Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak to dokładnie działa z przenoszeniem gier, ale na PS4 zakupy grupowe już nie działają bo gra jest przypisywana do jednego konta głównego. Także jak ktoś zrzuci się na gre na PS3 i będzie chciał aktywować na PS4 to może okazać się, że już sie nie da...

 

NIE ŁAM MNIE... Nie wiesz nie pisz... Ja tam kupuję na PS4 z kolegą na 2 gry z PSS... Najlepszy przykład to D3 :D Gra On na swoim koncie i ja na swoim :) To tak szybkim offtopowym informacyjnym newsem :P

 

A wracając do tematu, to wiadomo coś o Season Passie ?? (bo chcę tą mniej wypasioną wersję za 240 zł + SP) 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Bungie jest pewne swego. Kopie gier do recenzentow zostaja wysylane jutro.

Wiadomo ze niektorzy juz maja, ale pograc i tak nie moga. Bungie mowilo ze "bedziemy biegac kolo recenzentow", a to znaczy ze nie dostali wczesniejszego dostepu do gry.

Wiec recenzje beda okolo 10 moim zdaniem. Bo nie przejda gry w jeden dzien. Tzn przejda(misje fabularne), ale destiny ma o wiele wiecej do zaoferowania niz tylko levelowanie.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy wystartują recenzje 8 ?

 

W/g mnie Destiny to gra ktora albo kupujesz albo nie ,bez czytania recenzji. Jest ogrom materialow w sieci pokazujacych rozgrywke , klasy , PvE i PvP ze bez problemu mozna sobie 

wyrobic opinie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do tego dodac alphe.i bete dostepna dla kazdego

Edytowane przez DeraIeS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po cholere te gdybanie?Kazdy ogral bete badz alphe i albo sie zatracil albo nie polubil.Ja tam od kilku dni juz nic nie ogladam i napewno mam gdzies oceny jak i recenzetow.Gra juz kisi sie na dysku i bede mlocil az milo !!! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego wy jestescie tacy ciezcy? Bylo pisane mnostwo o tym ze serwery zostana wlaczone wraz z wybiciem godziny 0:00 w waszym kraju.

 

Na poczatku byla wzmianka o tym ze serwry maja wlaczyc dopiero o 9 pm czasu GMT ale zmienili zdanie i postanowili wlaczyc serwery takj jak napisalem wyzej.

 

10658741_946659572027400_288258265450905

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie moge pobrac. Wyskakuje jakis blad.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opisz swoj problem w temacie wieza.Ten tutaj nie jest odpowiedni   ;)

Edytowane przez Okulista

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To samo sie pobiera, dokladnie chodzi o ten plik co tylko pokazuje czas do startu serwera. Kliknij w tym pliku na informacje i powinienes zobaczyc stan pobierania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden licznik swoje, drugi swoje a inne źródła (Moreconsole czy IGN) podają, że start serwerów dziś o 14.00 naszego czasu. Jak będzie zobaczymy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czytam właśnie o Destiny na głównej: http://www.pssite.com/publicystyka-1351-10_ciekawostek_o_destiny__ktore_musisz_znac_przed_premiera_gry.html

Dowiedziałem się dopiero, że raidy będą tylko wewnątrz klanu/znajomych i będą się resetowały co tydzień.

Gra na więcej podobieństw do MMO niż się spodziewałem, wydawało mi się że Raidy to takie popierdółki na godzinę gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko raid, bo na razie będzie jeden, pewnie kolejne dlc to będzie nowy raid. Są zawsze Strike, czyli mini raidy dla każdego.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raidy mnie jak najbardziej cieszą, mam nadzieje że będzie to takie wyzwanie jakim się zapowiada.

Ciekawe czy w klanie będzie grało tyle ludzi, że będzie trzeba robić kilka epik na raidy jak za czasów WoW :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raid, strike, crucible.

 

czym to sie rozni? raid to wyprawa z czlonkami klanu na misje, strike to wyprawa na misje w mniejszym gronie (ze swoim fire teamem), a crucible to taki deathmatch?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raid, strike, crucible.

czym to sie rozni? raid to wyprawa z czlonkami klanu na misje, strike to wyprawa na misje w mniejszym gronie (ze swoim fire teamem), a crucible to taki deathmatch?

Dokładnie tak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja troszkę szczególnie :

rajd : 6 konkretnie wybranych osób, kilka - kilkanascie godzin rozgrywki - podobno trudne

strike : 3 losowo wybrane osoby, zabawa do godziny - raczej miło i przyjemnie, chyba, że trafisz na tumanów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

..i do tego Crucible to PvP w różnych trybach. 3 na 3 lub 6 na 6 osób.

W wersji beta widzieliśmy przejmowanie terytorium ale będą tez inne tryby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×