Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Gra jest w cholerę nudna i schematyczna. Ląduję w lokacji, prę przed siebie, w pewnym momencie obowiązkowo schodzę w podziemia gdzie na końcu czeka boss. Żadnego lootu, znajdziek czy skrzyń. Ciała zabity magicznie dematerializują. Fabuły jakaś jest ale kogo to interesuje. W wuj zmarnowany potencjał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ciesz się tak , póki co jako dodatek do preorderow w amerykańskich sklepach ... :/

 

EDIT No i już jasne , G-Horn wraca i każdy może go zdobyć , ale czarna wersja tylko do preorderow .

Edytowane przez Elliot778

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Kisiel i reszta? Masz z nimi kontakt? :) Bo beka na raidzie to musi być przede wszystkim.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Jeżeli gra była zakupiona np w Niemczech lub UK to kod na dodatki będzie działał na kocie PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Działać może i będzie działać, ale dodatki musisz kupić na tym samym koncie co masz grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś gra jeszcze?  Ja nie gram od lutego bo wszystko porobione, ekipa juz wykruszyła się.  Nowy dodatek doda trochę świeżości, właśnie na  nowo instaluje  Destiny bo coś mnie zajawka wziela

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wrócę dopiero jak dodatek wyjdzie bo i tak cokolwiek teraz nie zdobędziemy i tak będzie "G" warte w dniu wydania dodatku, tak jak było z wydaniem TTK.
Bungie już nawet teraz nie ukrywa tego, że sposób wydania dodatku będzie praktycznie taki sam jak TTK, więc można się domyślić.
Jedynie wrzucą "Moments of Triumph 2.0", ale pewnie znowu po jakiś słaby emblem i nic poza tym, ale pewnie się zrobi.

Ekipę pewnie trzeba będzie jakąś nową zorganizować, bo nawet nie wiem co tam się dzieje u tych moich grajków :)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

TTK dał dużo frajdy, więc jak tu będzie podobnie to nie będę narzekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. TTK był naprawdę świetnym dodatkiem i tutaj pomimo tego iż Destiny już trochę czasu ma za sobą to myślę, że dodatek będę brał od razu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie na szczęście się uczy, tylko BARDZO powoli. Pierwsze dwa dodatki były słabiutkie, szczególnie House of Wolves, w pierwszym przynajmniej był raid.
Ale TTK był już bardzo fajny, zarówno misje jak i sam raid zostały zrobiony jak należy. Bungie wyciąga wnioski, jednak trochę to trwa.
Rise of Irons daje spore nadzieje, bo jest robiony tylko na obecną generację, więc mogą jeszcze bardziej rozwinąć skrzydła.

Ja czekam. Rise of Irons, No Man's Sky i Titanfall 2, więcej mi nie potrzeba już w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem wszystkie raidy powinny być odświeżone i dostosowane do aktualnego lighta, że możemy zdobyć z   nich przedmioty które będą użyteczne, bo robienie 1 w kolko tego samego jest nuzace  a tak byłby już większy wachlarz umilania czasu. Gdzieś czytalem ze ma tak byc w jakimś wywiadzie ale nie wiem ile w tym prawdy.  Myślicie jak ja ze byłby to strzał w 10?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że ileż razy można powtarzać jedno i to samo, a chcesz klepac znów te same raidy? Dla mnie sprawa zamknięta, ewentualnie zrobić coś na ich bazie, czyli nowi przeciwnicy, inni bossowie, zmodyfikowane miejsca. Wtedy to by miało jakiś sens, ale zwykle podniesie lighta to mam to gdzieś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Monotonia jest z innymi rzeczami w grze ale robienie nie 1 a 3 raidow byłoby jakimś odświeżeniem a nie ograniczać się tylko do oryxa. Szkoda ze Destiny to nie MMO byłoby genialne z wielkim otwartym światem jak w wowie 

Edytowane przez Banan91PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem z ciekawości Destiny po długiej przerwie. Może mi ktoś wyjaśnić co to są za zbroje SPEKTAR które mają po 3 Defnsu a upgraduje się je jkimiś CHROMA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
22 minut temu, Patricko napisał:

Świecidełka po prostu.

Acha. No to daruje sobie i poczekam na dodatek. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gjallarwing biczys!

fdd72cd22803e2e8fd2e94005aa2d981.jpg

A tak poważnie to średnio mi się podoba.

PS.

Sa chętni do zrobienia Momenths of Triumph 2? Głównie chodzi mi o wyzwania na raidzie i dostanie za nie Calcifium Fragments. Można je robić na normalu, więc tylko kwestia w miarę ogarniętej ekipy. Ktoś byłby chętny?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×