Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

A mi zależy żeby w ogóle walnąć tego Raida zanim skończy mi się urlop. Damy radę?

Takich sześciu jak nas dwudziestu to nie ma ani jednego? :p

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a może by tak fotel w kolorach Destiny?

 

s1407228227.jpg

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety na filmiku nic ciekawego nie ma, a rewolwer i snajpa to i tak rzadko używane bronie w pve.

Co do raidu to nie wiem. Pewnie będzie tylko dla pierwszej 6, w każdym razie zobaczymy jak będzie. Ale grupy noł lajfów pewnie już są dawno porobione, które nie odłoża pada, dopóki nie skończą wszystkiego. Za długo w wowa grałem, żeby myśleć inaczej. Ludzie chociaż z małym zalążkiem życia, nie mają czego szukać przy world first killach :sad:

EDIT:

No i stało się, postaci z bety poleciały w kosmos. Mojej już nie ma, także miejsce na świeżego Exo Male Titana jest już gotowe :)

 

No jeśli faktycznie nagroda będzie tylko dla pierwszej szóstki, która ukończy raid, to na pewno nie ma na co liczyć, gdyż znajdą się ekipy, które nie będą spały przez kilkadziesiąt godzin i poświęcą najbliższe kilka dni po premierze tylko na granie, żeby być tymi pierwszymi. Zawsze znajdą się tacy ludzie, zazwyczaj są to streamerzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli rzeczywiście będzie taka różnica w wielkości to masakra :D

 

erjxK0Dl.png

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Destiny servers will admit Guardians as soon as it is September 9th somewhere in the world. When you play is between you and your retailer."

 

Wiadomosc sprzed dwoch dni, az niemozliwe ze nikt tego nie wkleil;p

https://twitter.com/Bungie/status/503357717566599168

 

 

In other words, as soon as the clock rolls over to 12:00 a.m. on September 9 at the International Date Line, Destiny‘s servers will go live. That means the game will technically be playable in the United States at 8 a.m. EDT or 5 am PDT. The problem is having your hands on a copy of the game at that time.
 

 

Nowa zelandia ma + 12 godzin w porownaniu do nas. Czyli jak w NZ wybije 09.09 00:00 to kto bedzie mial swoja kopie 08.09 bedzie mogl juz grac.

 

Info pochodzi z twita bungie czy korygowali/sprostowali gdzie indziej ta wiadomosc?

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, masz rację, ale jak masz konto na Nową Zelandię :)

Konto główne masz na Polskę, więc u nas dopiero o 00:00 będzie można grać.
I tak dobrze, bo myślałem że wszystko się zrówna do amerykańców i ich czasu, a tutaj będzie na zasadzie, że jak w Twoim kraju wybije 00:00 i masz rzecz jasna konto na ten kraj, to wtedy będzie mógł grać.

 

Bungie robi to po to, żeby nagle na serwery nie zwaliły się miliony ludzi. Tak to będą wpuszczać falami, wg krajów.

Mi pasuje, oby tylko Empik dostarczył kopię do salonu na 9 września.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i git. Choc ja raczej nie dostane swojego Ghosta przed 09.09, ale coz nikt nie mowil ze bedzie latwo;p

 

 

@down tak moze 10, juz nie chodzi o dokladna godzine w NZ, a o sam fakt. Anyway Ultima wysyla 08 , ja przed 09 nie dostane wiec mi to rybka;p

Ale dla mnie info bylo na tyle ciekawe  ze dalem znac pomimo tego ze tu nie zagladam ;pp

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Nowa zelandia ma + 12 godzin w porownaniu do nas. Czyli jak w NZ wybije 09.09 00:00 to kto bedzie mial swoja kopie 08.09 bedzie mogl juz grac."

 

A nie czasem + 10? Wydaje mi się, że teoretycznie w poniedziałek o 14.00 naszego czasu serwery powinny ruszyć. Czy się mylę?

Edytowane przez Karaluch69

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wydaje mi się, że teoretycznie w poniedziałek o 14.00 naszego czasu serwery powinny ruszyć. Czy się mylę?

 

Raczej na 99.9% nie ruszą. Premiere ogłaszają na 9.09 więc jeśli już to jest szansa że po północy. Ja bardziej skłaniam się ku temu co napisali że "In other words, as soon as the clock rolls over to 12:00 a.m. on September 9 at the International Date Line, Destiny‘s servers will go live" więc wtorek po 12:00 ruszy

Edytowane przez diuszek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Polsce gra ruszy o 00:01 9 września. Zapiszcie to sobie i po sprawie ;)

 

PS.

Ludki, jak kopiujecie z innych stron, to chociaż usuńcie formatowanie...nikt nie będzie czytał czarnej czcionki na czarnym forum ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karaluch wkleil to 2 strony wczesniej jak cos :P Teraz powstaje pytanie,ktore jest prawdziwe haha

 

"When it is September 9th somewhere in the world, and you have access to your very own version of Destiny, it will be time for you to create a character that will keep you company for a good, long time. Retailers will stick to time-zones. Our servers won’t know the difference. Retailers will break street date. Our servers won’t."

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karaluch wkleil cos innego ... moje pochodzi bezposednio od Bungie, dlatego napisalem :Info pochodzi z twita bungie czy korygowali/sprostowali gdzie indziej ta wiadomosc? 

Pytanie ktora wiadomosc byla wczesniej, ta ktora dzisiaj dalem pochodzi z 23. Tamtej nigdzie nie widze tbh.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy źle sobie tłumaczę po angielsku, ale ja to odbieram tak, że oni odpalą WSZYSTKIE servery w jednym konkretnym czasie i to od sprzedawców będzie zależało kiedy dokładnie zagramy, czyli od tego kiedy dostaniemy swoją kopię gry.

 

12:00 a.m. to o ile się nie mylę nie jest południe, tylko północ. Więc jeśli servery mają ruszyć 9.09 o północy czasu GMT, to u nas powinna to być godzina 2:00 w nocy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karaluch wkleil cos innego ... moje pochodzi bezposednio od Bungie, dlatego napisalem :Info pochodzi z twita bungie czy korygowali/sprostowali gdzie indziej ta wiadomosc? 

Pytanie ktora wiadomosc byla wczesniej, ta ktora dzisiaj dalem pochodzi z 23. Tamtej nigdzie nie widze tbh.

No to jak tak to tylko sie cieszyc.Wg Karalucha informacji troche to inaczej wyglada.Serwery maialyby dzialac dopiero 9 wrzesnia od 21 badz 22 wieczorem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostaniesz kopie to grasz  i tyle, 

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że do niektórych nie dociera słowo pisane...

 

Wyraźnie jest napisane, że zagracie dopiero wtedy kiedy "uderzy" u nas 9 września.

Na serwery ludzie będą wpuszczani wg stref czasowych w poszczególnych krajach. 

Nie, nie zagracie jak w Nowej Zelandii odpalą serwery, chyba że zrobicie sobie osobne konto na NZ.

 

Druga sprawa, że dopóki ktoś nie dostanie pudełka wcześniej i nie ma pre-ordera na cyfrową edycję, to i tak mu to zwisa bo w momencie jak odbierze grę 9 czy 10 września to i tak już cały świat będzie grał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to chodzi ze wg Karalucha informacji wszyscy by mnieli wbic o tym samym czasie.Dlatego bylo pisane o tworzeniu postaci przez godziny ;) 

 

Widac,ze Bungie wycofalo sie z tego pomyslu bo pewnie serwery padly by tak szybko jak zostaly wlaczone.Przyklad misja ksiezyc w becie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moje pierwsze info było z weekly update z 22/08 więc może im się pozmieniało. Nieistotne. Trzymam kciuki żeby Euro nie dało ciała z limitkami i żeby były najpóźniej we wtorek do odbioru. A może nawet w poniedziałek jak przyfarci. Nie wytrzymuję już ciśnienia. Chcę strzelać i to dużo.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem ze nawet jak dostaniesz swoją kopie wcześniej to i tak nie zagrasz do czasu aż włączamy serwery. A kiedy to będzie? 9 września

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem ze nawet jak dostaniesz swoją kopie wcześniej to i tak nie zagrasz do czasu aż włączamy serwery. A kiedy to będzie? 9 września

 

Tak piszą na forum Bungie, tak podpowiada rozum, tak podpowiada logika....a jak będzie?

Okaże się już za 2 tygodnie :D Najważniejsze, żeby każdy dostał grę najpóźniej 9 września, tego życzę każdemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to rozumiem ze nawet jak dostaniesz swoją kopie wcześniej to i tak nie zagrasz do czasu aż włączamy serwery. A kiedy to będzie? 9 września

No lepiej mieć swoją kopię w łapach zanim ruszą serwery niż odwrotnie. Jak dostanę grę wcześniej to będę tworzył postacie na potęgę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×