Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Wgl. miałem dylemat z jakiej ligi skład zrobic i postawiłem na niemiecką xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem fifa points za 54 zł. Jak uważacie kupić tylko 10 paczek czy nie warto za tyle się w to bawić bo aby stracę 5 dych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem fifa points za 54 zł. Jak uważacie kupić tylko 10 paczek czy nie warto za tyle się w to bawić bo aby stracę 5 dych ?

Nikt Ci przecież nie powie, że wypadnie jakiś sztos, masz pieniądze na zbyciu to ryzykuj ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem fifa points za 54 zł. Jak uważacie kupić tylko 10 paczek czy nie warto za tyle się w to bawić bo aby stracę 5 dych ?

50/50 decyzja należy do ciebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok po patrze na rynku

Nawet Casillas nie robi szału. Także w sumie ciężko coś doradzić, tego Diego Lopez, co masz na rezerwie jest dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak stwierdzacie, że dany bramkarz się nie nadaje :D

Puszcza szmaty? Strzały w środek?

Prawda jest taka, że strzały to element losowy i to że parę razy nie wyłapał czegoś nie znaczy że jest kiepski. Parę bramek strzeliłem z ponad 20 metrów złotym bramkarzom ale w innych sytuacjach bronili jak w transie więc nie moge powiedzieć, że któryś jest słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekaw jestem jak stwierdzacie, że dany bramkarz się nie nadaje :biggrin:

Puszcza szmaty? Strzały w środek?

Prawda jest taka, że strzały to element losowy i to że parę razy nie wyłapał czegoś nie znaczy że jest kiepski. Parę bramek strzeliłem z ponad 20 metrów złotym bramkarzom ale w innych sytuacjach bronili jak w transie więc nie moge powiedzieć, że któryś jest słaby.

No przeciez napisałem, że miałem obu najlepszych gk z hiszpańskiej: Valdesa i Casillasa i po ograniu parunastu meczy z ich udziałem, mogę to stwierdzić, nie wiem co w tym takiego niewiarygodnego.

Edytowane przez Salwik92

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad kupnem fifa points za 54 zł. Jak uważacie kupić tylko 10 paczek czy nie warto za tyle się w to bawić bo aby stracę 5 dych ?

Juz lepiej kupić sobie coinsy na allegro za te 54 zł.Przynajmniej masz pewną kase bez ryzyka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No przeciez napisałem, że miałem obu najlepszych gk z hiszpańskiej: Valdesa i Casillasa i po ograniu parunastu meczy z ich udziałem, mogę to stwierdzić, nie wiem co w tym takiego niewiarygodnego.

Parunastu? Spoko :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co Ty tak bluzgasz? Nie pierwszy i nie ostatni raz zapewne kogoś wywala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Bastosa LM 4-2-3-1 82 overall cena do uzgodnienia

3x Rodriguez rozne formacje 83 overall tanio!!

Kupie Niemcow! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no otworze te paczki za 100zl bo nie wytrzymam hehe tylko pytanie do was kiedy najlepiej, w poniedzialek nowy TOTW ? jakis cynk gdzies daja kogo mniej wiecej mozna sie tam spodziewac ? aczkolwiek IF Rooney bym nie pogardzil ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

To chyba też nikt Ci nie powie kiedy lepszy drop ;) Najlepiej uderz w nisze typu, o 3 w nocy, albo o wschodzie słońca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe pogdybac sobie zawsze mozemy, od tego jest forum ;) jak jakis lipny TOW bedzie to odpuszcze do nastepnego tygodnia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no otworze te paczki za 100zl bo nie wytrzymam hehe tylko pytanie do was kiedy najlepiej, w poniedzialek nowy TOTW ? jakis cynk gdzies daja kogo mniej wiecej mozna sie tam spodziewac ? aczkolwiek IF Rooney bym nie pogardzil ;)

TOTW w środę o 19 i podobno wtedy jest najlepiej otwierać. Niczego jednak nie można zagwarantować, to jest niczym hazard :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dobra jest to wstrzymam sie do srody do 19 jak bedzie ktos fajny z BPL to otwieram za setke i wrzuce na forum co wypadlo z poszczegolnej paczki :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zrobic srebrny skladzik.

Jaka lige mi polecacie?

Edytowane przez Poareow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×