Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Na PS3 zdecydowana wiekszosc gier mozna bylo pobrac na kilka dni przed premiera a aktywacja nastepowala o okreslonym czasie I nie inaczej bedzie z Destiny , aczkolwiek I tak nie jeden bedzie zgrzytal zebami , ze nie moze odpalic gry o polnocy naszego czasu :D

 

Decyzja o uruchomieniu serwerow o jednakowej godzinie jest bardzo dobra , zawsze mnie irytowala sytuacja jak w dniu premiery odpalalem multi a tam juz biegali z prestizem :D I z wymaksowanymi przedmiotami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wtorek(09.09.14) o 9 naszego czsau będzie można grać? tak?
Jeśli tak, to mogę przerwać swój cenny sen :biggrin:

Edytowane przez Fuviks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedni piszą, że o północy naszego czasu, inni że wg czasu PST, także pewnie się okaże na 100% dopiero 9 września...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak alpha jak i beta startowały w PST.

Bungie jest za bardzo pro USA. Nie wierze że wystartuje o północy naszego czasu. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersje Digital bedzie można pobrać już 8. Waży o ile dobrze pamiętam ponad 15GB (wersja PS3) i jest to moim zdaniem słuszna decyzja (nie każdy ma uber net). Jest jasno napisane że grać będzie można dopiero w dniu premiery.

Co do premier o jednakowej godzinie to z doświadczenia wiem że bardzo często zdarzają się crashe. Zawsze jakiś kontynent będzie miał przewagę czasową.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"When it is September 9th somewhere in the world, and you have access to your very own version of Destiny, it will be time for you to create a character that will keep you company for a good, long time. Retailers will stick to time-zones. Our servers won’t know the difference. Retailers will break street date. Our servers won’t."

 

Z tego by wychodziło, że serwery wystartują raczej o tej samej porze na całym świecie. Zapewne PST.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"When it is September 9th somewhere in the world, and you have access to your very own version of Destiny, it will be time for

you to create a character that will keep you company for a good, long time. Retailers will stick to time-zones. Our

servers won’t know the difference. Retailers will break street date. Our servers won’t."

Z tego by wychodziło, że serwery

wystartują raczej o tej samej porze na

całym świecie. Zapewne PST.

Wszystko w temacie.Jezeli notka jest prawdziwa to mozemy sobie postac tworzyc przez 21 godz haha.Wytrzymamy juz :)

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze z gory ustalmy ze beda lecialy bany za posty typu 'mam juz swoja postac' :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czuje, że 9 na forum będzie wiało pustkami. Ale 10 jak wszyscy zaczną opisywać czego to nie robili, czego to nie widzieli - to będzie szło 20+ stron na dzień ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie wyobrazmy sytuacje ataku na serwery w dniu 9 wrzesnia . Nie chce pisac czarnych scenariuszy ale widac jest to mozliwe :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz sobie wyobrazmy sytuacje ataku na serwery w dniu 9 wrzesnia . Nie chce pisac czarnych scenariuszy ale widac jest to mozliwe :/

O tym samym pomyślałem jak zobaczyłem tego newsa.

Btw - wiem, że jeszcze premiery podstawki nie mieliśmy ale... jaką klasę chcielibyście ewentualnie w przyszłości zobaczyć? I jaką rasą planujecie grać w podstawce?

Ja grać będę ofc grać EXO (czuje, że większość osób będzie grać EXO'ami). Mam nadzieję, że w fullu będzie więcej opcji tworzenia postaci. A co do klasy - chciałbym jakąś klasę a'la inżynier/grenadier. Ktoś, kto stawia turrety, miota granatami na lewo i prawo i sieje spustoszenie rakietami!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tak oczywiscie kazdy ma swojego naj. I to on w ogole jest najlepszy bo ma to i tatmo. 

Prawda jest taka ze wszystkie klasy sa plus minus rowne i wiecie co bardzooo mnie to cieszy.

Bungie powiedzialo , ze w becie roznica % pomiedzy najmniej a najbardziej "popularna klasa" wyniosla az  2%!!

Swiadczy to o tym ze gra jest zbalansowana baaardzo dobrze. 

Ktos moze powiedziec ze Hunter i jego golden gun byl op w pvp...ale nie widzielismy innych subclass i "niewrazliwosc" Titana z drugiej sublasy ktory moze byc counterem na wszystko. 

A moze  boost sily skily z drugiej subclasy  warlocka nie jest op...bo nie ma to jak raz mele uderzyc pojazd i go rozje...;p

Bo co taki hunter moze, co najwyzej im skoczyc i sie schowac aka vanish mode! 

 

Damy rade panowie. To ze nie bedzie 90 na 100hunterow czy lockow czy titanow to swiadczy tylko o tym ze Bungie to geniusze.

Ciut ponad dwa tygodnie. A ja z forum znikam na kolejne 5 dni .

Milego dnia  i see ya!

Edytowane przez kosciarz
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Nie tyle geniuszem, co klasy są bardzo podobne do siebie. Każdy może używać jakiej chce giwery, skilli nie ma dużo to i jest łatwo zbalansować. Natomiast różnice są na tyle duże, że czuć ze gra się czymś innym. Zwłaszcza wizualne różnice w zbrojach.

Edytowane przez winiasz
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMHO to początkujący hunter ze złotym pistolecikiem o wiele więcej zaliczy fragow w pvp niż jakby grał inna klasą

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I tak zacznie sie lamet wkrotce,ze tamto op ze tamto op.Nikomu nie dogodzisz i taka jest prawda.Zobaczcie co kolega wyzej napisal juz :biggrin: Ja tam bede ciupal tytanem tak jak w becie.Szkoda bo mam kilka fajnych okreslen ale nie bede tutaj pisal bo sa troszeczke niecenzuralne.

 

 

Edit: Smoki potwierdzone :biggrin:

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze będzie coś co komuś nie pasuje. Jeszcze nigdy nie było tak, żeby dogodzić wszystkim i nigdy tak nie będzie. A to, ze hunter będzie op na początku. Trudno się mówi, albo on trafi, albo strzeli mu się 3 hedy i on nic nie zrobi, bo będzie czekał na respa :D Trzeba być szybszym i tyle :) (jak dla mnie właśnie skończyło się jego op co i tak przy pvp nie raz doprowadzi mnie i nie tylko do szewskiej pasji). Według mnie klasy są świetnie zbalansowane i każdy znajdzie coś dla siebie. Byleby do 9.09.

 

Space Hussars !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały ekskluzywny kontent na jednym obrazku :)

 

MIi9KCQ.jpg


Bungie potwierdziło również, że będzie "Day One Patch", który ma zwiększyć czytelność interfejsu, cokolwiek to znaczy.

Do tego planują wprowadzić szereg zmian w trybie Explore, a przynajmniej tak gadali. Co ważniejsze, to Destiny będzie cały czas wspierane i rozwijane.


Użytkownik MoreConsole dostał możliwość rozegrania misji na księżycu raz jeszcze, tym razem z epickimi broniami!

 

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walę post pod postem, ale warto o tym wspomnieć.

 

Bungie przewidziało jakąś epicką nagrodę dla ludzi, którzy jako pierwsi ukończą raid.

Zastanawia mnie tylko czy chodzi o pierwszą grupkę 6 osób, czy będzie jakiś przedział czasowy, w którym jak się ukończy raid to będą nagrody dodatkowe.

Jeśli byłaby szansa na to drugie, to fajnie byłoby zrobić ekipę ludzi pewnych, którzy będą grać na bank i pocisną jak należy.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej do 9.09 tym bardziej dłużą mi się dni :/ A każdy kolejny filmik z gry potęguje ochotę do zagrania. Po premierze chyba wezmę sobie urlop bo wyczuwam zarwane nocki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Walę post pod postem, ale warto o tym wspomnieć.

 

Bungie przewidziało jakąś epicką nagrodę dla ludzi, którzy jako pierwsi ukończą raid.

Zastanawia mnie tylko czy chodzi o pierwszą grupkę 6 osób, czy będzie jakiś przedział czasowy, w którym jak się ukończy raid to będą nagrody dodatkowe.

Jeśli byłaby szansa na to drugie, to fajnie byłoby zrobić ekipę ludzi pewnych, którzy będą grać na bank i pocisną jak należy.

Jedna osobe juz masz ;) Co do rajdu to mysle,ze to bedzie czasowka.Jaram sie i chce juz grac :biggrin: Powyzszego filmiku nie ogladam bo nie chce psuc sobie gry i tego co zobacze zdobywajac pierwsza fajna pukawke.

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na filmiku nic ciekawego nie ma, a rewolwer i snajpa to i tak rzadko używane bronie w pve.

Co do raidu to nie wiem. Pewnie będzie tylko dla pierwszej 6, w każdym razie zobaczymy jak będzie. Ale grupy noł lajfów pewnie już są dawno porobione, które nie odłoża pada, dopóki nie skończą wszystkiego. Za długo w wowa grałem, żeby myśleć inaczej. Ludzie chociaż z małym zalążkiem życia, nie mają czego szukać przy world first killach :(

EDIT:

No i stało się, postaci z bety poleciały w kosmos. Mojej już nie ma, także miejsce na świeżego Exo Male Titana jest już gotowe :)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Racja - w WoWie tez jest działa to tak, że first kill to first kill, pierwsza ekipa i nikt więcej. Myślę, ze nie ma co na to liczyć, bo.. ze smutkiem przyznam, nikt z nas pewnie nie jest w stanie  zagrać tak, jak ekipy które są już specjalnie zrobione by polować na to trofeum. Gdybam nawet, że wiele poważnych składów jak TK Gaming, Sk Gaming i inni będą na froncie Destiny obecni TYLKO i wyłącznie przez aspekt PvE i first kille.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×