Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Może mi ktoś wyjaśnić, "kupiłem" grę na psn żeby dostać betę po czym anulowałem, a teraz pobrał się sam plik z licznikiem odliczającym?

Edytowane przez maciek5553

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do PSN to mam nadzieje że Sony nie da dupy i będzie smigać aż miło bo jak padnie PSN to I Destiny

 

PSN na bank padnie, Jeśli we wtorek będzie się dało grać to będzie cud. W końcu pieniądze z plusa idą na poprawę usługi sieciowej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jest to, że zdajemy sobie sprawę z możliwości padnięcia PSN w dniu premiery ale i tak będziemy się wkur*** :D Na takie rzeczy nie da się przygotować i podejść spokojnie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I już wszyscy liczą jak na tym zarobić :D. W sumie fajnie, Activision ładnie się spisało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, wszelkie posty gdzie się jaracie, że pobraliście sobie grę, w którą i tak nie można grać póki co, piszcie w temacie Wieża, który jest od off-topu.

To samo tyczy się wszelkich zamówień, sprzedaży, gdzie kto kupił, itd. Pisałem już o tym troszkę wcześniej.

Jak niektórzy będą się jarali pudełkiem, które wygląda u wszystkich tak samo, to zgadnijcie...też w temacie Wieża ^_^

Osoby, które nie ogarną tych kilku zdań będą nagradzani.

 

You have been warned! Muahahaha! :devil:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko, moze do tytulu "Wieża" dodać cos ze to luzny temat do offtopikowania, bo mysle ze ludzie nie kumaja o co chodzi ;)


Q. When should I expect to give the Vault of Glass a run?

 

The Vault of Glass can be broken into beginning on September 16th, assuming you’ve achieved level 25. This allows all of our players a week to dive into the world, start to make their Guardians and prepare for what lies behind a giant door on Venus.

 

Czyli Raid startuje 16 wrzesnia dla tych ktorzy beda mieli 25 level ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Weekly Update było, że każdy w miarę zasłużony dla Bungie będzie miał swoje indywidualne emblemy:

 

yWcBKbY.png

 

Zastanawia mnie event "Alpha Lupi", czy chodzi o Alphę, czy o coś innego.

 

PS.

Czy się załapiemy na jakiś emblem możemy sprawdzić w grze u Tess:

 

tess.jpg?cv=3983621371&av=3534061823

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale fazowy jest ten ghost :biggrin: Czegoś takiego się nie spodziewałem

Edytowane przez Wszebor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre info, do czasu aż otrzymamy gry we wtorek, środę, itd. to zdąży minąć pierwsza nawałnica i problemy z zalogowaniem :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko to w jakim wątku mogę się zapytać o Destiny a raczej sprawę pobrania wersji na PS4 po kupnie pre ordera na PS3??

 

Bo tutaj zabroniłeś... Więc gdzie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz problem to pisz, zabronione jest zwykłe nabijanie na zasadzie "paczcie, ja pobieram już!".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie grałem w betę ani alphe, ale zastanawiam się mocno nad kupnem wersji PS3, a później przeniosę wszystko na PS4, które planuje zakupic właśnie w okolicach stycznia. Dobra zagrywka od Acti! Szkoda, że czasowa ale coś za coś :) 

Wielka szkoda, że granie cross-platform nie będzie możliwe. Na moim miejscu czekalibyście czy już teraz brali wersje ps3? Mocno się zastanawiam :D
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Twoim miejscu kupiłbym bundla PS4 z Destiny i miał problem z głowy :P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz kupić cyfrówkę to po co czekać? Cena i tak raczej nie spadnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, wg tego:

 

NapZQiOl.png

 

Będzie można mieć tylko jedną exo broń i jedną część exo armoru założoną.

Myślałem, że będą sety exo armoru, a tutaj tylko po jednej części :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Jeśli chcesz kupić cyfrówkę to po co czekać? Cena i tak raczej nie spadnie.

 

To się tyczy tylko cyfrówki, nie możesz przenieść pudełkowej wersji na PS4, więc jestem w stanie wydać trochę więcej :) 
Patricko - haha, spodziewałem się takiej odpowiedzi od Ciebie :biggrin: Niestety, teraz nie dam rady kupić bundla :/

 

Szukałem i szukałem więcej info o Singlu/fabule w Destiny i chyba nie zdradzili zbyt wiele hm? Wiem, że gra jest nastawiona na multi i jest w 100% online experience, ale bedzie storyline i możliwość biegania samemu racja? 
Nieco do  tyłu jestem z wszelkimi newsami tutaj i stąd moje pytanie.

Edytowane przez ezils

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ahh to nie za bardzo. Cały czas pokazują sety itp, a tutaj tylko jedną część możesz założyć. Jestem ciekaw czy długo taka sytuacja się utrzyma, czy np będzie płacz na forach bungie o to i pod naciskiem graczy zmienią to. Pożyjemy zobaczymy!  :D

 

Space Hussars!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

To się tyczy tylko cyfrówki, nie możesz przenieść pudełkowej wersji na PS4, więc jestem w stanie wydać trochę więcej :)

 

No właśnie dlatego piszę, że jeśli chcesz cyfrówkę to bierz od razu, jeśli chcesz po prostu Destiny to wiadomo, że pudełkową wyrwiesz później taniej. 

 

Ja tak czy inaczej brałbym od razu wersję cyfrową a potem przenosił na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@ezils

Bierz cyfrową wersję i potem sobie ją przenieś na PS4 jak się będzie kończyć ta promocja.

Graj póki co na PS3 i rób sobie postać, ponieważ postać jest grywalna pomiędzy platformami, także czy PS3 czy PS3 to będziesz mógł dalej ją rozwijać

To jest na zasadzie, że postać jest przypisana do konta PSN, nie do save'a na konsoli czy coś, bo te są u nich na serwerach :)

Bardzo mądre zagranie, jednak wymagającego stałego dostępu do neta, coś za coś niestety.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×