Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Di Natale to ciągle najlepszy napadzior SerieA wg mnie. Jest niesamowity :P Jak dam mu jeszcze karte np. Gladiatora to strach sie bac :P

 

Ale niestety ciagle denerwuje to co bylo w fifie13. Pedzisz juz sam na sam z bramkarzem a tu koniec meczu lub 1 polowy. Strasznie irytujace to jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Fife w wersji Ultimate Edition i co poniedziałek mam złotą paczkę, jak teraz aktywuje EA Season Ticket to będe dostawał 2 co poniedziałek czy nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem Fife w wersji Ultimate Edition i co poniedziałek mam złotą paczkę, jak teraz aktywuje EA Season Ticket to będe dostawał 2 co poniedziałek czy nie?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

działa wam WebApp?? 

ja sklad juz mam gotowy:) 

Marchetti - Maicon Barzagli Caceres Balzaretti - Candreva De Rossi Marchisio Sharavy - Di Natale Giovinco/Gomez

 

jakies zmiany? Balo bedzie obok Di Natale niedlugo ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ochotę ktoś zaufany złożyć się na Fifa Pointsy ?? Po 100zł

 

Wyjdzie około 6k FP

 

Zysk ze sprzedaży dzielimy na pół

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kupilem paru grajkow i jutro wjezdzam nimi w sezony :P

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=exiEl8NfnKaZA:ps3

do niedzieli wieczora bede zbieral coins i w poniedzialek wzmocnie sklad :P

Nie chce byc krytykantem,ale ja bym sporo pozmienial.

Negredo na Lukaku. Fellainiego bym opchnal(imo za drogi,w fut 13 to go grosze mozna bylo kupic - zamienil bym na Essiena/Tiote).Obrone bym zrobil cos w stylu Sakho,Agger,Cahil.Na bramke Vorma albo innego taniego bramkarza z dobrym overallem.Na PM Ben Afre jesli starczy pieniedzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Messi się nadaje :P Panowie jak wykupie dodatkowe miejsca na wystawienie graczy na aukcje w fut i dam koledze to mu wskoczy to czy nie? bo ma max 50

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w bbva jest bieda.Gralbym jednym napastnikiem,i na tej pozycji postawilbym Diego Coste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na messiego uzbieram może przy dobrych wiatrach w przyszłym roku ;) A ma ktoś Neymara? grał ktoś nim?

 

Ewentualnie może być też rep. Hiszpani ;)

Edytowane przez BartexXx20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chce byc krytykantem,ale ja bym sporo pozmienial.

Negredo na Lukaku. Fellainiego bym opchnal(imo za drogi,w fut 13 to go grosze mozna bylo kupic - zamienil bym na Essiena/Tiote).Obrone bym zrobil cos w stylu Sakho,Agger,Cahil.Na bramke Vorma albo innego taniego bramkarza z dobrym overallem.Na PM Ben Afre jesli starczy pieniedzy.

Negredo 33 mecze 33 bramki u mnie :P mysle, ze nie jest zle. Fellaini ma umnie miejsce i go nie zmienie :P za Mikela z czasem kupie Toure, obrone i bramkarza faktycznie mozna zmienic ale nie mam dolarow na to ;)

jak dla mnie Afra nie ma podjazdu do Marko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A jednak w paczkach idzie coś trafić. Zostało trochę kasy i wypadł Di Natale ;)

post-50487-0-37014400-1380656861_thumb.j

Edytowane przez dyziek17

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negredo 33 mecze 33 bramki u mnie :P mysle, ze nie jest zle. Fellaini ma umnie miejsce i go nie zmienie :P za Mikela z czasem kupie Toure, obrone i bramkarza faktycznie mozna zmienic ale nie mam dolarow na to ;)

jak dla mnie Afra nie ma podjazdu do Marko

Toure 100k ;D

Nie wiem jak w tej edycji gra Marko,ale w FUT 13 to bylo takie drewno,ze nawet na lawke sie nie nadawal.Za to Ben Arfa to niezly kozak,szybki,zwinny,z dobrym strzalem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie kieruje sie tylko statami i skillem gracza - ale przede wszystkim moja sympatia do niego ;) 

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex w fife sie gra dla przyjemonsci jakbym piachu chcial miec naj to pewnie by kase bulil w gre a ty na sile mu w ciskasz pilkarzy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dex w fife sie gra dla przyjemonsci jakbym piachu chcial miec naj to pewnie by kase bulil w gre a ty na sile mu w ciskasz pilkarzy

Nie na sile tylko doradzam.

I popracuj troche nad skladaniem zdania,bo przy twoich postach Iliada Homera wydaje sie banalnie prosta ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie kieruje sie tylko statami i skillem gracza - ale przede wszystkim moja sympatia do niego ;)

heh, ja tak mam z Vidalem, nigdy nie gralem serie a ale awsze musial byc... swoja droga to wolalbym jego od Bale'a mimo ze spursi powinni go miec w nazwie... po prostu w kazdej fifce musze nim pograc...

Edytowane przez cosheq

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×