Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Jako ze nightfalla staram sie robic od razu we wtorek, to buffa mam caly czas, wiec ciezko stwierdzic jak wpadaly materialy bez buffa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od czego innego, spinmetale, helium zbieram po 2 na skrzynie, ale juz iron potrafi wypadać pojedynczo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że mi się tylko wydaje ale wcześniej nie robiłem NF od razu i mam wrażenie, że zbieranie trwało dłużej ale to może być tylko wrażenie.

PKMI55.gif

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się jeszcze farmic?

Czyli żeby zdobyć 2 lvl vanguard potrzebuje 2k reputacji. Za bounty dostaje po +50 bądź +100 o to chodzi?

Edytowane przez damka88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się jeszcze farmic?

Czyli żeby zdobyć 2 lvl vanguard potrzebuje 2k reputacji. Za bounty dostaje po +50 bądź +100 o to chodzi?

tak o to chodzi. Za nightfalla chyba 500 dostaniesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem dzisiaj kilka bounty i tak jak miałem vanguard 130 /2000 nic nie wzrosło, za strików również. Za każdym razem gdy idę do vanguard jest 130

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź jaka masz szmatę (Bond, plasz, sukienka), może masz zalozona inna frakce, New monarchy, fwc, lub dead orbit. Nie wiem czy za Strike leci jakakolwiek reputacja. Pewny jestem ze za patrol mision, bounty i nightfall (tylko pierwsze przejście) jest reputacja - dla vangarda trzeba miec tylko bezfrakcyjny class item.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może gdzie znajdę statystyki mojej postaci - zależy mi tylko na tym ile w grze spędziłem czasu xd (z ciekawości chciałbym zobaczyć).

 

Znalazłem staty na bungi i na jakiejś innej stronie, ale znalazłem czas spędzony tylko w pvp..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie.net albo aplikacja na telefon Destiny.

Tam masz dokładne statystyki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra znalazłem na bungie.net XD wczoraj tam szukałem, ale chyba już na oczy dobrze nie widziałem -,-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

 

mam problem z "Vanguard Rank". Nie mogę przeskoczyć z 0 wyższy poziom. Pomimo wykonywania misji Patrol licznik ciągle jest na 1495 / 1500. Sprawdzane u Titan Vanguarda.

 

Po wykonaniu kolejnych bounties "koło" z vanguard mark normalnie się "przekręca" i dodaje punkty (koleny cykl). Nie zmienia to faktu, że nie mogę przeskoczyć wyżej.

 

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale noszę Mark of The Sojourn - Titan Mark - Legendardy. "Reputation gains applied to Dead Orbit when equipped"

 

Z góry dziękuje za pomoc.
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam sobie odpowiedziałes :) Nie zrobisz Vanguarda jeżeli repa leci Ci na konto Dead Orbit :) Musisz założyć "ręcznik" nie należący do żadnej frakcji :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów,

mam problem z "Vanguard Rank". Nie mogę przeskoczyć z 0 wyższy poziom. Pomimo wykonywania misji Patrol licznik ciągle jest na 1495 / 1500. Sprawdzane u Titan Vanguarda.

Po wykonaniu kolejnych bounties "koło" z vanguard mark normalnie się "przekręca" i dodaje punkty (koleny cykl). Nie zmienia to faktu, że nie mogę przeskoczyć wyżej.

Nie wiem czy to ma znaczenie, ale noszę Mark of The Sojourn - Titan Mark - Legendardy. "Reputation gains applied to Dead Orbit when equipped"

Z góry dziękuje za pomoc.

W ostatnich dwoch zdaniach masz odpowiedz na swoje pytanie. Wbijasz reputacje dla frakcji Dead Orbit bo masz zalozona ich kape.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ostatnich dwoch zdaniach masz odpowiedz na swoje pytanie. Wbijasz reputacje dla frakcji Dead Orbit bo masz zalozona ich kape.

 

Dziękuje za odp. Czy w mieście mogę kupić z powrotem zwykłą szmatę żeby bić znowu punkty Vanguard czy muszę ją wydropić ? Mam teraz tylko dla Dead Orbit..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po  dłuższym czasie leżenia gry na półce wczoraj odpaliłem, przeszedłem do końca fabułę, dzisiaj kończę strike i utknąłem na 20 poziomie. 

Gear leci mi ch.owy w co (gdzie) najlepiej teraz grać, pvp odpada bo mi nie podchodzi. 

Edytowane przez helganin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajven, kup u cryptarcha.

Helganin, rob strike'i, graj pvp, itp

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strike dostaje zawsze 1 gów.iany przedmiot, dzisiaj z 5 strike zrobiłem a pvp jak pisałem nie lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ajven, kup u cryptarcha.

Helganin, rob strike'i, graj pvp, itp

Dziękuje.

 

Jaki to engrams będzie w Cryptarcha? Losować dla typu zbroi czy czekać aż pojawi się specjalny engrams dla marks (losowego) ? Obecnie takiego w stocku cryptarch nie ma...

 

Czy da się gdzieś łatwo farmić lub inaczej zdobyć Marks (common, rare - najzwyklejsze) ? 

 

Mój problem jest identyczny jak u kolegi:

 

http://www.bungie.net/en/Forum/Post/69498560/0/0

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje.

Jaki to engrams będzie w Cryptarcha? Losować dla typu zbroi czy czekać aż pojawi się specjalny engrams dla marks (losowego) ? Obecnie takiego w stocku cryptarch nie ma...

Czy da się gdzieś łatwo farmić lub inaczej zdobyć Marks (common, rare - najzwyklejsze) ?

Mój problem jest identyczny jak u kolegi:

http://www.bungie.net/en/Forum/Post/69498560/0/0

U Vanguarda za marki PvE kup lub u za PvP.

Inaczej musisz czekać aż Ci wypadnie lub będzie u vanguarda/w sklepie/wypadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U Vanguarda za marki PvE kup lub u za PvP.

Inaczej musisz czekać aż Ci wypadnie lub będzie u vanguarda/w sklepie/wypadnie.

 

A u Cryptarcha te "szmatki" mają osobny engrams czy to engrams zbroi ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ze strike dostaje zawsze 1 gów.iany przedmiot, dzisiaj z 5 strike zrobiłem a pvp jak pisałem nie lubię :)

Szkoda. Tracisz przez to połowę tej gry, być może tę lepszą. Chcesz dobry drop - musisz robić trudne Strike'i. Inaczej utkniesz na niebieskich przedmiotach. Daily, weekly, nightfall, Vault of Glass - tam dostajesz naprawdę kozackie itermki, ale łatwo nie jest. Pozostaje farmić reputację dla Vanguard. Masz tam duży wybór ekwipunku każdego rodzaju z gatunku Legendary, ale to czysty grind. Inna sprawa, że sama rozgrywka w tej gierce to miód (IMO), aż chce się strzelać do ufoków i farmić rep ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×