Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Drop jest masakryczny - z ciekawości poszedłem do tej jaskini, przy wejściu stała grupka i naparzala ze snajperek, postalem i ja kilkanaście minut.

Wypadło mi kilka zielonych itemków, może gdybym posiedział dłużej  może wpadło by coś ciekawego, jest tylko jedno ale... Takie farmienie jest cholernie nudne... :)

Wolę pograć na pvp.

No właśnie pvp. Nie wiem za co nagradzany jest gracz ale na pewno nie za skilla, w meczach które dawalem z siebie wszystko w zamian nie dostałem nic. :whistling:

Za mecz, w którym lamiłem na całego (nie lubię map z pojazdami) wpadła mi egzotyczna broń (MIDA Multi-Tool) i fioletowe buty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny to przeciętna gra i tyle. Pomysł dobry, uniwersum ciekawe, wykonanie, jak na takie studio z takim doświadczeniem - mizerne. I to wcale nie tak, że nastawialiśmy się nie wiadomo na co - nastawialiśmy się na dokładnie to o czym same devy mówiły od początku - i nawet tego nie dostaliśmy. Marketing swoją drogą może sporo namieszać, ale jeśli sam deweloper opowiada co i jak będzie można robić (i to nie na przykładzie Destiny 2, 3 - ale na mapie, którą dostaliśmy w becie i gotowym produkcie), opowiada o udanej fuzji wszystkiego co najlepsze z gier MMO oraz tytułów takich jak Halo, Borderlands itd itp (gdzie kuwa, gdzie - bo może nie znalazłem tej miejscówki) - to jakimś cudem mam prawo oczekiwać tego o czym była mowa, nie wyobrażając sobie nie wiadomo czego. Gram, bo pvp jest dobrze wykonane, a co do singla, wbrew pozorom historia mnie zaciekawiła i chcę zobaczyć jak się rozwinie - ale gram jedynie do czasu pojawienia się jesiennych "hitów". Gadanie o zbyt wczesnym ocenianiu gry, dawaniu jej forów itd itp - no śmiech na sali - to BF4 został cholernie skrzywdzony zbyt wczesnymi ocenami, gdyż nie widzieliśmy jeszcze wszystkiego, a dlc w drodze.

Parafrazując wypowiedź z innego miejsca w sieci - miały być dziwki, koks i lasery - mamy lasery...

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyżby farma w jaskini została uśmiercona :) ? 

W jaki sposób?

Moby z jaskini wybiegają i rozpraszają się na ten obszar. Jak ich na zewnątrz najpierw nie wybijesz co do jednego lub ktoś jest za blisko to się nie respią. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem w piątek , pograłem 5 godzin ... Wrażenia są niesamowite.

Jest sporo fajnej zabawy i można poznać świetnych ludzi, co chwila jest możliwość kogoś poznania i chodź na chwilę pogadania czy to o samej grze czy zrobienie aktualnie danej misji.

Trochę was nie rozumiem , wpierw wielkie oczekiwania a teraz wielki diss na grę. Bo nudna, schematyczna i nie ma co robić...

Trzeba po pierwsze podchodzić do tytułu z dystansem a po drugie dawkować granie.

 

Jak można grać 120 godzin  w tydzień od premiery ... no dobra można i 200 h , bo znam takich ale tacy gracze są bym powiedział mało wiarygodni w swej opinii.

Pytanie czy potrzeba aż tyle czasu by dojść do wniosku,że gra jest !@#$?

 

PS.Każda gra po tylu godzinach katowania w tak krótkim czasie jest denna i nie ma co w niej robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ubiłem wszystkich dookoła, a mimo wszystko z jaskini wybiegły tylko cztery acolyte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś co należy zrobić, żeby szybko wbić light level??? Chodzi wyłącznie o pancerz czy o coś jeszcze???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po xxx grach na pvp wypadła mi legenda. Podjarany zapierdalam do miasta, a tu ta sukienka.... dobrze że fifa wychodzi w następnym tygodniu to destiny pójdzie w kąt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zbroją z Light podbijasz lvl.

Shatan ja tak miałem też tylko mi egzotyk wypadł i niestety nie dla mojej klasy. Acha i jak by ktoś z Was uzbierał Mote o light wystarczającą ilość u Xùra żeby kupić engram na zbroje egzotyczną to może wypaść nie dla Twojej klasy i to jest fatal error. Sprawdził to mój kumpel na sobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej jaskini nie usmierca. Moby musza sie respic gdzies. Mi z legendy wypadly zielone buty... Qrwa! Standard. Powie mi ktos czemu nie dropia itemy na 20 lvl? Tylko na 17, 18. Na pvp to samo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najlepszy sposób na zarobek sobie dziś zrobił StreamerHouse -  zrobił solo nightfall w 30 min (co akurat jest proste)i teraz robi cały czas solo i zaprasza za suby na twitchu 2 osoby na koniec zeby im coś dropło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś po xxx grach na pvp wypadła mi legenda. Podjarany zapierdalam do miasta, a tu ta sukienka.... dobrze że fifa wychodzi w następnym tygodniu to destiny pójdzie w kąt

 

Jak przegrasz w fife od 26go wrzesnia do 3go pazdziernika 120 godzin to wroc i napisz jaka to jest nowatorska i wciagajaca gra :D

 

Jesli ktos ma szczescie to mu wszelkie legendy i inne super hiper wypasione przedmioty wpadna przy normalnym graniu , ja nie potepiam farmienia w jaskini czy innej dziurce , kazdy sam niech sobie odpowie na pytanie czy warto. 

 

Poza tym reputacja wpada , wyslannicy frakcji leveluja i zamiast jeb.... sie "na dziurce" 6 godzin dziennie to legendy najzwyczajniej kupie :D

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za ukończenie najcięższego strika dostaje się jakiś legendarny iteam,ale żeby wziąć w nim udział musisz mieć legendarne iteamy,bo inaczej nie da się rady.

Więc najpierw marnujemy czas na famienie przez kilka godzin w jaskini,gdzie 9/10 iteamów to zielone badziewie.A jak już wypadnie legendarny iteam,to i tak zamieni się w jakiś niebieski badziew,który nawet nie jest lepszy od obecnie posiadanego....

A jak w końcu legenda zamieni się w jakiś legendarny iteam,to okazuje się,że nie jest dla obecnie posiadanej klasy....

Mogli by ulepszyć to trochę :/

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na mój gust to za dużą uwagę przywiązujecie do tych przedmiotów i levelowania - ja do tej pory przegrałem dobre kilkadziesiąt godzin dwiema postaciami, a mam tylko jedną legendę (hand cannona, którego i tak nie używam) i jeden egzotyk (hełm kupiony u Xura). Tyle, że kompletnie nie przeszkadza mi to się dobrze bawić samą grą, po prostu fajnie jest polatać na PvP, miło porobić strike'i z fajnymi osobami i nie napinać się na te engramy, które prędzej czy później i tak wpadną.

 

Oczywiście głęboko liczę na to, że najdalej w dodatkach Bungie urozmaici jakoś tę grę, bo póki co różnorodności w niej praktycznie nie ma. Z drugiej strony i tak spędziłem już w niej mnóstwo czasu, więc w gruncie rzeczy Destiny broni się sama, właśnie tym, że mimo monotonii cały czas chce mi się w nią grać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie mam dobrych iteamów,to nie mam szans na trudniejszych strikach

A jaki sens jest grać cały czas te słabsze?

Powinni zachęcać gracza dobrymi iteamami za robienie coraz silniejszych wyzwań.Mam nadzieję,że poprawią w miarę szybko :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powinni zwiekszyc poziom postaci do 120 lvla. Wtedy farming ma sens. W sumie najszybciej wbic 20 lvl w pvp. Takie mam odczucia. Pve w tym przypadku jest niepotrzebne bo ja tak samo nie ukonczylem fabuly doszedlem do marsa i koniec zadnej misji niw zrobiłem tylko przeleciałem sie na patrolu jak wyglada te miejsce. Zwiększenie lvlu mialoby sens nie mowie tu sposobem light. Mam nadzieje ze dodadza to bo w sumie to jest mmo. Zwiększenie do 120 lvla wiecej broni, mobow, itemow i bedzie git

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, ten gostek co się w weekendy pojawia w Tower to zniknął dzisiaj w godzinach porannych czy on jest tylko w piątek i sobotę dostępny?

Nie widzę go teraz, taki niby handlarz a niedziele odpuścił...chyba wyprzedał wszystko co miał :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko, ten gostek co się w weekendy pojawia w Tower to zniknął dzisiaj w godzinach porannych czy on jest tylko w piątek i sobotę dostępny?

Nie widzę go teraz, taki niby handlarz a niedziele odpuścił...chyba wyprzedał wszystko co miał :D

On jest w weekend ale nie naszego czasu.

U nas wypada między piątkiem a niedzielą właśnie.

Co ty z tymi iteamami?

ITEM. Koniec przekazu.

Bo to podstawa,jak w każdej grze RPG :D

Chyba nie złapałeś jego wiadomości.

Naucz się najpierw jak się dane słowo pisze zanim zaczniesz go używać.

Sprawdź w słowniku jak się pisze "przedmiot" po angielsku.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem grę...

Dotarłem do Wenus,piękna miejscówka,ale nuda mnie zabiła,szkoda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×