Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Mowilem juz kurwa ze co tydzien.... w nastepnym pomocnicy a za dwa napad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Na open bid są

Co to jest open bid?

W paczkach są teraz pomocnicy z TOTY więc jednak nie co tydzień :P

Edytowane przez Dobos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mowilem juz kurwa ze co tydzien.... w nastepnym pomocnicy a za dwa napad

Cos ty chlopie taki nerwowy?

Ja sobie nakupilem 2 dni temu kolo 30-35 kart na handel i stopniowo sprzedaje. Zapewne za miesiac dopiero sie ten bum skonczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czulem ze o 19 beda pomocnicy, a kolega Kris innych przez swoja niewiedze obraza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to jest open bid?

W paczkach są teraz pomocnicy z TOTY więc jednak nie co tydzień :P

open bid to poprostu licytacja z cena kup teraz lub bez :)

wjechali pomocnicy ale obroncow juz nie da sie trafic.

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mnie podkusiło...90k poszłoooooo się... No i zostałem z 40k a teraz handel bardzo ciężki żeby zarobić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyjdą napastnicy to zrobie live streama z paczkami

Jak będziesz robić to zapodaj linka.

PS: Ludzie są na prawdę głupi. Właśnie jeden mój ''kolega'' (XD) próbował mi wcisnąć na GG 4 poradniki za 20k coinsów XD. Jak komuś będzie pisać na komunikatorze to nie polecam z nim dyskusji (Boli mnie głowa od tego śmiania się). (Ostatnie jego słowa mnie rozwaliły XD)

Edytowane przez Michalx2204
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

heh pierwszy raz za mecz dostalem 794coinsy :P 5-0 z niemcem ktory mial wykoksowany sklad bayern/bvb . Wiec robil trickow niz to bylo potrzebne, nawet ciekawie klepal, ale od 2-0 juz gral chaotycznie. Trafil ktos cos ciekawego w paczkach? Ja sobie zagram z TOTW i otwieram jakas paczke

no i wtopa z paczkami...:P

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh juz mam dosc tych "lagowcow" final tego pucharu z 7500coisow..wyrownalem na 1-1 i sie zaczelo..cielo jak cholera..pozniej sie uspokoilem i wyszedlem na 2-1. Znowu zaczelo ciac. Gosciu wyrownal(gral tylko na szybkich skrzydlowych) i przestalo ciac. w dogrywce strzelilem na 3-2 i nagle gosciu dal pauze(jak przed kazdymi lagami) i zaczelo ciac wyrownal na 3-3 w 118 minucie a przy karnych tak lagowalo ze loteria nabiera nowego znaczenia..i przegraem w karnych 3-2 ehh denerwuje czlowieka takie cos. Co oni torrenty wlaczaja? wszystkie mecze pewnie wygrane a final z takim imbecylem ktory nie dalo sie grac...klatka po klatce. Brak slow.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehh juz mam dosc tych "lagowcow" final tego pucharu z 7500coisow..wyrownalem na 1-1 i sie zaczelo..cielo jak cholera..pozniej sie uspokoilem i wyszedlem na 2-1. Znowu zaczelo ciac. Gosciu wyrownal(gral tylko na szybkich skrzydlowych) i przestalo ciac. w dogrywce strzelilem na 3-2 i nagle gosciu dal pauze(jak przed kazdymi lagami) i zaczelo ciac wyrownal na 3-3 w 118 minucie a przy karnych tak lagowalo ze loteria nabiera nowego znaczenia..i przegraem w karnych 3-2 ehh denerwuje czlowieka takie cos. Co oni torrenty wlaczaja? wszystkie mecze pewnie wygrane a final z takim imbecylem ktory nie dalo sie grac...klatka po klatce. Brak slow.

to nie graj online proste, czasem piszecie jakbyscie okres mieli, masakra

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

znowu dostalem za darmo FIFA points. Moze to nagroda za tragiczne paczki? anyway zostawiam je, zeby wyciagnac TOTY Messiego/Ronaldo xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

predzej mi kaktus wyrosnie na czole niz trafie messiego albo ronaldo :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

predzej mi kaktus wyrosnie na czole niz trafie messiego albo ronaldo :)

Ja w tym tygodniu sama tragedia :D ale moze to dobry znak, jak wyjda napastnicy z TOTY albo to tylko sobie tak wmawiam ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd masz tyle kasy? :D Dałbyś trochę xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grając od premiery tylko w fife spokojnie można było zdobyć 1mln bez większych starań, po prostu rozgrywać mecze i nie wydawać na paczki. Ja przez zasrane paczki straciłem 300k a skład warty był też koło 300k. Jeszcze często wymieniałem składy na inną ligę, a przy każdej zmianie się sporo traci jak chce się zrobić to szybko

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda ze dzis juz niema napastnikow TOTY w paczkach :/ a juz mialem sie bawic w otwieranie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dajesz

tylko daj linka ;)

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×