Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

a jak od kilku dni po 500

 

Ja też dzisiaj 2 dzień z rzędu, dobre i to. Do kiedy będa te gifty? W tamtym roku jak z tym było?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lukaku w jedenastce i od razu cena skoczyła. Wczoraj go kupiłem za 9300, a dzisiaj już widzę chodzi po 20000. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te cornery sa naprawde żałosne - mozesz byc mistrzem swiata ale przy dosrodkowaniu widzisz, ze twoj zawodnik sie zamraża i nie moze ruszyc = stracisz gola ;) ja widze kiedy trace gola a kiedy nie po samym locie pilki :)))

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niestety jak nie wydadza patcha, który naprawi wrzutki to jesteśmy w dupie.. ja przegrałem dzisiaj 0;7 i 7 goli z wrzutek i nic nie mogłem zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te cornery sa naprawde żałosne - mozesz byc mistrzem swiata ale przy dosrodkowaniu widzisz, ze twoj zawodnik sie zamraża i nie moze ruszyc = stracisz gola ;) ja widze kiedy trace gola a kiedy nie po samym locie pilki :)))

 

no niestety jak nie wydadza patcha, który naprawi wrzutki to jesteśmy w dupie.. ja przegrałem dzisiaj 0;7 i 7 goli z wrzutek i nic nie mogłem zrobić :)

 

jakie macie sklady ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Piachu twoja obrona ogolnie jest do przebudowy

@Kamilinho wychodzisz w czasie roznych bramkarzem ?

 

 

Macie hsy? gracie sparingi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No Więc ja opylam Lukaku bo nie gra mi się nim dobrze, jeśli się uda za taką cenę jaką chcę to będę miał 7k zysku :D

 

Kogo Polecacie zamiast Lukaku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Dkrecik, uwierz na słowo, bo skrina nie zrobiłem, też mi dosłownie przed kilkoma minutami w jedynej paczce, na którą miałem coinsy wypadł Götze :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli ktoś chce dobrego napastnika typowo pod pace z BPL polecam Remiego (na 39 meczy strzelil 34 bramki i 10 asyst). Miałem też Naniego na skrzydle ale wedlug mnie jest za wolny na skrzydlo choć ma super drybling - zostal wymieniony na Walcotta :). Ktoś się pytał o Deulofeu.. kupiłem go na samym początku gry jest naprawdę super.

Dzięki, bo Moses jest dobijający, a Gerard wygląda ciekawie.

 

http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=dZDktAnunKbCG:ps3 Jak dużo zmienić?

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki, bo Moses jest dobijający, a Gerard wygląda ciekawie.

Moses w 13 byl dobry :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie a kupujecie za Coinsy czy za FP te Paczki?

 

Antyfutbol, dzięki Benteke mam, czas spróbować Joveticia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wygląda to tak jak niżej. Zupełnie nie wiem jak to poukładać. Na ławce dwóch LW - Stoch i Osvaldo (słabo obsadzona pozycja), RW - Shaqiri i Deulofeu (nie wiem gdzie umieścić tego pierwszego) i jeszcze dodatkowo De Bruyne, na którego pozycję mam Götze, Draxlera i jeszcze gdzieś jest Sigurdsson. Jakieś pomysły?

 

28r1w09.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×