Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Niestety Destiny przegrywa z Watch Dogs prawie dwukrotnie liczbą oddanych głosów na najlepsza grę E3 na Gamespot. Tak to jest jak ludzię patrzą na widowiskowość. Osobiście kupię obie. Program w Watch Dogs do czasu ukazania się Destiny.

Ja właśnie typuje Destiny na najlepszą grę targów i wyczekuję premiery. Już od dłuższego czasu gram wyłącznie multi w grach (nie licząc wyjątków "obowiązkowego singla" jak np. TLoU). Dlatego też jestem z tych, co są zadowoleni z tego, że konsole będą jeszcze bardziej nastawione na rozgrywki sieciowe. Na pokazie widać było to, że multi będzie podstawą formą zabawy a publiczne eventy? Super sprawa! To mnie "robi", że tak powiem i to bez nudnego jak flaki z olejem robienia kilometrów jak w grach mmo, żeby zerwać kilka krzaków i wrócić po swoich śladach do zleceniodawcy. WD wyżej w rankingu? Wtf?! Ja się pytam... Pierwszy gameplay z 2012 roku jeszcze był fajny ale to co pokazują ostatnio jest, jak dla mnie średnio dobre.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watch_Dogs to po prostu pożywka dla ciemnej masy. Zobaczyli gameplay, dodali kilka słów o hackowaniu i otwartym mieście i ludziska robili pod siebie.

Gdzieś dodali jeszcze, że to taki AC w świecie przyszłości (czy coś takiego) i chyba ludziom już do reszty odbiło.

Na E3 nie pokazali nic, a już na pewno nic takiego, żeby mogli przewyższać Bungie pod kątem oferowanej zawartości podczas targów.

Bungie zaprezentowało jeden z najdłuższych gameplayów podczas samej konferencji i chwała im za to.

 

Żeby mnie też ktoś źle nie zrozumiał, nie twierdzę, że WD to gra zła czy słaba, nigdzie tego nie napisałem.

Na pewno sam w nią zagram bo prezentuje się ciekawie, ale tutaj mówimy o samym E3 i tym co zostało pokazane, a od Ubisoftu to jedynie The Crew oraz Division było warte uwagi wg mnie.

 

Cóż, takie czasy :) Mnie to osobiście wali, bo Destiny to dla mnie #1 z tytułów next-genowych póki co i to się długo nie zmieni.

Bungie ma ogromne plany co do tej marki, także liczę na bardzo długie wspieranie tytułu i ciągłe dodawanie nowego contentu do gry.

Zabawy będzie na pewno co nie miara.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gameplay z targów był spoko, choć liczę na większe urozmaicenie rozgrywki. Do momentu publicznego eventu można było powiedzieć, że to kalka borderlands. Jednak w momencie w którym zaczęli pokazywać się inni gracze, to banan na ryju i myśli typu: Przechodzimy z ziomkami fabułę, nagle pojawia się event i drzemy się do handsetów "walić fabułę lecimy na event!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko ale jakiekolwiek porownywanie Watch Dogs i Destiny nie ma sensu bo niby z jakiej paki? dwie rozne gry, dwa rozne typy rozgrywki, a cojak komus sie podoba Destiny i Watch Dogs? to jest ciut mniej ciemna masa czy jak? ;)

to juz predzej Destiny powinno byc porownywane do Division

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co lubią i czekają na Destiny to Ci oświeceni :P hehe

A tak na poważnie...

Ja dobrze wiem, że te dwie gry mają się do siebie jak Mario do symulatora hydraulika, ale tak było w tym zestawieniu to co poradzić?

Po prostu WD jest pompowane wszędzie gdzie się da, a Panowie z Bungie robią sobie w spokoju swoje dzieło i przez to wiele osób dopiero na E3 zobaczyło co to Destiny.

Jeśli ktoś opiera się tylko i wyłącznie na samym gameplayu z E3 to może mieć złudne wrażenie, że to po prostu poważne Borderlandsy, kiedy z Borderami to ma niewiele wspólnego.

 

Każdy ma swoje ulubione tytuły next-genowe na które czeka :) Nie ma co się rozdrabniać, ja zacząłem i ja kończę to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko ale jakiekolwiek porownywanie Watch Dogs i Destiny nie ma sensu bo niby z jakiej paki? dwie rozne gry, dwa rozne typy rozgrywki, a cojak komus sie podoba Destiny i Watch Dogs? to jest ciut mniej ciemna masa czy jak? ;)

to juz predzej Destiny powinno byc porownywane do Division

 

Można porównać poziom "jarania się" grą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wyglada oblednie w 1080p choc wolabym zeby dali mozliwosc sciagniecia z ich strony w hires=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko mi ta gra tak troche przypomina Borderlandsa bez cel shadingu? :P

 

Nie ukrywam że czekam na gra bo w koncu robią to twórcy najlepszego skillowego multi na konsolach. Może kupię na PS3 bo więcej luda będzie grało

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygląda, choć wierzę, że będzie posiadać swój własny pomysł na siebie . Z informacji, które można wyczytać w sieci można zakładać, że tak będzie. Ciekaw jestem "otwartości" tego świata, czy będzie coś na wzór borderlands, gdzie spore lokacje były połączone wejściami do nich, czy postawią na całkowicie otwarty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reki sobie nie dam uciac, ale na 99% bedzie otwarty. Przynajmniej mam taka nadzieje=] Tbh mnie jednak najbardziej interesuje PvP. Jesli tego nie zwala to bede mial gre na lata. Nie gralem nigdy w halo i nie znam jego fenomenu. Jesli ktos z Was tu gral w halo multi ale strikte pvp nie coop moze sie wypowie? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera, oglądam po raz enty ten gameplay w HD i nie mam pytań :D Gęsia skórka i banan na gębie dosłownie cały czas.

Co jest najlepsze to to, że podczas oglądania w takim HD (pseudo ze względu na konwersję YT) można zauważyć jak wiele detali pomijamy podczas streamów i słabej jakości.

Np. dopiero na tym materiale w HD zobaczyłem i usłyszałem kilka rzeczy, których nie widziałem wcześniej (np. Titan i jego Space Magic podczas walki z Devil Walkerem, pękłem ze śmiechu).

 

Zauważyłem również, że podczas Public Eventu i walki z Devil Walkerem goście znali już dobrze taktykę i strzelali mu najpierw nogi.

Ale co jak ekipa pierwszy raz walczy z bossem? To lubię najbardziej, najpierw rozkmina jak go rozwalić, a potem ostra młócka.

 

Pomijam rzecze jasna sam wygląd, otoczenie, oświetlenie, audio...po prostu magia. To co Bungie robi to nie da się opisać w słowach.

Ta gra zniszczy moje życie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję,że te 30 klatek się utrzyma przy większej ilości graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na jakimś buildzie pre-alfa podczas zadymy się utrzymała to o pełny produkt się nie martwię.

Poza tym to Bungie, kto jak kto, ale oni potrafią dobrze zoptymalizować swoje produkty.

Podczas gry w Halo nie przypominam sobie żadnych spadków animacji, nawet podczas ostrej sieczki w online.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo już coś na temat PVP? Jak by to miało wyglądać? Chyba nie ma co liczyć na coś takiego jak w WoWie, poszczególne frakcje walczące między sobą .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W WoWie to masz tych frakcji od groma, całe 2 :P

 

O trybie PvP nic nie wiadomo, na razie tylko tyle, że cały czas go rozwijają i chcą "żeby był inny niż wszystkie jakie do tej pory widzieliśmy".

Na razie wiadomo tyle, ze w menu widnieje opcja "Faction Wars". Logicznie myśląc to będzie walka graczy należących do danych frakcji pomiędzy sobą.

A jak będzie? To się okaże w przyszłości.

 

Teraz jest Bungie Week i 7/7 może być jakaś bomba :) Numer 7 to numer szczególny dla Bungie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w pvp pokladam cale nadzieje=] nie bedize mi to przeszkadzac jesli do pvp bedizemy sie quetowac z menu i gra bedzie tylko i wylacznie wtedy zwyklym shooterem. aczkolwiek fajnie bedize jak do pvp bedize mozna sie quetowac normalnie podczas gry, aczkolwiek jak beidze szybka kolejka to who cares;p

 

edit: Patricko Ty wydajesz sie ogarniac ta cala bungie impreze, dzisiaj jest day 3?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja, zapędziłem się z tymi frakcjami. Jakoś nie widzę tych frakcji w Destiny, które zapowiada się na "filmowo" opowiedzianą. Wątpię, że chciałoby się tworzyć linie fabularne dla każdej z osobna, choć chciałbym żeby było inaczej. Coś mi się wydaje, że porobią areny na których będziemy się spotykać i napierniczać, a podróżowanie po świecie to będzie tylko PVE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Destiny to multiplatforma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam ochotę fapować...

Kurcze wygląda świetnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieję że PvP będzie dobrze przemyślane. Wolał bym gdyby z jednej strony nie było ograniczone do map ala CoD ale z drugiej nie chciał bym mieć dodatkowego zmartwienia w czasie eksploracji świata w postaci jakichś napalonych na frangi graczy. Najlepszym chyba rozwiązaniem było by rozwinięcie pomysłu z Borderlands.

Oj coś czuję że trochę godzin z życiorysu zostanie mi wyciętych przez Destiny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×