Skocz do zawartości
Emir

Fallout 3

Rekomendowane odpowiedzi

Tym razem z innej beczki...

Jestem blisko końca i pomimo wad o których wcześniej pisałem (i tych o których zapomniałem, ale to już i tak nieistotne) mam pytanie co do tych cholernych dodatków... Zbliżam się do końca gry, od dawna mam już 20 lvl, więc pomyślałem że sobie dokupię ten Broken Steel, żeby już powoli wbijać te 10 kolejnych lvl. Po przeczytaniu o problemach polskiej wersji nie zaskoczyło mnie, że nie zastałem dodatków na polskim psn (choć co to ich by kosztowało). Nieco bardziej zdziwiło mnie, że nie mogę kupić z angielskiego psn (w sumie nigdy z niego nie kupowałem, więc zdaje się że nigdy do niego karty nie przypiąłem), to już jednak wiem dlaczego. Niestety nie mogę także kupić z irlandzkiego i podejrzewam że i żadnego innego, bo domyślnie ustawia w danych karty kraj pochodzenia konta (domyślam się, że to właśnie powoduje ten słynny komunikat). Pozostaje zatem pytanie, czy mając kartę kredytową i nie chcąc bawić się w kupowanie na allegro brytolskich zdrapek mogę w ogóle zakupić te dodatki do wersji BLES???

Normalnie jeśli się nie da, to jestem mocno zniesmaczony taką sytuacją, bo osobiście wolę wersje angielskojęzyczne (kwestia gustu) i widzę, że chyba od dzisiaj będę musiał kupować same BLUSowe importy, żeby móc jakieś dodatki sobie później dokupić.

PS: jeśli kiedykolwiek popierałem wersje polonizowane to tylko dlatego, ponieważ na PieCach doprowadziło to do obniżki cen oryginałów do poziomu 50-70 zł za nową grę, w przypadku konsol nie ma takich ruchów, a nikt mi nie wytłumaczy dlaczego wydanie polskiej wersji gry na różnych platformach nie pozwala na ustalenie podobnej ceny dla wszystkich... Sorki za offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja. To leczenie jest przegięte, a postać na maksymalnym poziomie pewenie skopie każdego przeciwnika.

Co do lokalizacji, to u nas przekładają się na cenę, ale niestety wyższą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nie będę jednak ciągnął tematu kosztów polonizowanych gier bo to nie miejsce na to.

Co do lvl 20 to właśnie za szybko zdecydowanie sie go osiąga. Dodatkowo perk z tym uzupełnianiem punktów akcji po udanym zabiciu przeciwnika na 20 lvl powoduje że od połowy gry nie ma szansy już na porażkę nawet z wielkimi grupami ciężkich przeciwników. Jak się doda do tego perk powiększający ilość punktów akcji i maskę Ledouxa (ten sam efekt) to w jednej rundzie VAST ciężko żeby nawet największy twardziel nie padł.

Tylko czemu znowu nockę zarwałem przez tą grę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

Normalnie jeśli się nie da, to jestem mocno zniesmaczony taką sytuacją, bo osobiście wolę wersje angielskojęzyczne (kwestia gustu) i widzę, że chyba od dzisiaj będę musiał kupować same BLUSowe importy, żeby móc jakieś dodatki sobie później dokupić.

Mam podobny problem mam wersje europejska BLES-00333, na polskim pss nie ma dla niej dodatkow, a na amerykanskiej oczywiscie tylko dla wersji BLUS-30185. Cale szczescie, ze nie mam wersji polskiej bo to dopero bylaby porazka. Osobiscie czekam na wydanie wersji GotY - i na wszelki wypadek sciagne ja ze stanow ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uwielbiam tę serię. 1 część prawie całą przeszedłem. A 2 i 3 przeszedłem całe. Wszystkie gry z serii Fallout są jednymi z największych RPGów z całej historii gier.B)B)B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi w następnym tygodniu przyjdzie wersja GOTY , i będę miał w co grać do świąt :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie zamówiłeś? W Polsce premiera jest chyba 20 października - europejska 16 była. Ja tez czekam na goty ale od ULTIMY.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście te pecetowe nieroby z Bethesdy nie kiwnęły palcem przy GotY edition i port na PS3 jak był najbardziej zbugowany tak jest nadal. My - posiadacze PS3 powinniśmy paść przed nimi na kolana, że w ogóle udostępnili nam łaskawie dodatki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie oto pytanie:

Ktoś na forum ma wersję US Fallout'a 3 i będzie kupował wszystkie dodatki? Szukam ludzi z którymi można kupić wszystkie 5 dlc.

Mam wersję gry BLUS-30185. Cena to około 34zł (5x9,99$ + 4$ podatek x3,1zł /5).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie oto pytanie:

Ktoś na forum ma wersję US Fallout'a 3 i będzie kupował wszystkie dodatki? Szukam ludzi z którymi można kupić wszystkie 5 dlc.

Mam wersję gry BLUS-30185. Cena to około 34zł (5x9,99$ + 4$ podatek x3,1zł /5).

Wychodzi Ci w sumie ~55$, a za 60$ masz wersje pudelkowa. Jezeli tak bardzo zalezy Ci na oszczedzaniu, to wybierz dla swojego konta w US stan, gdzie sales tax = 0%.

Jeszcze nie dawno chcialem sciagnac dodatki, ale bede mial okazje byc w US to przywioze F3 GotY wraz z Deamon's Souls ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od poniedziałku :)

Kurde nie mam starych sejvów i muszę dobić 20 lvl i wtedy zacznę kosić dodatki ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od poniedziałku :)

Kurde nie mam starych sejvów i muszę dobić 20 lvl i wtedy zacznę kosić dodatki ^^

Ale ty w PL mieszkasz czy może na wyspach albo gdzieś w Europie :D

A i gdzie kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie skończyłem Broken steel -> "Who dares wins" jest trudne i to bardzo ale do zrobienia :)

Jeszcze nie mam 30 lvla. Ale wbicie Bad , good , evil nie będzie takie trudne bo można wybrać perk który powoduje

zmianę karmy na Neutral , bad albo good . Jak narazie i tak pod względem trofeów najtrudniejszy wydaje mi się być Into the pitt :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wygląda kwestia polonizacja F3 gotty ? Można się tego w ogóle spodziewać ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jak wygląda kwestia polonizacja F3 gotty ? Można się tego w ogóle spodziewać ?

Na moje lepiej odpuscic sobie wersje PL [z calym szacunkiem dla tlumaczenia]:

- ale nie ma dla nich patchy

- nie ma dla nich DLC lub jest ich mniej

- no i wszystko jest pozniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DLC ? Sorry jestem newbie w środowisku konsolowym :-)

DLC czyli Downloadable Content. Chodzi o dodatki do gier, programów, które możesz ściągnąć z sieci (w przypadku PS3 z Playstation Store). W przypadku Fallouta są to Operation Anchorage, Broken Steel i coś o czym zapomniałem :/.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na moje lepiej odpuscic sobie wersje PL [z calym szacunkiem dla tlumaczenia]:

- ale nie ma dla nich patchy

- nie ma dla nich DLC lub jest ich mniej

- no i wszystko jest pozniej

Kolega pytal o goty, czytaj uwaznie:

Panowie, jak wygląda kwestia polonizacja F3 gotty ? Można się tego w ogóle spodziewać ?

Zas co do samego goty, kupuj polska wersje bez obaw, bo wszystkie patche i dotychczasowe DLC beda w nim zawarte.

DLC ? Sorry jestem newbie w środowisku konsolowym :-)

Jak napisal kolega wyzej, z tym ze Operation Anchorage / Broken Steel / The Pitt / Mothership Zeta i Point Lookout sa to dodatkowe kilka misji ktore znaczaco wydluza gre, dajmy np ze kazda z misji ktore wypisalem wczesniej ma "podmisje" i ogolny czas przejscia jednego to bedzie 2-4 godziny, w polaczeniu z glownym watkiem to da spooooro zabawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki koledzy :). Jest już znana data premiery F3 GOTTY PL i czy dla tej 'edycji' są trofea, bo z tego co się orientuję, to dla zwykłego f3 pl nie ma ani trofeum ani jak koledzy wspomnieli DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O super :). Teraz tylko kwestia polonizacji, znana jest już data premiery wersji PL ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a są szanse na patch do starej części wraz z wyjściem polskiej GOTY?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Watpie, szansa jest zawsze, ale do tej pory nic nie powiedzieli wiec wniosek nasuwa sie sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×