Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

A szkoda, grę kupiłem w sumie przez przypadek bo tak mnie tknęło gdy zobaczyłem kolekcjonerską edycję w empiku za 99zł, niestety polska wersja. Pocieszające jest że i bez dodatków to świetna gra; P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam, mam f3 wersje bles 00333, chciałbym ściągnąć dodatki ale na pss pl nie ma, słyszałem ze można z Uk ściągnąć ale nie mogę znaleźć tej strony moze mi ktos linka podać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Watpie, szansa jest zawsze, ale do tej pory nic nie powiedzieli wiec wniosek nasuwa sie sam.

mam pytananko czy wersja Goty ma byc tez spolonizowana,sa jakies oficjalne info.na ten temat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up Zadaj sobie trochę trudu i przejrzyj chociaż ostatnią stronę! na samej górze ktoś o tym pisał!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy wyjdą jeszcze jakieś dodatki do Fallout'a 3?

Aktualne już niestety zrobione, a nie wiem czy pozbyć się tej świetnej gry przez allegro czy może zostawić i czekać na kolejną dawkę post-apokaliptycznego świata?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy wyjdą jeszcze jakieś dodatki do Fallout'a 3?

Aktualne już niestety zrobione, a nie wiem czy pozbyć się tej świetnej gry przez allegro czy może zostawić i czekać na kolejną dawkę post-apokaliptycznego świata?

Na X'a wyszła Mothership Zeta. Można się spodziewać, że trafi kiedyś do PS Store.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na X'a wyszła Mothership Zeta. Można się spodziewać, że trafi kiedyś do PS Store.

Taaak, 8 października. Już przeszedłem :tongue: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taaak, 8 października. Już przeszedłem :tongue: .

Oops. Mój błąd, przeprasza. Miałem widocznie nieaktualne informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może czy wyjdą jeszcze jakieś dodatki do Fallout'a 3?

Aktualne już niestety zrobione, a nie wiem czy pozbyć się tej świetnej gry przez allegro czy może zostawić i czekać na kolejną dawkę post-apokaliptycznego świata?

Coz, ja tam czekam na goty, mimo wszystko polecam ci borderlands jesli chodzi o klimat post-apokaliptyczny, tyle ze tam nie ma nawet cutscenek oraz dialogow :) (tzn dialogi sa, ale moze 1% tego co bylo w falloucie :), takze lepiej zostaw sobie te gre i za rok do niej wroc)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam już GOTY i chcę się podzielić refleksją :

Nie pamiętam już jak było w zwykłej 3 angielskiej ale tu animacja często chrupie i gra potrafi się zamrozić podczas spaceru przez pustkowie nawet na 30 sek. Czuć po prostu wczytywanie kolejnego sektora mapy jak cholera.

Śmieszne bo w ustawieniach podczas gry da się wybrać poziom trudności :) Albo nie poświęciłem zwykłej trójce dostatecznie dużo czasu albo tam takiej możliwości nie było.

Wszyscy mówicie że za szybko da się nabić 20 level. Ja skończyłem główny wątek i mam level 12 więc chyba nie tak szybko (albo coś poprawili)

W głównym wątku wydaje się że wszystkie bugi poprawili ale dodatki to już inna historia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam już GOTY i chcę się podzielić refleksją :

Nie pamiętam już jak było w zwykłej 3 angielskiej ale tu animacja często chrupie i gra potrafi się zamrozić podczas spaceru przez pustkowie nawet na 30 sek. Czuć po prostu wczytywanie kolejnego sektora mapy jak cholera.

Mi się konsola przynajmniej 10 razy zawiesiła ;) O spadkach klatek i "freezach" kilkusekundowych nie wspominając.

Śmieszne bo w ustawieniach podczas gry da się wybrać poziom trudności :) Albo nie poświęciłem zwykłej trójce dostatecznie dużo czasu albo tam takiej możliwości nie było.

Była. Jednak nie zmieniałem.

Wszyscy mówicie że za szybko da się nabić 20 level. Ja skończyłem główny wątek i mam level 12 więc chyba nie tak szybko (albo coś poprawili)

Główny wątek...a poboczne zadania? Ja skończyłem wszystkie questy i 20 level miałem, nawet by na 25 expa starczyło.

Edytowane przez Duszol_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem Into the pitt , krótki i niedopracowany ( w pewnych momentach zdaje się być 15 fpsów na sekundę :( ) - Ale ma nawet niezły klimat

Teraz zacząłem Point lookout :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie najlepszym dodatkiem jest Point Lookuot. Moment w którym

główny bohater naćpał się nasionami drzewa był znakomity. :turned:

Na drugie miejsce zasługuje Mothership Zeta - końcówka bardzo udana.

Trzecie miejsce zajmuje dodatek Broken Steel za wydłużenie i zmianę zakończenia gry.

The Pitt natomiast miał świetny klimat i Operation Anchorage też nie był zły.

Nie chce się rozpisywać i streszczać dodatków bo i tak każdy kto będzie chciał je poprzechodzi.

Mimo tego że dodatki tracą płynność, a konsola się zawiesza mogę je polecić każdemu kto grał w F3 i gra mu się spodobała.

Na wikipedii jest napisane, że Mothership Zeta to ostatni dodatek do Fallout'a 3, więc więcej raczej nie wyjdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Guns of Anchorage były bardzo klimatowe , pod względem długości To Mothership Zeta i Point lookout górują :) , Into the pitt po prostu daje rade - jednak jest zdecydowanie za krótki , Broken steel jest trudny , ale całkiem całkiem jak na przedłużenie zakończenia fabuły :) Najmniej podobał mi się Mothership Zeta :) a najbardziej Guns of Anchorage :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mówicie że konsola momentami nie wyrabia i pojawiają się lagi + freezy ? :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mówicie że konsola momentami nie wyrabia i pojawiają się lagi + freezy ? :(

Port tej gry na PS3 jest dziurawy jak ser szwajcarski niestety :mad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem, nigdy w falloucie zadnych lagow nie mialem, tymbardziej freezow o.O ... - z 3 razy mi sie konsola zawiesila, ale to juz byly u mnie w pokoju takie spartanskie warunki (slonce itp) ze sie nie dziwie (w dodatku jako 7 na ziemie zdobylem platyne w tej grze hyhy ^^ ), doslownie od rana do nocy siedzialem [ ach ta grypa ] i nic niekomfortowego nie czulem grajac w to, takze wydaje mi sie ze przesadzacie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podstawowej wersji to mi się chyba raz zacieło ale w GOTY ?

Masakra w The pitt zacinało mi się nałogowo i co jakiś czas Freez...

W Guns of Anchorage też , w innych jest normalnie , tak przynajmniej u mnie było :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam takie pytanko jestem mam misje Galaxy Neaws noi przechodziłem tym metrem doszedłem do furtki niestety wyłamałem zamek, noi potrzebny jest chyba klucz czy ktoś mógłby mi pomóc :)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja dobrze rozumiem że w dodatki będę mógł zagrać po przejściu podstawowej gry? Mam wersję GOTY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytaNIE. CZY MOZNA SCIAGNC DODAtki z PSN?? bo mam wersje angieslksą podstawową i chciałbym połupac w dodatki a niechce kupowac GOTY:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedźcie mi ile tak średnio trwa przejście całej gry wraz z dodatkami... + zdobycie platyny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedźcie mi ile tak średnio trwa przejście całej gry wraz z dodatkami... + zdobycie platyny?

Mi licznik pokazuje 61 godzin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedźcie mi ile tak średnio trwa przejście całej gry wraz z dodatkami... + zdobycie platyny?

Mi bez dodatków zdobycie platyny zajęło jakieś 90h. Ale też zbytnio się nie spieszyłem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. mam pytaNIE. CZY MOZNA SCIAGNC DODAtki z PSN?? bo mam wersje angieslksą podstawową i chciałbym połupac w dodatki a niechce kupowac GOTY:P

a czemu nie?

tylko upewnij sie ze dodatek pasuje do kodu jaki masz na plycie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×