Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Czy w destiny będzie można grać w single( czy będzie to znośne), czy trzeba się nastawiać na multi? Nie wiem czy bd miał dostęp do neta więc się pytam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Da się ale o wiele łatwiej i przyjemniej jest w 3 osoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to jedno wielkie multi, co najwyżej z możliwością przejścia samotnie fabuły i robienia eksploracji.

Całą resztę jak Strike, Raid, PVP robisz w grupie. Owszem, możesz próbować samemu Strike, ale nie o to chodzi w tej grze.

Ta gra jest nastawiona na wspólne granie i taka była od początku, nikt nie spodziewał się typowego singla.

 

Singiel w tej grze polega na tym, że podczas zabawy wyłączasz możliwość dołączenia do Ciebie obcym czy znajomym.

Do sieci musisz być tak czy siak podłączony. Niestety bez neta w tą grę nie zagrasz, zobaczysz co najwyżej ekran logowania i error :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bungie to trole tysiaclecia...dali  ten sam gameplay z IGN FIRST z lipca...zalll pl.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, chyba sobie odpuszcze. Moze nie jezeli bedzie sie dalo grac na aero2 w centrum wroclawia :D

Ale wątpie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aero co godzinę rozłączą, nie? Bo już nie pamiętam. Jeśli miałbyś prędkość minimum 1mb/s to spokojnie pograsz w pełnym składzie.

Ja tak grałem jak miałem awarię neta i śmigało mi bez problemu. Minusem będą jedynie rozłączenia. W grze nic nie stracisz, nawet jak grasz ze znajomymi i zaraz wrócisz do nich to będziesz od razu obok, ale mimo wszystko jest to irytujące jak co chwila to będziesz musiał robić.

 

Ale fakt faktem, że jak ktoś nie ma dostępu do sieci, albo ma bardzo słaby to musi przełknąć ślinę. Bardzo współczuję takim ludziom, bo sam po części do nich długo należałem.
W sumie to niewiele brakuje, żebym znowu był w takiej sytuacji, ale mniejsza o to.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze nie jezeli bedzie sie dalo grac na aero2 w centrum wroclawia :D

Nie ma szans. Aero rozłącza co godzinę i wymaga wpisania captchy do ponownego połączenia, download ma ograniczony do 512 kB/s, a pingi wysokie jak pałac kultury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na aero myślę, że nie ma szans na komfortową grę :P

 

Kupował ktoś ze sklepu Best-Play - czy to przez allegro, czy to w stacjonarnym (białystok) bo mam tam zamówione Ghost Ed i nie wiem czy nie będą anulować :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozostalo nam tylko czekac :/ Ten material co pokazali hmmm.Moze to i dobrze haha

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się, że w mieszkaniu będę miał internet, więc jednak pogram. Nie wiem jak szybki, ale to się przetestuje jak już się wprowadzę, wg was warto kupić to destiny? To taki rpg w świecie futurystycznym - coś jak Halo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj wcześniejsze strony tego tematu i sam sobie odpowiedz :p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo było rpgiem? :)

Pooglądaj sobie filmiki z alfy i bety, zobacz jak gra wygląda, na You Tubie jest tego sporo,

 

Tu masz mój filmik z księżyca:

 

Jest to jedna z misji fabularnych, gram z 2 znajomymi i tak mniej więcej wygląda cały "singiel".

Mecze PVP też są na moim kanale to możesz sobie obejrzeć. Strike nie nagrałem chyba jeśli dobrze pamiętam, ale na pewno ktoś inny nagrał.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pytam się was jak to wygląda, bo wiem, tylko czy myślicie, że na prawdę będzie to fajna wciągająca gierka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytasz o to w temacie o Destiny? To zaskoczę Cie i powiem, że to będzie najlepsza gra roku 2014 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mozesz tam zobaczyc ze mnie rozlaczylo uj wie dlaczego, ale po chwili bylem spowrotem. Wiec filmik jakby robiony idealnie pokazowo pod Ciebie Dejoka;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, kurcze sam nie wiem czy ją kupić czy nie. Muszę miarkować hajs a musi starczyć na kolekcjonerke wieska, gta V, division, batmana, battlefronta 3 itd :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat zbyt ogromnej konkurencji mieć nie będzie. IMO Watch_Dogs i inFAMOUS: Second Son nie mają szans na zostanie grą roku. Titanfall raczej też nie. 

TLOU Remastered i odświeżone GTA V to samo, bo odgrzewanych kotletów raczej nikt przy stole nie wskazuje palcem jako najwykwintniejsze danie. 

Nie wiadomo w sumie czego można się po przyszłych grach spodziewać. Jest Project CARS, Super Smash. Bros, DriveClub, Dragon Age 3. Far Cry 4. 

Zobaczymy. Destiny na pewno ma ogromną szansę na GOTY 2014. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie pisałem to pół-żartem pół-serio, w moich oczach ta gra jest grą roku i cała seria może serią generacji :)

Wszystko zależy od tego jak bardzo Bungie będzie wspierać swój produkt i jak rozwijać.

Ale patrząc na ich poprzednie produkcje i to ile czasu z nimi spędzili i jak je rozwijali, to jestem raczej spokojny.

 

W przypadku pierwszej części daje im spory kredyt zaufania, bo stara generacja, bo pierwszy projekt na tak wielką skalę, itd. itp.

Druga część i większe DLC pokażą tak naprawdę gdzie to wszystko pójdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha, kurcze sam nie wiem czy ją kupić czy nie. Muszę miarkować hajs a musi starczyć na kolekcjonerke wieska, gta V, division, batmana, battlefronta 3 itd :biggrin:

To wykreśl coś ze swojej listy bo przy Destiny popłyniesz:)

Co do gry roku są na pewno duże szanse bo konkurencja słaba w tym roku..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada na to ze nawet na 8 lvl bedzie mozna trafic rzadkie itemki, chyba ze celowo udostepnili je do grania zdejmujac ograniczenia levelowe. Choiaz patrzac na atak nie jest to raczej nic topowego. Ciekawe czy 'goldy' tez sa rozno-leveleowe .. ;)

 

xuItbe.png

Edytowane przez czacha79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko oni to wiedzą. W alphie i becie nie było takich itemków, bo na 1000% ktoś by zdobył i na pewno byśmy o tym wiedzieli :) Było by fajnie zdobywać złote (bo niebieskie było od 9 lub 10 lvl) i tak dalej na dany lvl :) Aby nie tylko exy były na 20lvl. Zobaczymy co tam wymyślą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×