Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

40 to jest maksymalny lev. Więcej nie będzie. Później rośnie tylko wartość light ale level zawsze będzie 40-ty.

Ok. Tylko mam zablokowane strike ( dostępne od lev 41) , ocb?

Ok. Tylko mam zablokowane strike ( dostępne od lev 41) , ocb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i strike jest na 41 lvlu, ale wpuści Cie na 40 poziomie i odpowiednim poziomie LIGHTA :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema, szukam osob do pogrania w destiny :D

Titan 40 lvl Light ~290 zalezy co zaloze aktualnie na siebie ;P

Smutno mi grac samemu a moi znajomym niestety ta gra nie podchodzi a chetnie porobilbym cos innego niz tylko Heroic Strajki. Jakies NF czy Raidy czy co tam jeszcze fajnego mozna robic :)

 

Nick na psn: marciniuk :)

 

Gram najczesciej po pracy od ~19 powiedzmy no chyba ze mam wolne to caly dzien potrafie przesiedziec jak jest co robic ;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Smutno mi grac samemu a moi znajomym niestety ta gra nie podchodzi a chetnie porobilbym cos innego niz tylko Heroic Strajki. Jakies NF czy Raidy czy co tam jeszcze fajnego mozna robic :)

 

http://www.ps3site.pl/forum/topic/81323-ustawki-online/page-38#entry1220481

 

Zapytaj tam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wy dalej wierzycie w te 10 lat? Pare stron temu wklejalem link do wypowiedzi kolesi z Bungie .. nie ma zadnego 10-letniego planu wydawniczego  :whistling:


Nie zagłębiałem się w temat...czy w tym dodatku The Taken King jest więcej zawartości dla jednego gracza czy bardziej na grupowe zmagania?

Cale destiny jest pod grupowe zmagania, ale w TTK jest znacznie wiecej trudniejszych wyzwan ktorych ukonczenie solo jest cholernie trudne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka ciekawostka z raidu ale niewiadomo co z tymi kulkami w środku trzeba zrobić :pardon:  moze na hardzie bedzie wiadomo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli faktycznie pojawią się nowe miejscówki na hardzie to będzie to kolejne miłe zaskoczenie przy TTK. Zawsze, jednak, może być to po prostu jakaś wycięta miejscówka. Wszystko się okaże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. 40lvl wbity,trzecia subklasa w tytanie odblokowana i aktualnie 213 lighta. Czyli za mało by startować chociażby na Weekly. Poza pvp gdzie teraz szukać sprzętu co by chociaż weekly móc robić? Trzeb do końca fabułę zrobić TTK?

Drugie pytanie co zrobić ze starymi egzotykami? Któreś bronie warto zrobić na Year2? I to samo się tyczy zbroi, bo nie chcę na marne wydać legendary marks. Czy bronie i zbroje z dwóch pierwszych raidów będą się nadawać jeszcze na coś czy do przemielenia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nadadzą się do pvp i to mogę Ci potwierdzić. Mam destiny gołe ( od jutra bede miał Legendary Edition ) i na pvp cioram z legendarnymi pukawkami z VoG. Jest moc i mimo że są słabsze niż odpowiedniki w wersji rare to koszą na pvp aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W normalnym pvp nie ma znacznia czy masz bron ze starych raidow czy nowych.

Dopiero jak wejdzie iron banner bedzie to mialo znaczenie.

W ToO tez bedzie mialo znaczenie, choc w inny sposob. Bo po wczytaniu mapy bedzie juz pewnie mozna bronie normalnie na "stare" zmienic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Z pvp to wiem, że nie ma znaczenia mi bardziej chodzi o pve. Co robić z egzotykami? Czy takiego Ice Breakera robić na Year 2 czy nie lub jakikolwiek inny egotyk. Czy korzystać z tych blueprintów czy szkoda zachodu. Np: po powrocie do gry jak kupiłem TTK dostałem edzotyka Hawkmoon na Year1 i co podnosić go na Year2? Bo rozumiem że zbroje i bronie z rajdów nie ulepsza się w żaden sposób?

Sorry że tak męczę ale mam tego trochę i nie wiem co z tym robić. Np: mam dwa Bad Juju czy można je jakoś połączyć czy poprostu zmielić dla egzotic sharda?

Kurde od stycznia się trochę pozmieniało.

Z góry dzięki za wyjaśnienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To da się jeszcze bardziej podnieść staty broni/zbroi niż to co kupujemy z "błyszczy i dodatki" ?.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy egzotyk z Year 1 masz dostępny w Year 2. Wszystkie egzotyki zpierwszego roku, które masz i są dostępne w nowej wersji musisz kupić za legendary marks lub wydropić. Stare egzotyki możesz śmiało mielić jeżeli nie będziesz ich używał do PvP. Możesz ewentualnie założyć jakiś starszy egzotyk razem z nowym sprzętem, ale obniży to znacznie poziom light więc na endgame się nie nada.

 

@Trace Każdy sprzęt egzotyczny lub legendarny możesz ulepszyć przy użyciu sprzętu z większym poziomem light. Np. hawkmoona na 280 light możesz ulepszyć jakąś niebieską primary z lightem 290. Z tego hawkmoon będzie miał jakieś 286-287 light.

Edytowane przez Karaluch69
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rowniez. Caly poprzedni sprzet sprzed TTK ktory nie ma dla Ciebie wartosci sentymentalnej mozesz w sumie zdismantlowac.

Edytowane przez kosciarz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oni dopiero się rozkręcają.

Człowiek ciężko pracuje na pieniądz, wydaje kupę kasy na Destiny, a ci jeszcze mikrotranzakcje wciskają...

PS: a co się stało z tym red bull dlc? :-P pytam z ciekawości

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak mówię, dopóki będą tam tylko kosmetyczne pierdoły to zwisa mi to. Teraz to jest praktycznie w każdej większej grze i nie da się tego uniknąć.

Na razie wiadomo, że będą emoty sprzedawane, o innych rzeczach nie wiadomo. Ale jak zaczną sprzedawać boostery to ja dziękuję... Ale raczej to długo nie nastąpi jeszcze, pewnie będą badać rynek.

Nie pozostaje nam nic innego jak patrzeć jak sytuacja się rozwinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zapowiadają nową walutę to coś mi się wydaję, że na emotkach się nie skończy.

Obym nie był złym prorokiem, ale podejrzewam, że nowa waluta będzie wymienialna na legendary marki...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zapowiadają nową walutę to coś mi się wydaję, że na emotkach się nie skończy.

Obym nie był złym prorokiem, ale podejrzewam, że nowa waluta będzie wymienialna na legendary marki...

Akurat legenderne marki to ...po co one komu? Ja juz w pierwszym tygodniu po starcie dodatku ich nie potrzebowalem.

Teraz pewnie 90% graczy ich nie potrzebuje.

Mi rowniez microtranzakcje zwisaja dopoki beda to kosmetyczne rzeczy jak emotkionki, statki, sparowy, nowe kolory ghostow , emblemy, shadery.

Takie rzeczy moga byc, jesli bedzie mozna kupowac np sprzet z wiekszym lightem - jednak nie wydaje mi sie ze byliby az tak glupi, to dla mnie koniec Destiny, ale to raczej never going to happend.

 

Kazdy dostanie na start kilka darmowych monet, wiec jak sie wam bardzo spodoba jakas emotionka, to jedna/dwie bedize mozna kupic za free.

 

@down

Kazdy dostanie na start kilka darmowych monet, wiec jak sie wam bardzo spodoba jakas emotionka, to jedna/dwie bedize mozna kupic za free.

 

wiec jesli nie wydajesz na cos pieniedzy, ale mimo wszystko kupujesz to..;p

anyway nightfall o 11?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PS: a co się stało z tym red bull dlc? :-P pytam z ciekawości

Wysłane z mojego A0001 przy użyciu Tapatalka

 

Nic się nie stało. Jak miałeś kod to dostaniesz questa na sparrowa i tyle a boostery na xp wpadały od razu po wpisaniu kodu. W sumie nic specjalnego.

 

@ Gościarz Kupić za darmo? Dobre kumplu, dobre :rofl:

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×