Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Bo niema... Jak się ma wersje PL (jak ja) to dalej jest się olewanym (jak z trofeami i ostatnią poprawką)....

Na EU jest...

Ja mam angielską i też nie mam :P (w polskim sklepie).

W ogóle to nie ma nic do rzeczy.

Szkoda, że moje przypuszczenia się sprawdziły i muszę kupić na sklepie UK albo odpuścić.

Nie che mi się zakładać konta wirtualnego master card! Poza tym prowizje są takim zdzierstwem,

że GOTY edition to jedyne rozsądne wyjście - chyba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam angielską i też nie mam :P (w polskim sklepie).

W ogóle to nie ma nic do rzeczy.

I tu pozwolę sobie nie zgodzić się.

Wersja EN store EN wersja PL store PL to jest logiczne...

Dla wersji PL brak jest jakiegokolwiek wsparcia (pudate, DLC) ·Wersja EN posiada.

Co nie znaczy, że nie można umieścić DLC dla wersji EN z odpowiednim opisem... (jest kilka takich dodatków - np. NFS o ile mnie pamięć nie myli)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. sciagnalem dodatek, zainstalowalem, ale nie mam zielonego pojecia jak go odpalic. czytalem w necie ze po zakonczeniu ostatniej misji w podstawowej wersji pojawi sie filmik

tak jakbys skonczyl gre, a pozniej uruchomi sie dodatek, u mnie sie to nie dzieje wyskakuja napisy jak po skonczeniu gry i tyle. o co chodzi ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma w menu dodatkowego Contentu albo coś takiego? W ogóle jak masz wersję PL to zapomnij o graniu w dodatki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie ma w menu dodatkowego Contentu albo coś takiego? W ogóle jak masz wersję PL to zapomnij o graniu w dodatki

mam ang. wersje a w menu nie ma zadnej opcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj że dodatek musi być zgodny z grą innymi słowy kod na opakowaniu musi być taki sam jak w dodatku np. ja mam kod BLES 0033 i taki kod musi też mieć dodatek. Kiedy próbujesz ściągnąć dodatek jest to zaznaczone gdzie po prawej stronie.

Swoją drogą przez jakie PSS ściągałeś dodatek i jakiej karty użyłeś ponieważ ja mam karte VISA i nie moge za Chiny dodatku ściągnąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamietaj że dodatek musi być zgodny z grą innymi słowy kod na opakowaniu musi być taki sam jak w dodatku np. ja mam kod BLES 0033 i taki kod musi też mieć dodatek. Kiedy próbujesz ściągnąć dodatek jest to zaznaczone gdzie po prawej stronie.

Swoją drogą przez jakie PSS ściągałeś dodatek i jakiej karty użyłeś ponieważ ja mam karte VISA i nie moge za Chiny dodatku ściągnąć

no tak zgadza sie na plycie mam BLES-00333 i dodatek tez mam kupiony do tej wersji ( innego zreszta nie ma) DLC kupowalem z irlandzkiego konto karta VISA. dzis sciagne jeszcze raz i zainstaluje od nowa. ma ktos jeszcze jakies pomysly??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj reinstalować cała grę...

PS. jak zakupisz co z PSS ile razy możesz go sobie ściągnąć? Załóżmy, ze stracisz cała zawartość dysku i co wtedy? Kupiłeś grę i nie masz płytki, a zatem czy możesz w każdej chwili (zawsze) zassać ją z PSS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS. jak zakupisz co z PSS ile razy możesz go sobie ściągnąć? Załóżmy, ze stracisz cała zawartość dysku i co wtedy? Kupiłeś grę i nie masz płytki, a zatem czy możesz w każdej chwili (zawsze) zassać ją z PSS?

Tak bez limitu, chyba ze PS3 ci siadlo i przesiadasz sie na nowe, to wtedy mozesz to zrobic tylko 4 razy (na raz do kazdej zepsutej konsoli) (w sumie 5 wliczajac te z zalozenia pierwszą zepsuta juz konsole), ale jesli komus sprzedasz, wszystkie 4 sloty, to po zepsuciu sie obecnej konsoli, jestes w dupie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak zgadza sie na plycie mam BLES-00333 i dodatek tez mam kupiony do tej wersji ( innego zreszta nie ma) DLC kupowalem z irlandzkiego konto karta VISA. dzis sciagne jeszcze raz i zainstaluje od nowa. ma ktos jeszcze jakies pomysly??

problem rozwiazany. podlaczylem neta (wczesniej jak uruchomilem gre to nie mialem neta pod konsola) i sciagnelo mi update do podstawowej wersji gry. teraz w glownym menu widac jakie dodatki sie ma sciagniete. juz mam 21 poziom :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy bedzie dostepny jakis boundle pack czyli wszystkie dodatki naraz do pobrania z PS store jako DLC?

Mam wersje kolekcjonerska F3(EN) i nie mam ochoty kupowac wersji GOTY, ale jesli za 5 dodatkow mam zaplacic łącznie 50$, to lepiej dorzucic jeszcze 10$ i kupic kolejne pudelko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy bedzie dostepny jakis boundle pack czyli wszystkie dodatki naraz do pobrania z PS store jako DLC?

Mam wersje kolekcjonerska F3(EN) i nie mam ochoty kupowac wersji GOTY, ale jesli za 5 dodatkow mam zaplacic łącznie 50$, to lepiej dorzucic jeszcze 10$ i kupic kolejne pudelko...

Nie bedzie czegos takiego, przynajmniej nie ma w planach, i na Xboxie tez tego nie bylo, wiec watpie, lepiej poczekac i kupic GotY (i ja tak na pewno zrobie)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jakieś informacje, że GOTY Fallout3 będzie normalnie dostępny w sklepach w Polsce?

pytanie czy wtedy kupować wersję ENG czy PL ? (chodzi o patche).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są jakieś informacje, że GOTY Fallout3 będzie normalnie dostępny w sklepach w Polsce?

pytanie czy wtedy kupować wersję ENG czy PL ? (chodzi o patche).

Nie słyszałem żeby miała wyjśc polska wersja GOTY. Ja wersje PL już dawno olałem, brak pucharków, łatki i teraz jeszcze nie można ściągnać dodatków. A była to jedyna gra na której mi zależało aby była spolszczona ze względu na ilośc dialogów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z oficjalnej dystrybucji zapewne nie kupisz - ale na pewno będą wersje UE dostępne. Już niektóre sklepy maja Preordery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a czy ktos oreintuje sie jak to bedzie z save'ami ?

Mam zwyklego F3 EN, zamierzam kupic wersje GotY, czy jak ja zainstaluje, to bede mogl wgrywac save'y z wczesniejszej wersji?

btw: a wlasciwie to zastanawiam sie, czy nie dac sobie spokoju z tymi dodatkami i nie sprawic sobie Fallen Earth...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że monzna ściągnąć pełne spolszczenie do fallouta? szukałem na tym pss i nic takeigo nie znalazłem. Blagam pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda że monzna ściągnąć pełne spolszczenie do fallouta? szukałem na tym pss i nic takeigo nie znalazłem. Blagam pomocy!

Oczywiście, że nieprawda. Nie ma takiej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nieprawda. Nie ma takiej możliwości.

to i wsumie dobrze, bo zarzekałem się kiedyś że będe grał po angielsu zyby troche nadrobić szkołe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś taki trochę niesmak mam jak tak sobie gram w tego nowego fallouta... najpierw byłem mocno zniesmaczony pomysłem przeniesienia w 3d... potem po filmikach zmieniłem zdanie... potem kupiłem i leżała sobie tak kilka miesięcy, bo nigdy jakoś nie było czasu, a znając swoje zamiłowanie do klimatów madmaxowo-falloutowych wiedziałem że wsiąknę... no i co się okazało...

ok. Wsiąkłem... mimo to gra jest pełna bugów, głupich, głupkowatych bądź też kretyńskich rozwiązań, wielokrotnie niekonsekwentna fabularnie, z kompletnie niezbalansowanym poziomem trudności (najpierw trochę trudno), ale po kilku levelach straaasznie banalnie... no i te tony zabitych....... powiem tak, choć na mmorpgach też ładnych parę setek godzin zmarnowałem, to jednak nie tego oczekiwąłem po rasowym rpg'u... zadania zawsze polegają na zabiciu mniejszych bądź większych grup wrogów, które - bądźmy szczerzy - poza wyglądem za mocno się od siebie nie różnią... jakoś tak nie odczuwam różnicy między zabiciem super mutanta a najemnika od talonów.... no chyba nie o to jednak chodziło... System rozwoju postaci to jakaś żenada... przy jednym przejściu mam wymaksowaną 1/3 skilli??? Perki dzielą się na bezużyteczne i niezastąpione, do tego stopnia, że nie ma w zasadzie żadnego wyboru??? Podstawowy niegdyś perk Swift Learner, który w teorii powinien być przydatny jest wręcz nie wskazany?? VATS, który ułatwia bitwę to jednocześnie potrafi wprowadzić nie lada chaos, gdyż zawsze daje te durne zbliżenia, które siłą rzeczy burzą obraz taktyczny starcia (pytanie, gdzie do cholery podział się ten drugi koleś co przed chwilą stał obok? pojawiało się nadto często).... Klimat niby falloutowy, to jednak jakiś taki.... cukierkowato "amerykański".... gdzie te niezastąpione "easter eggs" występujące w poprzednich falloutach w ilościach przeogromnych (chyba każdy fan Monty Pythona grający w Fallouta kojarzy słynny most, hehe), które dodawały całej grze swoistego uroku?? Czemu u licha tak często występują miejsca gdzie nie da się podskoczyć a się o to aż prosi?? Co do grafiki, animacji nie będę nawet pisał bo samo przejście w 3d to była decyzja odważna, tylko przecież dla Bethesdy gry w 3d to nie nowość - więc skąd ta żenada???

I co nam to wszytko daje???

Jedną z bardziej wciągających gier w jakie ostatnio grałem (no może do infamousa się nie umywa, ale jednak).... tak, tak, pomimo tych wszystkich wad, tego niewybaczalnego wręcz niedopracowania, gra wciąga lepiej niż większość dopracowanych i dopieszczonych tytułów.... Jak to się dzieje?? Szczerze, nie mam pojęcia i... nie obchodzi mnie to, dziś pewnie zarwę kolejną nockę i będę jutro cierpiał na senność w pracy, tak jak dziś i tak już od tygodnia...

PS: Wiem, że to i tak już dawno po czasie i każdy dawno ma wyrobione zdanie na temat gry, ale jakoś tak musiałem z siebie to wyrzucić :P :P :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trudno sie z Toba nie zgodzic ;)

wg mnie poziom fabularny i wymagania intelektualne gier obnizaja sie, aby ogarnac jak najwieksza grupe docelowych klientow i maxymalizowac zysk producenta

i chociaz F3 ma wiele wad i ogolnie regres w porownaniu do poprzednich czesci, to i tak jest to perelka na tle pozostalych infantylnych produkcji

BTW: ktos juz zassal dodatki i moze podzielic sie wrazeniami, czy tez wszyscy czekaja na GotY ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stare Fallouty stały się czymś w rodzaju obiektu kultu, co w rezultacie postawiło kontynuatorów przed diablo trudnym, żeby nie napisać niemożliwym, zadaniem. Kocham stare Fallouty, ale tego nowego tak bym się nie czepiał. Nie spodziewałem się, że osiągnie taki poziom jak wcześniejsze gry, ale bądźmy szcerzy, wprowadzenie takiego klimatu i stylu rozgrywki w tych czasach, kiedy to od gier wymaga sie mega realizmu i efekciarstwa, było niesamowicie skomplikowane, a im się udało. Nie jest to stary, dobrze znany i lubiany system, ale nowy, niezły i całkiem udany. gra się dobrze, czuje się kliacik starych gier, gdyż świat jest pierwsza klasa, a jeśli ktoś uważa, ze jest zbyt łatwo, to ma suwaczek poziomu truddności, którym może pozmieniać to i owo. Gra ma wiele błędów, ale jeśli zostaną poprawione w następnych częściach, nie będzie lepszego postnuklearnego świata rpg, niż ten właśnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(..)świat jest pierwsza klasa, a jeśli ktoś uważa, ze jest zbyt łatwo, to ma suwaczek poziomu truddności, którym może pozmieniać to i owo. Gra ma wiele błędów, ale jeśli zostaną poprawione w następnych częściach, nie będzie lepszego postnuklearnego świata rpg, niż ten właśnie.

Świat ujdzie, choć mały, ale z tym suwakiem od trudności to ni w cholere się nie zgodzę. Jak zacząłem, od razu ustawiłem na najtrudniejszy, bo tak lubię. Zginąłem ze 2 razy zanim pojąłem o co chodzi z "systemem walki", a potem już nigdy. A nie zgodzę się, ponieważ im dalej ten suwak jest w prawo(tzn, im gra trudniejsza) tym więcej dostaje się doświadczenia, co równa się szybszemu dostawaniu perków (są co level, a nie jak kiedyś co 3-4 levele).   Perki, jak kolega wyżej zauważył, dzielą się na bardzo ważne i totalnie nieistotne. Tak samo jak niektóre skille (przypomina się fallout tactics i np. Speech).

Reasumując, im trudniejsza gra tym tak naprawdę łatwiejsza. O czicie na leczenie się podczas walki bez ŻADNYCH punktów karnych nie wspomnę.Gdyby chociaź była animacja wbijania sobie stimpacka w ...cokolwiek, to by było fair.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×