Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy. Ktoś wspomoże pozycją z katalogu, która poszerzy moją listę transferową? Mam 40 miejsc, niestety to za mało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy. Ktoś wspomoże pozycją z katalogu, która poszerzy moją listę transferową? Mam 40 miejsc, niestety to za mało.

Puść zapro :) ID: Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Niedługo puszcze. Jak Co się odwdzięczyć? Wal śmiało.

Myślę,że TOTY Ronaldo powinien starczyć :D  Jakby co mam w FIFIE 58 lvl mam dostęp tylko do listy transferowej z 53 lvl'a :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledwo co zdazylem rozegrac final tego turnieju co byl z paczką. Skonczylem final o 19:07 ale paczke dostalem a w niej...Van Persie :D Chyba najlepsza moja paczka w tej edycji UT :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ledwo co zdazylem rozegrac final tego turnieju co byl z paczką. Skonczylem final o 19:07 ale paczke dostalem a w niej...Van Persie :biggrin: Chyba najlepsza moja paczka w tej edycji UT :)

gratulacje :P 100k+ zysku :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc! Przesłałem Co jakieś duperele jakbyś coś potrzebował, to wal.

Spoko :) Niech Ci te miejsca dobrze posłużą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany dzisiaj doznałem szoku, grałem sobie z kumplem FUT na zmiane... kolega zaczyna mecz, wyświetla sie drużyna przeciwnkina a tam TOTY Neuer, TOTY Lahm, Robben, Lewandowski sif :D i mecz zakończyl sie remisem 1:1 hahaha :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany dzisiaj doznałem szoku, grałem sobie z kumplem FUT na zmiane... kolega zaczyna mecz, wyświetla sie drużyna przeciwnkina a tam TOTY Neuer, TOTY Lahm, Robben, Lewandowski sif :biggrin: i mecz zakończyl sie remisem 1:1 hahaha :biggrin:

Handicap albo przeciwnik miał tylko mocny skład :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Handicap albo przeciwnik miał tylko mocny skład :)

raczej to drugie bo kumpel przeważał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich meczów i taka obserwacja - moi przeciwnicy, z którymi dość gładko przegrywam stosują zupełnie dziwne karty stylu gry - jak używacie tych kart?

ja dotąd robiłęm z reguły tak:

bramkarz - glove

CB - sentinel

boki obrony - shadow

CDM - Powerhorse

boki pomocy - engine

CAM - deadeye

ST - Hawk

oczywiście elastycznie, gdy miałem kogoś z pace ponad 90 to bardziej rozwijałęm inne talenty

Jak jest optymalnie ustawiać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka ostatnich meczów i taka obserwacja - moi przeciwnicy, z którymi dość gładko przegrywam stosują zupełnie dziwne karty stylu gry - jak używacie tych kart?

ja dotąd robiłęm z reguły tak:

bramkarz - glove

CB - sentinel

boki obrony - shadow

CDM - Powerhorse

boki pomocy - engine

CAM - deadeye

ST - Hawk

oczywiście elastycznie, gdy miałem kogoś z pace ponad 90 to bardziej rozwijałęm inne talenty

Jak jest optymalnie ustawiać?

A jaki masz skład? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie:

Styl GK jest dobry, sam go używam i u mnie Adler broni 3/4 piłek. Godnym polecenia jest również styl "Glove"

CB- Tutaj dałbym każdemu szczerze styl Anchor,ponieważ obrońcy jak Kaboul, Vertonghen nie grzeszą w Pace,a o obronie i główkach również nie wypadałoby zapominać.

LB- zdecydowanie Sentinel. Pace mają dosyć dobry, zwłaszcza Clichy więc bym tylko i wyłącznie rozwijał Obronę i Główki.

RB- Tak samo jak LB tylko,że po co Zabalecie styl "Gladiator"? :) A zwłaszcza podwyższenie strzelania? Dałbym mu styl kotwice ;)

CDM- powerhouse,bez zmian :)

Style najlepsze według mnie dla LM i RM to: Hunter,Catalyst,Deadeye,Sniper zależy jak grasz swoimi zawodnikami. 

CAM- Maestro :)

ST- Hawk,Sniper,Finisher i Hunter.

Na forum EA bodajże jest poradnik obrazujący jakie dokładnie style najlepiej pasują do formacji 4-1-2-1-2 :) Myślę,że chociaż odrobinę pomogłem i o to Ci chodziło w twoich poprzednich postach :)  Oczywiście nie każdy musi się zgadzać z moim zdaniem. Wymieniłem te style,które według mnie są najlepsze na daną pozycję. Pozdrawiam!

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też sie wtrące bo zauważyłem że niektóre style nie pasują do zawodników (moim zdaniem) np. Kroos jako maestro jest niewidoczny na boisku, podstawowy asystuje i strzela wybornie, Mandzukic np. jastrząb nawet nogami strzela hurtowo :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja też sie wtrące bo zauważyłem że niektóre style nie pasują do zawodników (moim zdaniem) np. Kroos jako maestro jest niewidoczny na boisku, podstawowy asystuje i strzela wybornie, Mandzukic np. jastrząb nawet nogami strzela hurtowo :biggrin:

Nie każdy zawodnik ma te same statystyki i workrates i tam takie :) Ja dobieram tak style, aby jak najbardziej rozwinęły daną kartę :) Poleci mi ktoś jakiś skład do 110k? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy zawodnik ma te same statystyki i workrates i tam takie :) Ja dobieram tak style, aby jak najbardziej rozwinęły daną kartę :) Poleci mi ktoś jakiś skład d

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=jtO5kYApnKOdC:ps3 z czystym sumieniem moge polecić Ci taki skład (takim składem grałem ostatni mecz dlatego lepszych mam na ławce) spokojnie starczy Ci 50k a gra nimi sie bardzo dobrze no i coś innego niż BPL albo SERIE A... praktycznie ciągle trafiam na takie składy :D a za reszte kupiłbym Schweinstenger'a :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.easports.com/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=jtO5kYApnKOdC:ps3 z czystym sumieniem moge polecić Ci taki skład (takim składem grałem ostatni mecz dlatego lepszych mam na ławce) spokojnie starczy Ci 50k a gra nimi sie bardzo dobrze no i coś innego niż BPL albo SERIE A... praktycznie ciągle trafiam na takie składy :biggrin: a za reszte kupiłbym Schweinstenger'a :biggrin:

No właśnie w tym problem,że ostatnim moim składem była bundesliga 4-2-3-1 (2) :D. Dlatego chciałbym się oderwać całkowicie od tej ligii. BPL raczej nie wchodzi w grę, bo za dużo osób gra nim w FUT :) http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=iAC0COA6nKN9X:ps3 mój stary niemiecki skład :) Myślę jeszcze nad czymś takim http://www.futhead.com/14/squads/5755332/ ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie w tym problem,że ostatnim moim składem była bundesliga 4-2-3-1 (2) :biggrin:. Dlatego chciałbym się oderwać całkowicie od tej ligii. BPL raczej nie wchodzi w grę, bo za dużo osób gra nim w FUT :) http://www.easports.com/pl/fifa/football-club/ultimate-team/show-off?showoffId=iAC0COA6nKN9X:ps3 mój stary niemiecki skład :) Myślę jeszcze nad czymś takim http://www.futhead.com/14/squads/5755332/  ;)

ten drugi skład bardzo "fajny" ;) jak Cie stać kupuj ich :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten drugi skład bardzo "fajny" ;) jak Cie stać kupuj ich :biggrin:

Też myślę,że może być. Akurat by mi zostało jakieś.... 2k? :biggrin: Ligue 1 stwierdziłem,że odpada bo nie chce mieć PSG składu :) BBVA raczej też nie wchodzi w grę. Na "krajowe" składy też nie mam jakiegoś pozytywnego nastawienia,chociaż się również zastanawiam nad Argentyną.

Edytowane przez Michalx2204

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×