Skocz do zawartości
pablos_83

FIFA Ultimate Team

Rekomendowane odpowiedzi

Działa wam FUT ? Bo ja się nie moge zalogować

Działa.

A co do kolegi wyżej za utrzymanie w 1. lidze jest 6750 a za spadek 3400.

Zakładając, że spadniesz i zdobędziesz mistrzostwo 2. ligi dostaniesz za premie 13400. Za dwukrotne utrzymanie w 1. lidze dostaniesz 13500, jednak zachowujesz szanse na mistrzostwo :)

Edytowane przez Szlachcic*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie moge wrzucic aktualnego skladu ktorym 4x pod rzad mistrzostwo 1 ligi zdobylem, nie wiem czemu

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wyświetla mi się, a chętnie bym zobaczył.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę skład nie z jakiejś najwyższej półki, a jak ktoś umie grać to i taki wystarcza ;D

Tylko CB drożsi ;D Ile wydałeś, jeśli mogę spytać?

Edytowane przez crix15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokladnie, pozory moga mylic ale chamberlain i moses to naprawde nie byle grajki co moze mowic ich cena, chamberlaina zmienie jedynie na bale, cisse na balloteliego lub van persie, co do mosesa to narazie nie mam pomyslu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten sklad kosztowal mnie 48K ( yaya toure wypadl mi z paczki) tyle ze nie czekalem na okazje itp wiec pewnie da sie taniej

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paradoksem jest, że gracze z kartami non rare grają lepiej niż ci z rare :biggrin:

Nie widzę związku totalnie... raz może gość zagrać lepszych składem, a raz gorszym i co to ma znaczenie, jak gra? Stać go na lepszych to kupuje, ma swój sposób na zysk i tak to działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zarobiłem trochę kasy i wydałem na jedna paczkę i chuja dostałem już nigdy więcej paczek nie kupuje !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moja rada to za kase najpierw zbuduj sklad ktorym Ci sie bedzie dobrze gralo, pozniej otwieraj paczki

tak sobie mysle czy nie doladowac konta PSN za 100zl, kupic fifa points i otwierac paczki :)

Edytowane przez piachu00

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdym składem można wygrywać, ja zmieniam na Bundesligę, żeby paczek pootwierać :D Na skład wydam ok.160k a jak sprzedam swoich zawodników to już wyjdzie ok. 100-120k.

@piachu jeżeli dajesz radę w 1 lidze zdobywać mistrzostwa tym składem to wymień aby paru słabszych zawodników, a za resztę kupuj paczki. Szkoda tracić kasy na fifa points ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bez paczek za gotowke albo wielkiego szczescia nigdy nie kupie powaznych wzmocnien ;) hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad sprzedaniem całego składu angielskiego w formacji 4-1-2-1-2 i kupieniem graczy z Bundesligi pod tą samą formację. Tam zawodnicy są o wiele tańsi, także mocni więc powinno grać się bardzo dobrze. Szybciej zbuduję skład i będę mógł kupować paczki. Co sądzicie o takim pomyśle?

ja zaczalem od francuskiej a teraz mam niemiecka polaczona z bundes i gra sie bardzo dobrze a to moj skladzik http://www.ea.com/pl/football/fifa-ultimate-team/show-off#cGO7EyXznHRmx:ps3 polecam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a taka ciekawostka, jezeli mam jakies wieksze problemy albo przegrane mecze to wlasnie sa z zespolami z zawodnikow ligi francuskiej ;) ich pace zabija bez kitu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie widzę związku totalnie... raz może gość zagrać lepszych składem, a raz gorszym i co to ma znaczenie, jak gra? Stać go na lepszych to kupuje, ma swój sposób na zysk i tak to działa.

Źle napisałem posta. W moim przypadku większośc porażek jest z zespołami złożonymi z non-rare.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś grał Llorisem lub Hartem, ew. De Geaą (?), bo szukam jakiegoś bramkarza z BPL. Cech ssie pałkę totalnie. 25k, a nic prawie nie broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam De gea, w miare, jak gram przeciwko Hartowi to wiem, ze potrafi gosc wyjac wszystko, wiec tylko sweaty goals zostaja %-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co mówiłem o tam tej paczce to jednak dostałem kogoś Marrone z Juve najmniej w mojej formacji jest za 6,3k :D naszczescie nie stracę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja otworzyłem kilka paczek i jak do tej pory najdroższy był Koscielny z Arsenalu... No, ale nie ma co się poddawać jak tylko uzbieram 7,5k to otwieram :biggrin: Jak nałóg :pinch:

Edytowane przez kryn3k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hehe troche to ma wspolnego z hazardem bo i mnie trzesie do tych paczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@piachu00

Mam tak samo.Wydałem na paczki już ponad 130k,odzyskałem z nich mniej więcej połowe.Paczki to taki pic na wode który przyciąga faktem że można trafić np. Messiego IF i sprzedać za 3 mln.Tylko weź tu kuźwa traf tego messiego,jak ma się problem z trafieniem kogoś wartego 50k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcę zbudować dobry skład z ligi angielskiej.

Jakie ustawienie i kogo mi polecacie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×