Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Udało się zalogować ale nie da rady nawet weekly zrobić bo cały czas wywala. Zrezygnowałem już bo mnie szlag trafia. W dzisiejszych czasach trzeba już patchować aktualizacje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcieliśmy zrobić Raid dzisiaj to nie dało się przejść fazy oracli bo non stop wszystkich wywalalo.

Dzisiaj można zapomnieć o spokojnym graniu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy wiecie ze sa problemy to przestancie plakac i idzcie kuzwa sie przejsc na piwo lub cos, albo se jakis film obejrzyjcie lub ksiazke poczytajcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy wiecie ze sa problemy to przestancie plakac i idzcie kuzwa sie przejsc na piwo lub cos, albo se jakis film obejrzyjcie lub ksiazke poczytajcie.

Wreszcie ktoś napisał coś sensownego Ciekawe czy te wszystkie płaczki w życiu też mają takie podejscie do samych siebie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też musiałem chwilowo zrezygnować z destiny. Spędziłem trochę więcej czasu z rodziną a później bf 4, bo też już nie miałem nerwów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tam się pochwalę, że właśnie przed chwilą ukończyłem swój pierwszy Nightfall Strike! :cool: Dla niektórych to może nic, ale ja wreszcie poczułem, jak Destiny może podnieść ciśnienie. Super zabawa z ziomkami! Ponieważ mam tylko 26 poziom, musiałem robić za Team Medica i nie rwać się do bitki, bo jeden mob z żółtym paskiem HP brał mnie na strzał, nie wspominając o Sekrionie! Zadyma niesamowita, nawet na chwilę się nie mogłem zatrzymać. Teraz wiem, gdzie leży sedno tej gry. Niby gra wideo, ale duma za nightfallowego znaczka pod poziomem jest :P Co najlepsze, przed nightfallem zagraliśmy Weekly Heroic na 28 i mimo niższego poziomu trudności zeszło nam się dłużej, niż z nightfallem.

 

W ramach nagrody pocieszenia dostałem od RNG Gods ARkę Unwilling Soul, a w paczce od postmastera scout rifle Proxima Centauri.

Gra od razu zyskuje w oczach.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weekly Strike ma zawsze slabiej bijace moby, ale Ty tez klepiesz je dluzej, zwlaszcza samego bossa. W Nightfallu natomiast warto zerknac jaki atrybut w danym tygodniu (tym razem jest to Void, czyli bronie z fioletowym 'slimaczkiem') zadaje wieksze obrazenia i uzbrobic sie w bron wlasnie z tym atrybutem, wtedy Nightfall zajmuje gora 15 minut.. oczywiscie pod warunkiem ze nie ma sie 26 levelu ;)

 

Fajnie wiedziec ze sa jeszcze osoby ktore odkrywaja ta gre :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na polski psn 104 zł za DLC to dla mnie jakiś żart,za 1 raid i 2 stirke ???

Mam nadzieję,że na us będzie jakaś normalna cena.

Edytowane przez Siudak83

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używacie destiny Timers ? Ja nie wiem czemu żadnego evebtu niema w miejscu gdzie powinien być w danej chwili

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używacie destiny Timers ? Ja nie wiem czemu żadnego evebtu niema w miejscu gdzie powinien być w danej chwili

Eventy są podzielone na występujące prawie zawsze, czasami oraz rzadko. Być może ty próbujesz trafić na któryś z ostatnich dwóch kategorii. Prawie pewne są w całej grze chyba tylko trzy (albo cztery) - dwa na Ziemi (Warsat i Devil Walker) i jeden na Venus (Vex Sacrifices), może też jeden na Marsie. Poza tym, czas na tych stronkach jest trochę opóźniony.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siriondel ma rację. Na przykład często się ustawiam na event na Steppes na ziemi bo jest że tak powiem pod nosem, ale zauważyłem że rzadko się pojawia. Moim zdaniem dobry jest Devil Walker na ziemi The Divide i dosyć częste jest też Archers Line na księżycu. Niestety strony nie są bardzo dokładne, ale mogą zaoszczędzić parę minut tak czy inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak za jednym podejsciem zdobyc wszystkie 3 brakujace elementy z raidu. Buty, sniperke i machine guna. Jak to mowia, nawet slepej kurze czasem trafi sie ziarno ;)

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po kilku próbach pierwszy raid zaliczony.

Cały raid nic nie dawało (jedynie shardy) a na koniec dało autorifle Atheons Epilogue więc nie ma tragedii :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dodatku Dark below będą 3 misję fabularne (wow, nie tak dużo!), cały jeden Strike oraz Raid. Pomijam sprzęt i nowe Bounty.

Me serce krwawi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×