Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

zaden BL :P uu to skonczyłes dosyć dawno i chwała Ci za to :D Ulduar jeden z najbardziej klimatycznych i lepiej zrobionych fabularnie rajdow ! A walka z Yog'sarionem dalej nawet na obecnym lvlu z NIEOGARAMI w PUGU może doprowadzić do wipu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś to rozmowę o WoWie przenieśmy do Wieży, tutaj zostajemy z Destiny ;)

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robil juz ktos z Was taki trick, ze zakupil na allegro slota z gra na ps3 i wklepal go od razu na ps4 i tak sciagnal gre. Jestem ciekaw czy to zadziala? Mozna tak trzy dyszki zaoszczedzic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie aktywujesz gry z PS3 na PS4

 

No jak nie? Mając adres mailowy i hasło do konta teoretycznie jest to możliwe, pod warunkiem, że sprzedawca byłby mało rozgarnięty i nie przypisał wcześniej konta jako podstawowe do jakiejś PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jak nie? Mając adres mailowy i hasło do konta teoretycznie jest to możliwe, pod warunkiem, że sprzedawca byłby mało rozgarnięty i nie przypisał wcześniej konta jako podstawowe do jakiejś PS4.

To nie lepiej złożyć się we trzech na konto? 2X PS3 i 1x PS4? Bez kombinacji, legalnie i bez oszukiwania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kombinowac? Dosyc, ze zrobili uklon wobec nas - graczy, to co po niektorzy juz kombinuja ze sprzedaza slotow? Jak Was nie stac na kupno nowego tytulu, to czekajcie uzywki, a nie okradajcie sony, oraz chlopakow ktorzy meczyli sie pare lat nad tytulem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kombinowac? Dosyc, ze zrobili uklon wobec nas - graczy, to co po niektorzy juz kombinuja ze sprzedaza slotow? Jak Was nie stac na kupno nowego tytulu, to czekajcie uzywki, a nie okradajcie sony, oraz chlopakow ktorzy meczyli sie pare lat nad tytulem.

No, kupując używkę to wszystkie pieniądze na pewno wylądują u sony i bungie :D

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, kupując używkę to wszystkie pieniądze na pewno wylądują u sony i bungie :D

No fakt;) hehe...

Ale przynajmniej nie jest to oszustwo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie lepiej złożyć się we trzech na konto? 2X PS3 i 1x PS4? Bez kombinacji, legalnie i bez oszukiwania.

Oczywiście, że lepiej, ja nie namawiam nikogo do takich kombinacji ani ich nie popieram, kolega zadał pytanie to odpowiedziałem i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a jakbym się z kimś składał w 2 osoby na cyfrówkę w edycji limitowanej na ps4, to czy kody na te dwa rozszerzenia dlc można użyć na dwóch konsolach? Z góry dzięki za odpowiedź.

 

Sorki, temat na wieżę poruszyłem tutaj, mógłbym prosić o przeniesienie??

Edytowane przez Mardok_1986

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale po co kombinowac? Dosyc, ze zrobili uklon wobec nas - graczy, to co po niektorzy juz kombinuja ze sprzedaza slotow? Jak Was nie stac na kupno nowego tytulu, to czekajcie uzywki, a nie okradajcie sony, oraz chlopakow ktorzy meczyli sie pare lat nad tytulem.

 

 

No, kupując używkę to wszystkie pieniądze na pewno wylądują u sony i bungie :biggrin:

 

...jak coś to nie Bungie a Activison i oni muszą sobie zdawać sprawę z tego procederu.

U nich Cebulaki jak się ruszą i zaczną hurtowo kupować konta żeby się wyrobić przed styczniem i je później odsprzedać na sloty to sprzedaż tylko wzrośnie.

 

Nie martwcie się. Kto ma kupić to i tak kupi. Kto będzie cebulił to i tak przycebuli.

 

Poza tym - to jest temat na wieżę. Nie poruszajcie tutaj więcej składania się czy slotów itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No, kupując używkę to wszystkie pieniądze na pewno wylądują u sony i bungie

 

Oczywiście, że wylądują u Sony, a co za tym u Bungie, tylko tyle, ze w kontekście długoterminowym a nie krótkoterminowym. Większa pula graczy->większa popularność marki - >wzrost jej wartości.

Poza tym zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że część osób, które zakupią używkę, zdecyduje się także na zakup DLC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy ktoś wrzucał ale polecam obejrzeć: 

Edytowane przez Valchall

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Takie rzeczy na tym forum pojawiaja sie w sekunde po publikacji w internetach :D

  • Like 9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma co na to liczyć ale mogli by zawrzeć takie żarty w samej grze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie ma co na to liczyć ale mogli by zawrzeć takie żarty w samej grze.

Ale to przeciez zalezy od ludzi. Dobierz sobie odpowiedni fireteam i bedziesz mial takie zarty;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomimo tego, że grę będę miał już we wtorek, niestety przygodę na maksa rozpocznę dopiero od piątku :sweat:
Praca na drugą zmianę + obowiązki nie pozwolą mi na maksymalne poświecenie w imię walki z kosmicznymi separatystami :laugh:
Na całe szczęście od piątkowego wieczora rozpoczyna mi się urlop :laugh:
605_indeks.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie brać, ale pękłem i przed chwilą kupiłem :). A przysięgałem żonie ze nie ruszę zaskórniaków przeznaczonych na czarną godzinę ;)

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że wylądują u Sony, a co za tym u Bungie, tylko tyle, ze w kontekście długoterminowym a nie krótkoterminowym. Większa pula graczy->większa popularność marki - >wzrost jej wartości.

Poza tym zawsze istnieje prawdopodobieństwo, że część osób, które zakupią używkę, zdecyduje się także na zakup DLC.

nie zarobią bezpośrednio, ale samo sony na pewno zarobi, ten kto sprzeda, chętniej kupi nowa grę, niekonieczne activision

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem nie brać, ale pękłem i przed chwilą kupiłem :). A przysięgałem żonie ze nie ruszę zaskórniaków przeznaczonych na czarną godzinę ;)

Większość z nas zna ten słodki "ból"heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to dokładnie działa z przenoszeniem gier, ale na PS4 zakupy grupowe już nie działają bo gra jest przypisywana do jednego konta głównego. Także jak ktoś zrzuci się na gre na PS3 i będzie chciał aktywować na PS4 to może okazać się, że już sie nie da...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie pisz, jak nie wiesz. Jak nie jesteś pewien, zreszta to nie ten temat.

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×