Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

kto pisze ze TERRY jest slaby w 12 lub 13 jest bardzo dobrym znawca gry :) :) :) heheheh

ps. sprzedaj gre bo sie ośmieszasz

Edytowane przez Royalek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/uk/football/fifa-ultimate-team/show-off#bHBL8pCpnHQni:ps3

Moj skład teraz będę musiał znowu handlować bo wydałem na paczki wczoraj sporo a tak mi sie nie chce i brakuje mi Robinho, Di Natale i Buffona za tydzień może będę ich miał jak dobrze pójdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przetestowalem kilku obroncow srodkowych z BPL poniewaz gram 3-5-2. Gralem Terrym, Aggerem, Kabulem, Verma, Koscielnym, MBia, Djourou, Vertojgenem*, Kompanym i moge powiedziec ze najgorsi byli Terry i Agger, najlepsi Verma, Koscielny i Vertojgen, najbardziej nieoplacalny Kompany, a najbardziej oplacalni Kaboul, Kosa, Verojgen i Mbia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Szlachcic - Hahaha, żal mi kolesia. Przegrał bo nie umie grać i jeszcze ci ciśnie ;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to znowu ja :biggrin:. Chciałbym się zapytać,czy dostaje się tylko jedno zadanie menedżera w grze?Bo wykonałem ostatnio 12/12 zadań menedżera i myślałem,że codziennie będe dostawał nowe zadania a tutaj lipa. Z góry dziękuje bardzo za odpowiedzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kto pisze ze TERRY jest slaby w 12 lub 13 jest bardzo dobrym znawca gry :) :) :) heheheh

ps. sprzedaj gre bo sie ośmieszasz

Pogadaj z moją ręką. Wielki mi znawco, pozdro i potańcz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety to znowu ja :biggrin:. Chciałbym się zapytać,czy dostaje się tylko jedno zadanie menedżera w grze?Bo wykonałem ostatnio 12/12 zadań menedżera i myślałem,że codziennie będe dostawał nowe zadania a tutaj lipa. Z góry dziękuje bardzo za odpowiedzi.

Na chwilę obecną było tylko jedno zadanie. Nie wiadomo, może w przyszłości jeszcze coś dorzucą :biggrin:

Edytowane przez Szlachcic*
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://www.ea.com/pl...eadWVrnHQvA:ps3

Ja mam taki. Na początku sobie myslę że zrobię skład z samych brazylijczyków, ale doszedłem do wniosku że wolę zrobić skład z ligi portugalskiej. Tylko za bardzo nie mam w czym wybierać jeśli chodzi o taktykę 4-3-3:/ Najlepszy napastnik to Cardozo ale wolny jak mucha w smole, obrońców tez nie ma za dobrych:/ Ogólnie to nie wiem kogo kupić, jakieś rady?

Nie ukrywam że w oko wpadł mi:

Gaitan na PS (sprzedam Alana z rezerwy zostanie Izmailov)

Cardozo (ale wolny)

Lucho Gonzalez (on mi chyba jest zbędny bo jako playmakera mam joao moutinho)

Otamendi na Środek obrony

Atsu na LS bo skubaniec szybki (92 pace ale ovr około 75:/)

Chodzi o doszlifowanie składu bo utknałem w drugiej lidze:D Brakło 1 pkt do awansu. Chodzi tylko o rady bo fundusze mam mizerne;)

Edytowane przez Radzio19871

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam problem z kartami które są na wymianę...a mianowicie chodzi o to że coś mi się zawiesiły karty, które już zostały sprzedane i za groma nie mogę ich usunąć z zakładki "karty na wymianę", przez co blokują mi sprzedaż innych kart :/ dodam że są to tylko karty "kontraktów piłkarzy", wszystkie inne znikają.

ktoś spotkał sie juz może z taką sytuacją? może jakieś rady jak pozbyć się problemu?

Pomocnym z góry dziękuję!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

mam problem z kartami które są na wymianę...a mianowicie chodzi o to że coś mi się zawiesiły karty, które już zostały sprzedane i za groma nie mogę ich usunąć z zakładki "karty na wymianę"

też mam taką kartę, jest to karta, którą sprzedałem około tygodnia temu i zniknęła mi ze sprzedanych - ale nie dostałem za nią kasy - dzisiaj wróciła, ale nie mogę nic z nią zrobić..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już o tym pisałem. To sa karty które znikały wcześniej ze stosu kart. Teraz się pojawiły i trzeba je usunąć jeśli chce się handlować :D Pierwsza porcję usuwałem ponad pół godziny, drugą kilka minut :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja gram sobie takie mecze:

1349342.jpeg

pozdro z 4 ligi.

odpusc juz na dzis, czasami trzeba troche odpoczac hehe znam to z autopsji

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dużo ludzi ma w składzie D. Luiza. Ciekawe czy dostanie upgrade w styczniu :biggrin:

Wziąłem go ze względu na to, że był najlepszym obrońcą z BPL w 12 ;) Jeszcze nie grałem, ale mam nadzieję, że jeszcze dzisiaj wypróbuję składzior ;p

@up

Złóż team z jednej ligi, lub narodowości. Sprzedaj swoich grajków i napisz ile masz kasy to coś wymyślę ;]

Edytowane przez Teusz9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sory ze zadaje takie pytanie , kolega szlachcic napisal cos o upgarde w styczniu ,. W Fife gram od niedawna dlatego pytam co to takiego panowie z ea serwuja?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z 80k Coinsów. Bez sprzedaży tych grajków bo kimś muszę grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam z 80k Coinsów. Bez sprzedaży tych grajków bo kimś muszę grać.

Jaką formacją chcesz grać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×