 5x drożej niż ta stara. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda bo ja gram francuzami i by się przydał pewnie spadnie trocha jak ich więcej będzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokaz sklad ligi francuskiej jaki masz jesli mozna? Sam sie zastanawialem czy po SerieA nie stworzyc Ligue1. Wszyscy tylko Premiership, La Liga badz Brazylijczycy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd wy bierzecie niby te fitnessy po 1000? :D nie ma ich za taką cenę, najtaniej mi się udało za 1200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na open bid są :) Wczoraj udało się za 150 wyhaczyć :biggrin: A tu przed chwilą kupione.

lMzKBJjMx_Me98qVQFR6.png

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×