Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, zamienię 6k fifa coins z PS3, na XBOX-a 360, chętni na priv :)

Mój składzik: http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=LDQTogYMbfC7:360 jakieś porady? :)

Edytowane przez marekINT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Masz trochę odmienne zdanie od "pannowak5". Kto ma rację? :)

 

Oczywiscie ze warto zmienic.Jesli chodzi o sklad od Warsona to zamienilbym w nim Kolarova na Fabio,Richardsa na Rafaela,Cahilla na Vermalena/Verthogena,a Leive na Essiena ( o ile na wszystko starczy pieniedzy).W dalszej kolejnosci zmieniaj Jarvisa ale to pewnie za parenascie meczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 13 jakoś słabo mi bronił :/ ktoś nim gra? jak mu idzie wychodzenie do piłki i łapanie rożnych?

Edytowane przez pannowak5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w 13 jak widzialem Dzidzi, Nojera i Djego Alwesa wiedzialem, ze bedzie przeje... mecz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja w 13 jak widzialem Dzidzi, Nojera i Djego Alwesa wiedzialem, ze bedzie przeje... mecz ;)

Dzisiaj 2 mecze ,,nojerem"  rozegralem,wiem ze to malo,ale z moich krotkich obserwacji wynika,ze to co nie do obrony to nie broni rzecz jasna,ale trudne do obrony pilki najczesciej broni,jak na jednego z najlepszych bramkarzy przystalo ;) Ale po 70k stoi,troche za duzo...

 

@up narazie zostaw sobie tego marchettiego,zbieraj kase na buffona zebys marchettiego nie musial sprzedawac (rozumuje ze masz jakies 13k + 7k za marchettiego = 20k na buffona - ceny oczywiscie wedlug futhead),sam sprawdzisz ;)

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Oczywiscie ze warto zmienic.Jesli chodzi o sklad od Warsona to zamienilbym w nim Kolarova na Fabio,Richardsa na Rafaela,Cahilla na Vermalena/Verthogena,a Leive na Essiena ( o ile na wszystko starczy pieniedzy).W dalszej kolejnosci zmieniaj Jarvisa ale to pewnie za parenascie meczy.

 

Mistrzu, A więc tak Fabio jest idealnym rezerwowym gdy spadnie fitness, Richards jest beton nie do przejścia nie do przepchnięcia, Cahila wymieniłem za Nastasicia póki co otwieram paczki i kasy nie mam :), Leiva To jest Arcydzieło CDM nie zamienie go na nikogo innego szybki, zwinny, dobre podanie, dobry drybling, bardzo dobry odbiór, również bardzo dobry na zmianę Tiote. Jarvis demon szybkości z super dryblingiem, jak mam np wydać 25k za Younga, którego dotkną ręką i się przewraca to ja podziękuję. Ja doszedłem do Idealnego składu za nie duze pieniądzę, pamiętaj skill ponad 83 nie zawsze idzie w parze ze zgraniem oraz jakością zawodnika. Obecnie mam skład optymalny + zmienników i dośc dużo meczy wygrywam nawet gdy wejdą zmiennicy. A więc z czystym sumieniem mogę polecić mój skład.

 

piachu - Negredo wymień za Benteke, Mikela na Tiote lub Leive.

 

Na niemieckim składzie się nie znam ale opyliłbym ich wszystkich i zainwestował w BPL :P lub Ostatecznie BBVA

Edytowane przez Warson

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Negredo to najlepszy zawodnik w moim klubie patrząc na statystyki bramki/mecze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A możecie mi wytłumaczyć na czym polegają te karty Chemistry? ja je jakimś odpowiednim zawodnikom mam dawać żeby zgranie było czy obojętne? Co daje np Karta Maestro jeśli dam ją zawodnikowi?

 

teraz w paczce niestety Lipa: Gomis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie fabio > kolarov, richards moze faktycznie > rafael, essien/tiote dla mnie o polke wyzej od Leivy.

Jarvisem gralem,imo kiepski ale faktycznie bieda w BPL jesli chodzi o LP - z tanszych to mozesz sobie tam Podolskiego postawic,ale tak srednio pasuje.Pozniej Young i moim zdaniem b.dobry Schurrle ktorym obecnie gram.

 

@up a ja na to jak na lato ;x 

pamietam ze w 13 Hulk to byla bestia ( gdy byl dobrze ustawiony i piedo*lnal pilke zza pola karnego to gol na 80%),obczaje niedlugo jaki jest w 14.

Pytanie czy if hulk jest 8 razy lepszy od zwyklego hulka,bo jest 8 razy drozszy ( oczywiscie pytanie retoryczne - wiadomo ze nie). Testowalem IF Lukaku,jak dla mnie bardzo kiepsko wypada jesli chodzi o cene/jakosc.Hulk za 200k na pewno bedzie dobry,ale czy wart az tyle? chcesz kupuj,chetnie sie dowiem.

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam to tylko Hazard :P ewentualnie czekac na jakies IF, moze beda pozmieniani zawodnicy pozycjami 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hazard 180k wiec ja dziekuje :biggrin:

Pamietam z 13 ze Reus byl OP,dzis robilem Bundeslige i mysle kupie go jak,ale jak zobaczylem ze go ludzie po 130k licytuja to mi sie odechcialo ;x.  Tak samo Lewy,wiem ze stal po 50k,byla to cena akceptowalna,ale jako ze Lewy jest obecnie w TOTW,to kosztuje 100k - takze podziekowalem.Bundesliga b.droga liga ;x

Edytowane przez DeX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hazard 180k wiec ja dziekuje :biggrin:

Pamietam z 13 ze Reus byl OP,dzis robie Bundeslige i mysle kupie go jak,ale jak zobaczylem ze go ludzie po 130k licytuja to mi sie odechcialo ;x.  Tak samo Lewy,wiem ze stal po 50k,byla to cena akceptowalna,ale jako ze Lewy jest obecnie w TOTW,to kosztuje 100k - takze podziekowalem.Bundesliga b.droga liga ;x

sprzedales IF lukaku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hazard 180k wiec ja dziekuje :biggrin:

Pamietam z 13 ze Reus byl OP,dzis robie Bundeslige i mysle kupie go jak,ale jak zobaczylem ze go ludzie po 130k licytuja to mi sie odechcialo ;x.  Tak samo Lewy,wiem ze stal po 50k,byla to cena akceptowalna,ale jako ze Lewy jest obecnie w TOTW,to kosztuje 100k - takze podziekowalem.Bundesliga b.droga liga ;x

Jak dla mnie bardzo slaba gralem skladem

 

 Auba , Lewy

 

Reus Gundo(Cam) shaqiri

         Javi Martinez (cdm)

Alaba , Santana , Naldo , Piszczek

                Neuer

 

I dupa a nie gra :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos pytal czy warto robic team pod IF hulk

Oglądałem i właśnie dlatego mam ochote na niego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu

nie,ale obecnie na KT za 61,5k stoi

@Dkrecik

Ja skladem:

Aubameyang

Elia,Mkhitaryan,Kuba

Martinez,Gundogan (CDM)

Schmelzer,Boateng,Hummels,Piszczek

Neuer 

I potwierdzam,kiepska liga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu

nie,ale obecnie na KT za 61,5k stoi

@Dkrecik

Ja skladem:

Aubameyang

Elia,Mkhitaryan,Kuba

Martinez,Gundogan (CDM)

Schmelzer,Boateng,Hummels,Piszczek

Neuer 

I potwierdzam,kiepska liga.

tego Mkhitaryana odpusc i daj tam gundogana w te miejsce

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up - moze jestem dziwny,ale zrobilem ta bundeslige popoludniu,zagralem 2 mecze - patrze ze kiepsko idzie i poszli na sprzedaz ,wiec juz nikogo nie wstawie :D po kiepskim meczu z Toba pogonilem tez BPL :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×