Skocz do zawartości
pack

Destiny

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę, że Bungie nie ma za bardzo pomysłów na czasowe eventy oprócz iron bannera. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze, że naprawiają bugi w rajdzie. Może przynajmniej niektórzy nauczą się normalnie grać... Choć pewnie znając życie zaraz znajdą się nowe sposoby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że Bungie nie ma za bardzo pomysłów na czasowe eventy oprócz iron bannera. 

Jak będzie do zgarnięcia sprzęt z light na poziomie 36 to ja nie mam nic naprzeciwko. Inaczej mogą sobie darować ten IB.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ci co mieli przychylność RNGesusa i kilka postaci to już mają set armora i wbity 32 lvl, teraz mogą sobie na spokojnie robić Crote normalnie czekając na hard mode. Natomiast tym co tej przychylności nie mieli będzie po prostu trudniej teraz wbić ten 32 lvl   :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko niech poprawia system wynagradzania za wygrany mecz.

Bo dziś normą są takie kwiatki, że najlepszy gracz dostaje szrot w stylu nowej skorki a najsłabszy zgarnia fioletowy engram...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby ludzie mieli motywację do gry w Iron Banner to powinni zmienić gear dostępny w evencie.  Bo to co było ostatnio to jakiś żal był. Poprzednim razem jak ktoś nie miał 30lvl to starał się wbić 4 poziom reputacji, żeby kupić buty i ręce na 30 lighta. A ostatnio to lepszy sprzęt niż od Saladina można było kupić u vendora. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The existing Pit treasure chest reward moved to killing Ir Yut, the Deathsinger.  She has a chance to drop Exotic weapons and armor, class pieces, and Radiant materials. 


 


To mi się nie podoba, to znaczy dobrze że przenieśli nagrody ze skrzynki którą mogł kazdy glupi otworzyc do czesci z Wizardem ale teraz zamiast szansy na exotyczną bron jeszcze jest szansa na amor...bez sensu, juz mam wszystkie itemki armoru ktore chce i pewnie bede mial 10 kolejnych zamiast Gjallarhorna...


Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

The existing Pit treasure chest reward moved to killing Ir Yut, the Deathsinger.  She has a chance to drop Exotic weapons and armor, class pieces, and Radiant materials. 

 

To mi się nie podoba, to znaczy dobrze że przenieśli nagrody ze skrzynki którą mogł kazdy glupi otworzyc do czesci z Wizardem ale teraz zamiast szansy na exotyczną bron jeszcze jest szansa na amor...bez sensu, juz mam wszystkie itemki armoru ktore chce i pewnie bede mial 10 kolejnych zamiast Gjallarhorna...

 

 

No widzisz, a ktoś może mieć Gjallarhorna a nie mieć wszystkich części armoru i jemu będzie zależeć na częściach armoru a nie na egzotykach  :) Poza tym to jest raid i dobrze, że lecą raidowe itemy a nie same egzotyki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No widzisz, a ktoś może mieć Gjallarhorna a nie mieć wszystkich części armoru i jemu będzie zależeć na częściach armoru a nie na egzotykach  :) Poza tym to jest raid i dobrze, że lecą raidowe itemy a nie same egzotyki. 

No tak, ale ja mowie o exotycznych armorach...zobaczymy co powiesz jak dostaniesz 10tę Sunbreakearsy albo dziesiąty Voidfang Vestment ktore moglem kupic u Xura 100 razy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, ale ja mowie o exotycznych armorach...zobaczymy co powiesz jak dostaniesz 10tę Sunbreakearsy albo dziesiąty Voidfang Vestment ktore moglem kupic u Xura 100 razy.

 

Wiem o czym mówisz. Ja np. poluje na icebreakera a dostaje ciągle jakieś przedziwne egzotyki, które przeważnie nadają się do zmielenia na shardy. 

Chodziło mi o to, że dobrze że pojawi się kolejny checkpoint za który będzie szansa na loot raidowy. Ostatnio przez cały raid dostałem jeden item, "ręce".... czwarty raz  :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A bardzo możliwe, moze ja tez zle rozumiem to co napisali w updacie. Oby to byly bronie exotyczne i armor raidowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pierwszej skrzynce ograniczyli zawartość do materiałów, zaś poprzednie nagrody przenieśli do etapu z wizardem dodatkowo wzbogacając o możliwość wydropienia armora, czyli nic nie straciliśmy a zyskaliśmy, ten etap nie jest wcale taki latwy i niesprawiedliwe by nie bylo za niego nagród, będzie troche trudniej slabszym postacią, ale nie oszukujy się by nie wbić 30-31 poziomu to trzeba być noobkiem, bungie juz chyba bardziej ulatwic tego nie mogli

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chce kupić u Xura broń,ale mam problem. Glimmer mam, exotic sharp mam, bbrakuje mi tylko np. Monte Carlo. Mam 0/1. Jak to ogarnąć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz posiadać monte Carlo bo to update broni do 331

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie jest kupno broni tylko wymiana starej wersji na nową. Dotyczy to osób które wcześniej kupiły lub im dropneła ta broń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na chwilę obecną poprzednia wersje Monte Carlo (300 dmg) możesz zdobyć tylko z raidu Vault of glass na poziomie normal lub hard, przy czym musisz mieć naprawdę sporo szczęścia. Zdaje mi się, że od wtorku nawet z VoG będą wypadać nowe wersje egzotykow (331 dmg).

U xura te upgrady są głównie z myślą o ludziach którzy zdobyli bronie przed wejściem dodatku.

Jeśli interesuje cie konkretnie Monte Carlo, to zawsze masz jakąś niewielką szanse na zdobycie go z nowego rajdu, nightfall, jako nagrodę z pvp, jako nagrodę za ukończenie strike z playlisty, lub z egzotycznego engramu na podstawową broń. W takim przypadku dostałbys odrazu wersje 331 dmg i u xura nie musiałbyś nic upgadeowac.

Edytowane przez EgZePL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a surosa gdzie można wyrwać ?

Jak masz wyjątkowe szczęście to Ci wypadnie z pierwszego lepszego strajku, w przeciwnym wypadku musisz chomikować coinsy i liczyć, na to że ponownie pojawi się u Xura. Edytowane przez HarDy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Równie dobrze może go z engramu wyciągnąć jak i nagrodę za PvP czy może jakimś cudem być w pierwszej lepszej skrzynce. 

...chyba że się coś zmieniło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sprawie lootu mic się nie zminilo - RNG to suka XD

Prędzej kupi się wymarzony item u Xura niż wydropi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi wypadł z Atheona :)

BTW jak Xur go sprzedawał to nie wiedziałem co to "Strange Coin"

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×