Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Tak się zastanawiam czy kupić dodatek :)

Tylko gram sporadycznie, nie mam ekipy. Głównie kupiłbym dla fabuły i strików. No i podoba mi się 3 specjalizacja warlocka choć gram titanem to chętnie zrobiłbym 2 postać.

Warto brać przy tej cenie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko na singla? Kampania jest o niebo lepsza niż do tej pory, ale to tylko z 3h rozgrywki. Jeśli nie masz w planach zabawy w grupie to zdecydowanie radziłbym spasowac

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytałem z ciekawości, mimo wszystko chciałbym przynajmniej raz przejść każdy raid więc lepiej że będzie łatwiej.

nie będzie łatwiej, na raidy sie nie skaluja, na VoG specjalnie nie ma różnicy czy masz maksymalny dla tego contentu 30 poziom czy 34,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My zostawiamy sprzęt z raidu, a reszta poszła do śmieci, łącznie z egzotykami starymi. Ale to indywidualna kwestia :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem za duży śmietnik i wszystko w końcu poszło na materiały jak zobaczyłem że sprzęt z pierwszego questu ma lepsze staty niż cały set raidowy z VoG.

Przypomniały mi się czasy WoW jak Blizz mówił po Wrath of the Lich King że sprzęt raidowy starczy na pierwszy raid w Cataclysm, a potem bum pierwszy quest i zielony item staty 2 razy lepsze :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj spróbowałem swoich sił w King's Fall na godzinę zero. Wizualny design tego raidu zwala z nóg. Początek prosty, choć dość długi. W raidzie są aż trzy sekwencje platformowe i na pewno dwie pierwsze mają taki rozmiar, że nie da się przelecieć tytanem z jednej strony na drugą jednym skokiem, tak jak w VoGu. Co niektórzy będą musieli nauczyć się skakać :P

 

Tak czy siak, dość sprawnie wykombinowaliśmy pierwszą lokację - Basilica. Wyzwania wymagają bardzo dobrej współpracy i koordynacji na party chacie, a bossowie są bezlitośnie skonstruowani - drużyna musi mieć bardzo mocny DPS, bo ograniczenia czasowe są ścisłe. Jest bardzo dużo biegania (również w pionie) i zadań, w których trzeba zamieniać pozycje i stanowiska. Wszystko jest jednak moim zdaniem zbalansowane pod kątem wymagań sprzętowych - pierwsze wrażenie "chłopaki, ten boss ma tyle zdrowia, że nie wiadomo jak mu to ściągnąć przed enragem", ale w końcu na VoGu było to samo - potrzeba po prostu lepszego sprzętu. Pierwszego dnia, kiedy większość osób lata z niebieskimi itemami, bo mają lepszy Light od legendarnych, to niewiele można zdziałać. Poddaliśmy się po czterech godzinach walki, doszliśmy do Warpriesta, ale po całym dniu spędzonym z Destiny tak mnie głowa bolała, że musiałem dać sobie spokój :P

 

Muszę jednak powiedzieć, że samodzielne kombinowanie mechaniki wyzwań, bez podpowiedzi i poradników, to chyba największa satysfakcja, jaką odczułem w Destiny.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

takie głupie pytanie, jak mam broń zieloną co daje krytycznych 600 a egzotyczną nie rozwiniętą ale szybszą co daje niecałe 300 to warto iść w egzotyk?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedługo osiągnę 30 lvl, jestem newbie player jeśli chodzi o Destiny, jeśli ktoś chciałby pograć razem - ucząc się gry / wspólną zabawe / jako teacher (:p),

to zapraszam do znajomych:

psn.: Muzinx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uruchomiłem Destiny po dłuższej przerwie i widzę, że bez dodatku TK to sobie nie pogram.  Większość crucible poblokowana (bo wymaga dodatku), vanguard dostępny tylko 20 lvl (więc mając 30 lvl nie ma sensu grać bo nie wypadnie nic co by pozwoliło rozwinąć postać).

Dodatek faktycznie zajmuje 60 GB na dysku?

Tak przyszłościowo (gdybym się skusił na zakup :whistling:   )   -   jakie egzotyki są warte uwagi dla tytana (zbroja, broń)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cała gra zajmuje z 38-48GB z wszystkim dodatkami. Dokładnie nie pamiętam

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie działa już wszystko? Dalej nie mogę kontynuować ani nic brać od Eris (Crota Bane). To ma tak być czy co? Miałem quest zaczęty i został mi ostatni etap. Mam teraz 34 lvl i przestało mi naliczać exp.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taken Kinga nie, ale te dwa poprzednie tak.

Nie wiem czy trolujesz...wiec dla sw spokoju nie odpowiemm, tak jakbym chcial.

Bez dodatku nie wbijesz wiecej niz 34 lvl...boi na tym lvl byl cap z poprzedniego dodatku.

Wszystkie npc maja teraz questy fabularne w TTK, dopiero po zrobieniu ktorych odblokowywuja sie daily (chyba) Przynajmniej tak jets u petry.

Czyli bez dodatku juz nigdy nie zrobisz daily...poza tymi podstawowymi, ktore byly od podstawki.

Choc nawet te w wiekszosci pvp skupiaja sie na nowych trybach pvp.

Mowiac krotko:

Bez dodatku sprzedaj gre i nie zawracaj sobie nia glowy, bo absolutnie nie ma to sensu. 

CHcesz grac, kup dodatek , a na wszystkie pytanie odpowiesz sobie wtedy sam .

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorry, ale nie trolluje. Zwyczajnie już zgłupiałem i nie wiedziałem o co chodzi. Robiłem quest od Crota Bane Eris...miałem jakąś wazę napełnić i został mi do zabicia Urzok. Przyszedł dodatek i wszystko przepadło. Dlatego pytam. Co to za dodatek, który mnie blokuje? Dodatek powinien być taki jak w A Realm Reborn że idzie fabuła, a potem z dodatkiem jest rozwijana, a nie blokuje się poprzedniej zawartości. 
Nawet rzeczy w Reefie nie mogę robić np brać questów za polowania. Popieprzone to jest, a gry nie sprzedam...bo kupiłem cyfrówkę w promocji razem z dwoma dodatkami.

Edytowane przez Frost Prime

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to niestety, albo kupisz dodatek, albo bujasz sie z tym co masz, bez bounty, ze strikami (bezsens) na 20 lvl i tym wszystkim co wymieniles.

Niestety tak jest. Wiem ze to czyste chamstwo i debilnosc, ale z drugiej strony...

Bungie naprawde odwalilo kawal dobrej roboty z tym dodatkiem. Wiem ze nie powinni nikogo zmuszac do kupna, ale wart.

To ze TTK jest najczesciej pobierana gra z pss o czyms swiadczy,

My dzisiaj ubilismy pierwszego bosa w raidzie i doswiadczenie bezcenne. 

Zatrrzymalismy sie na dugim, ale jutro padnie bo juz all rozgryzlismy chyba=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to fajnie masz bo ja kupiłem grę bo fajnie się w to gra tylko pominąłem jedną rzecz...gram sam. Nie mam znajomych z którymi mógłbym w to grać, Nawet żadnego raidu nie mam zaliczonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest Drugi aspekt, w ta gre "nie mozna grac samamu". Tzn wiesz mozna, ale to sie misja z celem. Spojrz do innego topiku w podforum Destiny :

http://www.ps3site.pl/forum/topic/81323-ustawki-online/page-37#entry1214310

Ludzie szukaja ludzi do wspolnej gry.

Dodaj paru z nich, napisz wiadomosc, a bedziesz mial z kim grac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki w pudełkowej edycji TTK są na płycie czy w formie kodu? Jeśli to drugie, to lipa, po wklepaniu gra z miejsca traci 150zł na wartości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki w pudełkowej edycji TTK są na płycie czy w formie kodu? Jeśli to drugie, to lipa, po wklepaniu gra z miejsca traci 150zł na wartości.

 

Z tego co widziałem na płytce jest podstawka a reszta dodatków to kody do wklepania w store (na allego Janusze biznesu mają na sprzedaż "pudełkowe Teken King ze zużytym kodem na DLC"... )

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatki w pudełkowej edycji TTK są na płycie czy w formie kodu? Jeśli to drugie, to lipa, po wklepaniu gra z miejsca traci 150zł na wartości.

W pudelku masz plyte z podstawka i kod na dlc,jeden kod do wbicia ktory odblokowuje Ci zawartosc wszystkiego.Nie wiem czy traci na wartosci.Kod wbijasz na nowo zalozonym koncie tak bys mogl pozniej to sprzedac w razie jakbys stwierdzil,ze nie masz zamiaru juz w to grac.Jak wklepiesz kod na swoim glownym koncie to w zasadzie masz juz pozamiatane bo wtedy zostaje Ci tylko podstawka na plycie i pudelko z tkk

Wysłane z mojego ALCATEL ONE TOUCH 7047D przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jak wygląda endgame po najnowszym dodatku? Jest co robić czy nuda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest. Ja gram od premiery. I nie zrobilem jeszcze wszystkiego...a gram po 10-14h dziennie (tak nie mam zycia i dobrze mi z tym),

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziwi troche fakt ze nie pokusili sie o zrobienie trudniejszych wariantów starszych aktywności, voga, croty, aren na poziom 39, gdzie dropilby gear odowiadajacy poziomowi niżej niż z ostatniego raidu. Wystarczyło by zwiększyć hp i dmg mobow, oraz statystyki przedmiotów (z dopiskiem year two), nie wymagałoby to aż tak wiele pracy, a wtedy tydzień grania byloby malo by wszystko zrobić ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×