Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

"We heard gamers wanted new content".

OK, wrzucimy starego PoE, w którego nikt już nie gra i damy tam Takeny, odświeżymy bronie z samego początku gry i niech myślą, że jest fun...

Kierwa, niech ta gra już umiera, a Bungie razem z nią, jak można być tak ślepym...

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra już umarła :D

Jak widać już nawet po pracownicach gdzie ci najważniejsi zaczynając uciekać z tonącego okrętu :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele ludzi w nią gra, ale nie dostrzega problemu i Bungie na tym leci cały czas. Jak widzą, że słupki się im nie zgadzają to wypuszczają jakiegoś śmiesznego patcha, w którym tak naprawdę nie ma nic nowego, żeby ludzie dalej grali.

Przecież co ma na celu 335 lighta? Trzymanie ludzi dalej przy grze. Noł lajf nie odpuści dopóki nie będzie miał max, a reszta normalnych graczy i tak ma to w dupie.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio gdzieś czytalem że to wina tego że Bungie podobno przewalilo już te 500 mln które dostało od Activision na cały projekt Destiny, a te ostatnie odejścia z firmy są tym spowodowane.

Nie wiem jak wy ale ja wyczuwam wielki finansowy wałek, możliwe że jest to pierwszy przykład defraudacji pieniędzy na taką skalę w całej branży gier :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, cała gra, to jeden wielki wałek... no może poza "feelingiem" strzelania :)

Edytowane przez Laptok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja juz się pozegnalem z Destiny, wczoraj wywalilem z dysku, ogralem co miałem ograć a robić w kolko to samo nie mam zamiaru jest wiele lepszych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy zerknąć na ich Twittera... Hamburgery dostają orgazmu bo im nowy shader dają za friko... I tak się kręci ten biznes.

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem, sprawdziłem "nową" zawartość a potem przykukałem, że na tygodniowym PvP jest mayhem clash i cały czas w to znowu łupię. To chyb beta Dooma natchnęła mnie na szybką, niczym nieskrępowaną wyżynkę. Balans PvP poprawiony więc można i pulsem i auto i nawet Hawkmoon daje radę. Jednak mi tego brakowało mimo iż wciąż to samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobno ma być jeszcze jeden duży dodatek i co najważniejsze to ma być nowy Raid z Fallenami. Osobiście długo czekałem na Raid z tą rasa, jestem ciekaw czy plotki się potwierdzą.

d0553bbab2b0a4aaea5412b0f5d9fb5d.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem tylko podstawkę i trochę żałowałem. Gdybym wrócił do gry to jest szansa, żebym się odnalazł teraz? Jakie dodatki są potrzebne? Ktoś gra jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie są potrzebne. Czy ktoś gra to masz na myśli nas, czy ogólnie ludzi? Jeśli chodzi o ludzi to jest ich sporo, a co do ekipy to zobaczymy jak to będzie jak dodatek wyjdzie i ile osób będzie chętnych do powrotu. Bo czuje, że moja stara ekipa raczej nie będzie chętna do gry :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 minuty temu, Patricko napisał:

Wszystkie są potrzebne. Czy ktoś gra to masz na myśli nas, czy ogólnie ludzi? Jeśli chodzi o ludzi to jest ich sporo, a co do ekipy to zobaczymy jak to będzie jak dodatek wyjdzie i ile osób będzie chętnych do powrotu. Bo czuje, że moja stara ekipa raczej nie będzie chętna do gry :)

Bardziej pytam czy ktoś z forum właśnie będzie mieć jakąś ekipę. Tylko ja po przejściu fabuły odłożyłem gierkę właśnie z powodu braku ekipy więc mam postać low lvl z low sprzętem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz można łatwo sprzęt złapać. Na pvp spoko itemy lecą, z heroiców, a potem PoE, a tam tylko 3 osoby są potrzebne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za kilka dni ja i SkibaPl wchodzimy dumnie w świat Destiny. Jeśli ktoś chętny to zapraszamy. Z kolei gdy już podbijemy lv sami się wprosimy komuś do gry.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najpierw cała fabuła, łącznie z wszystkimi questami pobocznymi. Dopiero potem strike, nightfall, itd. Raid na sam koniec, ewentualnie PoE.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 20.05.2016 o 00:56, Patricko napisał:

Wszystkie są potrzebne. Czy ktoś gra to masz na myśli nas, czy ogólnie ludzi? Jeśli chodzi o ludzi to jest ich sporo, a co do ekipy to zobaczymy jak to będzie jak dodatek wyjdzie i ile osób będzie chętnych do powrotu. Bo czuje, że moja stara ekipa raczej nie będzie chętna do gry :)

Przelejesz 5 jurków na wiadomo czyje konto i ekipa będzie :happy: Jak coś to ja będę na pewno ogrywał dodatek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybko w skrócie co daje nowy dodatek :)

New Raid

New Light Increase

New Plaguelands Zone & Social Space

New Crucible Mode & Maps

New Enemy Faction

#RiseofIron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwile obecna to ta gra dupy nie urywa... gdzie ten fun z pokonanego bossa i masa itemow ktore z niego wylatuja? mam nadzieje ze im dalej w las tym lepiej bo moim zdaniem w obecnej chwili takie bordery 1 lub 2 wygrywaja.

Edytowane przez SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bordery się nie umywają jeśli chodzi o sam feeling strzelania. Bungie pod tym względem nie ma sobie równych.

Co do itemów to...hehe...Good Luck :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatek zapowiada się nieźle będzie dobra okazja żeby wrócić do Destiny ale kurde tyle premier na jesień... Battlefield, Destiny, Mafia 3 i pewnie na E3 zapowiedzą jezcze mase hitów a kupka wstydu rośnie przez Overwatcha 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×