Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch tygodni mam pernamentny problem z błędem połączenia z serwerem UT. Myślałem, że reset routera pomógł, ale tak się nie stało. Wcześniej przez trzy miesiące było wszystko ok. Brak pomysłów na rozwiązanie. Chyba czas się pożygnać z Fifa14 :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Ja tu widzę dwóch Niemców i Francuza... :-)

No dobra dobra to poprawię :D Kilku Polaków oraz kilku obcokrajowców którzy mają pozmieniane narodowe flagi :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wydalem kolo 65k na paczki teraz i Fabregas jedynie z ciekawych. Nawet wylosowalem goscia z "Powerhouse". Myslalem ze tylko z Basic mozna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ceny po TOTY wrócą do normy? Bo ogólnie na tym market-crashu nieźle można by było zarobić. Na przykład taki Lewandowski. Można go wyrwać teraz za 40k a przed TOTY kosztował 60k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Od dwóch tygodni mam pernamentny problem z błędem połączenia z serwerem UT. Myślałem, że reset routera pomógł, ale tak się nie stało. Wcześniej przez trzy miesiące było wszystko ok. Brak pomysłów na rozwiązanie. Chyba czas się pożygnać z Fifa14 :(
Czy fakt, że podczas pobytu w Stanach logowałem się do swojego konta przez aplikację mobilną może być powodem moich problemów opisanych w zacytowanym przeze mnie poście? Brzmi absurdalnie, ale już nie wiem gdzie szukać źródła :/
Ceny po TOTY wrócą do normy? Bo ogólnie na tym market-crashu nieźle można by było zarobić. Na przykład taki Lewandowski. Można go wyrwać teraz za 40k a przed TOTY kosztował 60k
Ja tam jakiegoś szczególnego załamania rynku nie widzę. Ceny systematycznie spadały przy czym nie wszystkie karty ta przecena równie mocno dotknęła. Mam kilkanaście kart IFów. Nie widzę na nich przeceny. Niektóre z nich zyskały nawet na wartości. To samo spełniająca się przepowiednia. Przepowiadano spadki cen, to wielu w panice wyprzedało swoje karty do spadku cen się przyczyniając ;) Ten proces można zaobserwować od dłuższego czasu. Teraz jest wiele kart na rynku, a mało chętnych. Więcej wyczekujących. Stąd niskie ceny. Zacznie się obudowywanie składów, to i ceny zaczną rosnąć. Rynkowe prawidła. Edytowane przez mrchilihead

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przymierzałbym się do zakupu IF Kaki do soboty ew. niedzieli (bo w tym czasie "powinienem" uzbierać wymagane coinsy). Wyjdą w tym czasie wszystkie TOTY więc naprawdę mam nadzieję,że go za 15-20k wyrwę spokojnie :)

Wystaw jakiegos specjaliste na 10000 kup teraz i daj namiary

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak myślicie panowie cena IF Kaki może jeszcze spaść tak do około 20k? Czy raczej nie ma takiej możliwości? Strasznie się napaliłem na niego,no ale cóż coinsów nie ma i trzeba by było najpierw je uzbierać :biggrin: Obecnie IF Kaka kosztuje około 30k :)

Błędem było robienie nowego składu przed TOTY :) Mam już nauczkę i się to na pewno się nie powtórzy w FUT 15 :)

 

Nie sadze aby IF Kaka spadl do 20k dobra cena to bylo 30k teraz juz nie ma go w paczkach i bedzie chodzil po okolo 40k lub wiecej.

Moim zdaniem najwieksze "przeceny" beda w niedziele jak beda paczki z cala druzyna TOTY 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja handlowalem dzisiaj Mertensem IF. Wieczorem nagle zaczela jego cena rosnąc...zapomnialem ze zniknal juz z paczek. Ceny takiego Maicona SIF skaczą niesamowicie. kolo 21 mozna bylo wyrwac za 28-30k a teraz powyzej 40k to norma. Zaraz po 19 chodzil po ok 60k ;)

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystaw jakiegos specjaliste na 10000 kup teraz i daj namiary

Hmm jeśli naprawdę chcesz ofiarować tyle coinsów to czemu by nie :P Skromnie odwdzięczę się jak odpalę Fife :)

Marian Sarr

OVR: 61

Narodowość:Niemcy

Pozycja:CB

Liga:Bundesliga

Klub:Borussia Dortmund

Start Price:8000

Buy Now:10000

Czas:1 Day

Klub:MontePoland

 

http://www.youtube.com/watch?v=cUF36bfBdZw :)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Wypadają jeszcze informy albo toty w Fifie 13?

Nie. FIFA 13 już umarła pod względem Ultimate Team :)

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm jeśli naprawdę chcesz ofiarować tyle coinsów to czemu by nie :P Skromnie odwdzięczę się jak odpalę Fife :)

Marian Sarr

OVR: 61

Narodowość:Niemcy

Pozycja:CB

Liga:Bundesliga

Klub:Borussia Dortmund

Start Price:8000

Buy Now:10000

Czas:1 Day

Klub:MontePoland

 

http://www.youtube.com/watch?v=cUF36bfBdZw :)

Sory, bratkum musisz poczekac, przedupcylem 4 stowki na paczki, Zostalo 4 tysie, i dupa majlepsze karty to lewy i kagawa, otwierales cos?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,
gram w UT (Fifa13) od niedawna. Obejrzałem sporo poradników video i poczytałem na różnych stronkach "z czym to się je". Podstawy mam ale mam również kilka pytań i jeden niestety poważny problem.

Problem:
Wykanałem zadania menadżera, jednak niczego co znalazłem w Złotej Paczce nie mogę wystawić na aukcje. Ani zawodnika, ani kart treningu itd. Zaznaczam że chodzi tylko o Złote Karty bo brązowe normlanie sprzedaje cały czas. Ma ktoś pomysł co jest tego przyczyną? Dodam że wyskakuję mi komunikat że wystawienie jest niemożliwe i żeby spróbować później.

Pytania:

1) Zrobiłem sobie skład koreański. Wszyscy z tamtej ligi, ta sama narodowość. Zgranie 100, formacja 3-5-2. Gra się fajnie ale im wyższa liga tym jest trudniej. Pytanie teraz czy zrobić sobie skład srebrny czy od razu złoty i czy ten koreański sobie zostawić i od nowa budować następny.

2) Jeżeli zaczne już budować skłąd złoty kiedyś to jaką formacje polacacie. Nie chodzi mi którą się fajnie gra bo gram w Fife od Fify98 i mam swoje ulubione taktyki. Chodzi bardziej o to do której formacji w UT najtaniej można skleić mocny skład.

3)Co zrobić z kwotą około 10k? Do tej pory handlowałem sobie tym co znajdowałem w brązowych paczkach (400c). Opłaca się kupować teraz srebrne paczki? Jeżeli tak to które? Czy może opłaca sie kupić dwie złote paczki?

4) Rynek Xboxa czy PS jest większy?

Zaznaczam jeszcze raz że chodzi o FIFE 13 UT! Z góry dzięki jak komuś będzie się chciało odpowiedzieć (szczególnie na problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory, bratkum musisz poczekac, przedupcylem 4 stowki na paczki, Zostalo 4 tysie, i dupa majlepsze karty to lewy i kagawa, otwierales cos?

Bez rewelacji best Schürrle :) Szkoda kasy na to. Lepiej kupic dobrego gracza niz 10 gold paczek w ktorych i tak nic nie bedzie :p

@UP rób zloty sklad. Szkoda kasy na srebrny. Oplaca sie kupowac raczej zlote paczki. Co do formacji dla mjie najlepsze 4-4-2 (zwlaszcza pod niemców) 4-3-3 i 4-5-1. Fajna tez jest 4-1-2-1-2 ,ale droga z tego co pamietam

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mialem sobie kupic na niedziele 4600FP (za 119,99zł), ale tak patrze to lepiej mnie wyjdzie otwieranie paczek za coinsy(oczywiscie te za max 45zl za 100k coins). Załuje ze nie kupilem w ostatni weekend jak 100k  coins bylo za 30zł.

Sam nie wiem czy kupowac teraz na allegro czy czekac do niedzieli?

Z jednej strony w niedziele bedzie booom i wszyscy zawodnicy w paczkach, ale z drugiej to ostatni dzien na zarobienie na coinsach ;)

Edytowane przez claudio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/14/squads/5353118/ Da radę taki skład?  Jeśli się zachowa cena Falcao po TOTY to najprawdopodobniej go kupię,chociaż wątpię. Mój skład dzisiaj kompletnie zapomniał jak się gra. Mój sezonowy bilans to 2-1-7 i oczywiście spadek do 5 ligi :) Ile "kur*" poleciało dzisiaj to głowa mała :P 

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.futhead.com/14/squads/5353118/ Da radę taki skład?  Jeśli się zachowa cena Falcao po TOTY to najprawdopodobniej go kupię,chociaż wątpię. Mój skład dzisiaj kompletnie zapomniał jak się gra. Mój sezonowy bilans to 2-1-7 i oczywiście spadek do 5 ligi :) Ile "kur*" poleciało dzisiaj to głowa mała :P

Trochę skrzydłowi wolni :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trochę skrzydłowi wolni :)

Hmm prawdę mówiąc nie mam kogo wstawić za Rodriguez'a, aby Falcao miał dobre zgranie :) Zamiast Koke będę miał na razie Ville więc i tak będzie dobrze :) Myślisz,że osamotniony Falcao da radę? Widziałem na YouTube jego Long shots i... :) Jedynie co mnie niepokoi to jego pace,ale myślę,że da radę. Biorę się za budowę składu. :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paczka za 100K o dziwo na ps3 trafiłem, jakiś błąd EA :P

 

2c0d820ce2300f66a7089825de216f8f_1.jpg

 

LEGENDA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm prawdę mówiąc nie mam kogo wstawić za Rodriguez'a, aby Falcao miał dobre zgranie :) Zamiast Koke będę miał na razie Ville więc i tak będzie dobrze :) Myślisz,że osamotniony Falcao da radę? Widziałem na YouTube jego Long shots i... :) Jedynie co mnie niepokoi to jego pace,ale myślę,że da radę. Biorę się za budowę składu. :)

Właśnie tu jest problem- brak takich zastępców, żeby zgranie się zgadzało :P. Falcao -  pace niezły, ale będzie miał problemy ze względu na siłę swoją i CB przeciwników.

 

Ceny piłkarzy z Drużyny Roku wzrosną czy spadną jak ich wycofają z paczek?

Edytowane przez qrczak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tu jest problem- brak takich zastępców, żeby zgranie się zgadzało :P. Falcao -  pace niezły, ale będzie miał problemy ze względu na siłę swoją i CB przeciwników.

 

Ceny piłkarzy TOTY wzrosną czy spadną jak ich wycofają z paczek?

Mają podobno spaść, tak ludzie na forum piszą :) Ale nie ma pewności 100%. Ja mam tak z Falcao. Modlę się aby jego cena dużo nie wzrosła bo z mojego napastnika będą nici. Najlepiej jakby została cena taka jaka jest :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×