Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

To spoko, jak będę grał to się na pewno odezwę.

Wysłane z mojego SM-T800 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja we wrześniu z pewnością zakupie dodatek i tutaj mam pytanie, czy do działania dodatku potrzebna jest cyfrowa wersja legendary edition, czy wersja pudełkowa legendary edition zsynchronizuje się z zakupionym cyfrowo dodatkiem rise of iron? Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz mieć grę z dodatkiem The Taken King, który tak czy siak nabywasz cyfrowo, bo w pudełku Destiny: Legendary Edition zawarte są kody na DLC.

Także nie ma znaczenia jaki sposób dystrybucji wybrałeś, ważne aby mieć wszystkie do tej pory wydane dodatki do gry, wtedy bez problemu zaaplikujesz Rise of iron, gdy tylko się ukaże :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, posiadam edycję legendary edition w pudełku z aktywowanymi wszystkimi dlc. W takim razie dzięki wielkie za rozwianie moich wątpliwości i we wrześniu zakupię dodatek. :) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mógłby się ktoś wypowiedzieć na czym polega wyzwanie,dziękuje.

 

Area: N/A // Grimoire Points: 10 // Required Expansion: The Taken King
Mission Availability: King's Fall (Golgoroth Challenge)
This calcified fragment is received for completing the King's Fall Golgoroth Challenge.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W skrócie chodzi o to, żeby każdy z teamu przejął jego "wzrok" tzn. Żeby każdy strzelił mu w plecki jak po kolei go przejmujecie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie i tak kupię ten dodatek choć nie mam z kim grać. Ta gra ma w sobie coś i nie jest to nuda i powtarzalność...genialna grafika, muzyka, najlepszy chyba na świecie model strzelania i to wszystko spieprzone przez system lootu i historię której chyba nikt nie zna bo nikt nie wszedł na stronę Bungie by przeczytać tę karty. Pewnie kupię...bo w sumie co mam do roboty.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
15 minut temu, Frost Prime napisał:

Pewnie i tak kupię ten dodatek choć nie mam z kim grać. Ta gra ma w sobie coś i nie jest to nuda i powtarzalność...genialna grafika, muzyka, najlepszy chyba na świecie model strzelania i to wszystko spieprzone przez system lootu i historię której chyba nikt nie zna bo nikt nie wszedł na stronę Bungie by przeczytać tę karty. Pewnie kupię...bo w sumie co mam do roboty.

Dokładnie zgadzam się z kolegą w 100%, nic dodać nic ująć z tym, że ja już dodatek kupiłem :1_grinning:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja tam zawsze kogoś znajdę do polatania po orbicie, jeśli o mnie chodzi, sęk w tym że ja nie mam tyle czasu na granie ile bym chciał, a jaszczurka jak słyszy dźwięk włączającej konsoli to dostaje apopleksji. Już zapowiedziałem w domu że na jesieni to trochę pogram :bunny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Frost Prime napisał:

Pewnie i tak kupię ten dodatek choć nie mam z kim grać. Ta gra ma w sobie coś i nie jest to nuda i powtarzalność...genialna grafika, muzyka, najlepszy chyba na świecie model strzelania i to wszystko spieprzone przez system lootu i historię której chyba nikt nie zna bo nikt nie wszedł na stronę Bungie by przeczytać tę karty. Pewnie kupię...bo w sumie co mam do roboty.

Nie wiem kiedy ostatnio grałeś, ale po ostatnich aktualizacjach system lootu jest bardzo dobry.

Nie ma problemu ze zbieraniem sprzętu i ubraniem postaci, ale kiedyś rzeczywiście była masakra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, shemaforash napisał:

Nie wiem kiedy ostatnio grałeś, ale po ostatnich aktualizacjach system lootu jest bardzo dobry.

Nie ma problemu ze zbieraniem sprzętu i ubraniem postaci, ale kiedyś rzeczywiście była masakra.

Grałem jakiś czas temu i faktycznie było lepiej. Głównie miałem na myśli to jak system ten był zepsuty aż do momentu gdy zaczęli wysyłać tą ankietę gdzie sporo graczy im odpłynęło. Fakt moja wina, że wyraźnie tego nie opisałem. Sam grałem sporadycznie z kolegą i mając light 290 w jeden wieczór wbiłem na 305 bodajże. Wiem, że to i tak nic bo teraz max jest ile 330? Gra super tylko nie mam znajomych do tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Max lajt czysta czydziesci pieć

Wysłane z mojego iPhone 5 przez Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
O 5.08.2016 o 19:45, Frost Prime napisał:

Grałem jakiś czas temu i faktycznie było lepiej. Głównie miałem na myśli to jak system ten był zepsuty aż do momentu gdy zaczęli wysyłać tą ankietę gdzie sporo graczy im odpłynęło. Fakt moja wina, że wyraźnie tego nie opisałem. Sam grałem sporadycznie z kolegą i mając light 290 w jeden wieczór wbiłem na 305 bodajże. Wiem, że to i tak nic bo teraz max jest ile 330? Gra super tylko nie mam znajomych do tego.

Wyślij do mnie zaproszenie, ludzi jest sporo zawsze ktoś do grania się znajdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj o 23 planujemy raid, głównie pod challange na Golgorothcie. Także jak ktoś ma lighta w okolicach 310 to niech śmiało nas dodaje.

Im więcej ludzi na liście z Destiny tym lepiej, ponieważ zawsze kogoś się dobierze. Niestety, Destiny to gra gdzie solo nic nie ugrasz, a eventy z randomami to jedynie wierzchołek góry lodowej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jedno - mam teraz problem by połączyć się z serwerami Destiny...tzn włączy mi się gra itp, ale nie mogę zrobić stike'a bo zaraz mnie wyrzuca...te serwery to ma Bungie czy PSN? 

To nie jest problem łącza bo internet mam dosyć dobry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będą prywatne mecze w końcu w Crucible :1_grinning:

Jak dobrze zrozumiałem to chyba będzie Clan Roster w końcu w grze!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak Ona robi te salta w tyl i przewroty w bok? 

 

 

Ja potrafie tylko zwykly wslizg ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
23 minut temu, dawiss napisał:

Jak Ona robi te salta w tyl i przewroty w bok? 

Ja potrafie tylko zwykly wslizg ;/

Zgaduję, że nie grasz w Destiny zbyt długo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×