Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi mi o itemy 8-10 lvl. Mial ktos epika na ten lvl? Nie sadze.;p

A epika mozesz wyfarmic w 10 minut z pvp jak bedizesz mial szczescie i to nie tylko z Iron Banner;p

 

Co do samego farmienia epaxow. Np te z pvp . Masz capa na crucible points 100 per week. 

Bron kosztowala 150 iirc, wiec minium tydzien plus tyle czasu ile bedziesz farmic 50 punktow.

Wszystkie inne czesci zbroi kosztowaly ponizej 100 punktow, wiec tak jak szybko wyfarmisz tak bedziesz mial . 

Pierwsze epiki beda w pierwszy dzien, to jest raczej pewne - chyba ze obinza na maksa CP gain per win.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy legendarne i złote beda tylko topowe itemy 20lvl, czy moze na 10 lvl tez mozna wyrwac fiolet lub złoto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy legendarne i złote beda tylko topowe itemy 20lvl, czy moze na 10 lvl tez mozna wyrwac fiolet lub złoto.

 Egzotyki raczej tylko na 20, legendy hm pewnie tez, ale to nie jest pewne.

W alfie/becie mogly poprostu nie byc dostepne.

Choc z drugiej strony, pewnie nie chcialo im sie tworzyc broni ktore i tak za "5 minut" wymienisz.

Wiec ja bym obstawial ze tylko na 20.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jak zalatwia sprawe z public events. W Becie pojawialy sie co pol godziny i byly ich tylko 4 rodzaje (walker, uciekajacy kapitan, obrona warsat i extraction crews). Fajnie by bylo, aby te eventy byly rzadkoscia i wystepowaly nieregularnie ... no i zeby dodali kilka innych bo trzeba przyznac ze byly troche nudne za ktoryms juz razem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety nie mialem szczescia dostac czegokolwiek w crucible mimo, ze konczylem wiekszosc walk na pierwszym miejscu.Najsmieszniejsze jest to ,ze ludziki ostatni w tabeli otrzymywali cos fajnego.Destiny bedzie wspierane non stop (tak mysle) i eventow raczej nie pozostawia tych samych :)

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik....ehh;p  W niektorych momentach takie brednie ze hey;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten poradnik....ehh;p W niektorych momentach takie brednie ze hey;p

Też to czytam i niedowierzam.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały Eurogamer ;) Byle tylko klikali. Tak naprawdę to tutaj wiemy o tej grze wszystko co póki co ukazało się w sieci, łatwo wyłapać bzdury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra mądrale , podajcie te brednie co napisali bo ja tam nic nie widzę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie: widział ktoś może białe PS4 w sprzedaży? W stanach jest do kupienia bundle z Destiny (dlatego tutaj pytam) ale wolał bym wersję bardziej cywilizowaną (czyt. z europejskim kablem i bez region locka). Niemiecki Amazon coś marudzi o 7 listopada (lub 8 października w bundlu z Driveclub), ale to trochę późno jak na premierę Destiny...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no dobra mądrale , podajcie te brednie co napisali bo ja tam nic nie widzę 

Bo nie wiem czy wiesz ze w tym mmo - Nightfall jest dla jednej osoby...po tym przestalem czytac;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanatycznych wyznawcow gry pewnie sa to brednie, ja tam nie widze nic zdroznego :P ;)

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla fanatycznych wyznawcow gry pewnie sa to brednie, ja tam nie widze nic zdroznego :P  ;)

To tak jakby powiedziec ze Trials of Osiris jest dla jednej osoby...;p 

Chodzi mi o to - ze tu na forum moglby ktos strzelic taka gafe.

Bo nie kazdy czyta, szuka tyle o Destiny co niektorzy z nas, ale kurcze  "szanujacy" sie portal piszac PORADNIK powinien najpierw sprawdzic info, a nie pisac bo "tak mi sie wydaje". 

Taka moja opinia;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W dzisiejszych czasach kazdy moze byc dziennikarzem .. taki mamy klimat :D Ale masz racje :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gamespot robi giveaway bialego bundle packa z destiny. 

Wystarczy zaakceptowac regulamin, wpisac maila oraz imie i nazwisko i mamy szanse wygrac biala ps4.

 

http://www.gamespot.com/ps4giveaway/

 

Niestety tylko dla US oraz Kanady. Jednak moze ktos tak jak ja ma tam rodzine. I jesli jakims cudem zostalby wybrany ...;p 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wiem zedytowalem zanim napisales. Ktos ma jakies pomysly jak pozbyc sie deprechy spowodowanej bakiem naszej gry?

W jakie gry gracie? Wiem ze to zdecydowany offtop , ale nie ma o czym pisac;p 

A 09.09 Patricko bedzie mogl sobie wyczyscic forum, albo pozamykac tematy i stworzyc nowe;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosciarz ty tak na serio? najlepiej kogoś oskarazac o brednie ,  a reszta nie czyatajac artykułu papuguje i  potem wymyślić pretekst z dupy typu ,, Nightfall jest dla jednej osoby'' i to jest tragedia taka? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kosciarz ty tak na serio? najlepiej kogoś oskarazac o brednie ,  a reszta nie czyatajac artykułu papuguje i  potem wymyślić pretekst z dupy typu ,, Nightfall jest dla jednej osoby'' i to jest tragedia taka? 

A co? Moze nie mam racji?  Skoro gosc pisze np o tym ze  nightfall  jest dla jednego gracza to widac ze absolutnie nie ma zielonego pojecia o czym pisze. To na cholere w  ogole sie zabiera. No sorry...

 

Dodatkowo piszac w stylu wcisnij r2 zeby strzelac to robi z graczy debili, po czym pozniej napisal ze nie wiadomo jaki item dostaniemy z engramu.

Jak nie jak tak.  

Skoro mamy engram na helm to dostaniemy helm to jest item i wiemy jaki dostaniemy , a nie wiemy o jakich wlasciwosciach/statystykach.

Albo cos ktos pisze rzeczowo albo nie. 

I nie mysl ze ja sie czepiam slowek, bo to swiadczy o podejsciu tego pana, a szczegolnie w momencie w ktorym pisze o pvp : 

"Deweloperzy przygotowali sześć rodzajów rozgrywek PvP, poniżej opiszemy je wszystkie." Po czym 4 zdania pozniej "Opisy pozostałych trybów opublikujemy po premierze pełnej wersji gry." No lol? 

Znow nie zadal sobie zadnego trudu, aby sprawidzc jakie jeszcze beda tryby w pvp, gdzie lista byla juz znana przed startem bety. Same nazwy moga sie zmienic, ale jesli zmienilby sie po starcie na bank nikt nie mialby mu tego za zle.

Opisuje 3 klasy postaci, dla dwoch podaje oba specjalne ataki , a dla hunta jeden. Zapomnial? przeciez widac ze gral huntem...

Wciskam prawa galke i otwieram okno interakcji z innymi graczami? No lol! Wiem ze nie moge w tej chwili, ale wciskam i nic sie nie dzieje, zapomnial dodac ze najpierw trzeba gracza "stargetowac" ojoj.

Napisal na poczatku:

"Przedstawimy tutaj zarówno opis interfejsu i wszystkich podstawowych systemów w grze, jak też opis przejścia misji fabularnych. Znajdziecie tu również wskazówki dotyczące walk gracza na gracza (popularne PvP)"

Erm slepy jestem albo cos bo ani opisu misji, ani wskazowek dotyczacych pvp nie widze.

Chyba ze wskazowka moze byc: "Nie bój się PvP. Przegrywanie w walkach z innymi graczami nie przynosi żadnych negatywnych skutków, więc dużo ćwicz. Możesz czasem liczyć na ciekawe nagrody." No to przepraszam. 

Naprawde uwazam ze to sa brednie co on napisal w tym: "... darmowym, obszernym poradniku i instrukcji do Destiny"

Darmowy poradnik i INSTRUKCJA o zgrozo, dobrze ze darmowy bo gdyby ktos za to mial zaplacic...

 

Jesli uwarzasz ze sie czepiam masz absolutnie do tego prawo, tak jak ja mam prawo krytykowac "brednie".

 

PS. Oskarzasz Sepha ze nie czyta tylko papuguje. Mozesz powiedziec na jakiej podstawie tak twierdzisz?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzięki ogólnikom i sposobie pisania w pewnym momencie się poddałem.

...poza tym nie rozumiem jednego. Gry jeszcze nie ma a w Polsce mają już poradnik.

Brakuje tam tylko "wyślij SMS żeby przeczytać resztę".

Edytowane przez SephiroT
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No skoro taka posucha panuje w temacie, to opiszę swoje przemyślenia po becie. Od razu zaznaczam, że ogrywałem na PS3 i to tylko przez 2 dni korzystając z otwartej.

 

Do tej pory specjalnie mnie gra nie interesowała, w zasadzie wiedziałem tylko, że ma być połączeniem FPS-a z MMORPG, że w kosmosie, że jakiś ogromny świat i że część forum wypala sobie gałki oczne wypatrując na portalach i tłiterach najmniejszych informacji (czyli, że zapowiada się nieźle). W sumie nie przepadam ani za MMO, ani za FPS-ami, ale potencjalne podobieństwo do Mass Effect i zachwyt panujący tutaj skłonił mnie do ściągnięcia bety.

 

I... Na pewno nie żałuję, że spróbowałem. Ba, ogranie tej bety sprawiło, że kupno PS4 z "kiedyś tam" przesunęło się na "no, chyba już niedługo". Gra sprawia dużą frajdę, coop jest świetny (zwłaszcza z kimś ogarniętym, ale to wiadomo), a i PvP całkiem przyjemne (choć tu moje uczucia studzi fakt, że dostawałem niemiłosierny łomot). Levelowanie i zbieranie sprzętu oczywiście daje motywację do gry, ale przede wszystkim ta gra jest tak po prostu, zwyczajnie przyjemna. Pozbawiona wielkich wad czy irytujących bugów (a to przecież dopiero beta!) pozwala po prostu czerpać przyjemność z rozwałki kolejnych hord wrogów, ew. przejmowania kolejnych flag i zaliczania fragów. Oczywiście, fabuła jest durna, ale przecież nie o to chodzi i nikt nie oczekiwał tu historii rodem z Lema. To, co mnie martwi to te wszystkie DLC i kolejne złotówki wypływające z kieszeni na dodatki. W dużej mierze z tego powodu na pewno nie wezmę gry na premierę, poczekam na opinie i oceny zawartości jaka znajdzie się w grze.

 

Destiny co prawda nie jest grą dla której kupię PS4, ale to na pewno dobry argument przemawiający na korzyść next-gena, na tyle mocny, że pierwszy raz od premiery zacząłem się orientować w cenach konsoli. A to w sumie bardzo poważna rekomendacja z mojej strony. ;)

 

Myślę, że jeszcze się na Księżycu/Ziemi/Wenus spotkamy. ;)

Edytowane przez fryz
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To rozglądaj się za białym PS4 w bundle z Destiny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jeszcze się na Księżycu/Ziemi/Wenus spotkamy. ;)

Co do tego nie ma zadnej watpliwosci.

 Sa u nas milosnicy kazdej aktywnosci, jak juz sie skusisz na gre to znajdziesz tu kogos na bank do wspolnej zabawy. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×